Need for Speed: Hot Pursuit | PC

997658_20100614_790screen002.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010​

[وب همونطور که میدونید بازی دیشب در کنفرانس EA رسما رونمایی شد!

از اسکرین ها و تریلر منتشر شده به نظر می رسه با یه عنوان AAA واقعی طرفیم!

بازی کاملا به جو MW نزدیک هست وهمه چیز عالی به نظر می رسه!

Criterion Games آماده است تا N4S رو دوباره به روزهای خوبش برگردونه...

• Like
Reactions: The Hoss

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
درود
دوستان انصافا بازی از نظر گرافیک از بعضی جهات نسبت به شیفت پیشرفت کرده اما از نظر کنترل ببخشیدا احمقانه ترین کنترل رو داره اخه میشه تموم این پیچ های تو مسیر رو با دریفت رفت معلوم طرف طراح این قسمت بازی قهرمان مسابقات دریفت بوده و از همه بدتر نداشتن این بخش تیون هست این دیگه شاهکاره امیدوارم دوستانی که از بازی خوششون اومده ناراحت نشن من بی صبرانه منتظر شیفت 2 هستم اقایون اینم بگم فوریه 2011 تست درایو 2 میاد حتما یه دید بزنید این برای اون دوستمون که دنبال خانومای پرچم بدست:d:http://www.testdriveunlimited2.com/
در ضمن حداقل گرافیک بازی باید8800gt باشه خیلی ظلمه...:-/

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود
دوستان انصافا بازی از نظر گرافیک از بعضی جهات نسبت به شیفت پیشرفت کرده اما از نظر کنترل ببخشیدا احمقانه ترین کنترل رو داره اخه میشه تموم این پیچ های تو مسیر رو با دریفت رفت معلوم طرف طراح این قسمت بازی قهرمان مسابقات دریفت بوده و از همه بدتر نداشتن این بخش تیون هست این دیگه شاهکاره امیدوارم دوستانی که از بازی خوششون اومده ناراحت نشن من بی صبرانه منتظر شیفت 2 هستم اقایون اینم بگم فوریه 2011 تست درایو 2 میاد حتما یه دید بزنید این برای اون دوستمون که دنبال خانومای پرچم بدست:d:http://www.testdriveunlimited2.com/
من نمی دونم چرا بعضی ها با کنترل ماشین ها سر پیچ مشکل دارند
بابا پس دسنی را برا چی گذاشتند :d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
بابا عجب ماشینی هست این لامبورگینی تو یک مرحله من داشتم دنبال دزد می کردم تقاضای کمک هلیکوپتر کردم اینقدر سرعتم زیاد بود(366 km) که حتی هلکوپتر هم به سختی تونست خودش به من برسونه :d
توی عکس همه چیز مشخص هست
بی خود نیست که به یک مدلش می گن بچه گا و وحشی :d
nfs1120101.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بابا عجب ماشینی هست این لامبورگینی تو یک مرحله من داشتم دنبال دزد می کردم تقاضای کمک هلیکوپتر کردم اینقدر سرعتم زیاد بود(366 km) که حتی هلکوپتر هم به سختی تونست خودش به من برسونه :d
توی عکس همه چیز مشخص هست
بی خود نیست که به یک مدلش می گن بچه گا و وحشی :d
nfs1120101.jpg

پسر من با بوگاتي رو تاپ اسپيد بودم نيترو رو هم نگه داشته بودم !
ديگه هيچي تو صفحه نميديدم
انقدر رفتم تا خوردم تو يه ماشين تركيدم فهميدم چي به چيه !! :d

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
درود
دوست من نیترو رو تو این بازی نذاشتن که فقط سرعتت رو بالا ببری میتونی سر پیچ ها هم ازش استفاده کنی
که خیلی هم کمک میکنه که پیچ ها رو رد کنی در ضمن ای بازی nfs هست نه BP

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اقایون خیلی عذر میخام بسیار ببخشید به من گفتن تو این بازی تیزری از شیفت 2 نشون داده میشه بگید کجاست من هرچی گشتم چیزی نبود ؟
این یک
دوم اینکه موقع استارت بازی (یعنی بعد از کلیک کردن روی آیکون ) تیزری نشون داده میشه ؟یعنی قبل از Press any key
ببخشید میپرسم گفتم شاید نسخه من کامل نی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقایون خیلی عذر میخام بسیار ببخشید به من گفتن تو این بازی تیزری از شیفت 2 نشون داده میشه بگید کجاست من هرچی گشتم چیزی نبود ؟
این یک
دوم اینکه موقع استارت بازی (یعنی بعد از کلیک کردن روی آیکون ) تیزری نشون داده میشه ؟یعنی قبل از Press any key
ببخشید میپرسم گفتم شاید نسخه من کامل نی

نه اول بازي چيز خاصي نيست.
اون تيزر شيفت 2 رو شما برو تو قسمت ساخت اكانت.
براي اولين بار كه بري اون رو نشون ميده و بعد مياد جزو بقيه تيزر ها در Extras

برا من اينجوري اومد خودش.

و البته كانكت باش و برو تو اون قسمت ساخت پروفايل.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود
کسی از دوستان تونسته بازی تموم کنه اگه اره می خوام بدونم مراحل پلیسی چند تا درجه داره و اخرین درجه ای که میده چی هست منظورم درجه نظامی هست :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
درود
کسی از دوستان تونسته بازی تموم کنه اگه اره می خوام بدونم مراحل پلیسی چند تا درجه داره و اخرین درجه ای که میده چی هست منظورم درجه نظامی هست :d

من تموم كردم بخش پليسش رو !
اما درجات نظاميش كامل نميشه.
بستگي به امتيازت داره اونا !

من الان درجه 16 هستم.
فكر كنم 20 درجه داشته باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
من تموم كردم بخش پليسش رو !
اما درجات نظاميش كامل نميشه.
بستگي به امتيازت داره اونا !

من الان درجه 16 هستم.
فكر كنم 20 درجه داشته باشه
بابا خیلی کارت درسته :d
راستی همه ماشین پلیس ها را ازاد کرد ؟؟؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
زمان پليسم 22 ساعت شده ! :d
اره همشون ازاد شدن.
سلام
دوستان چندتا سئوال داشتم.
1-از کجا میتونم بازی رو سختر کنم؟
2-تو این سری ما همش پلیسیم؟(یعنی خلافکار نمیشیم؟)
3-اسپرت کردن هم توی این سری هست؟تغییر رنگ نه،منظورم دستکاری کلی ماشینه.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر