Need For Speed: Carbon

سلام
اواخر نمایشگاه e3 2006 بود هنوز خبری از ea و nfs نبود طرفداران این بازی محبوب نگران و ناراحت بودن
که ناگهان درست در روزهای آخر نمایشگاه بود که ea اعلام کرد نسخه جدید nfs رو خواهد ساخت اون هم با نام Need For Speed: Carbon
یک تیزر چند ثانیه ای از بازی به نمایش آورد گرچه چیز خاصی در اون دیده نمیشد
الان یه 1 هفته ای است بالاخره چند عکس زیبا از بازی به نمایش در اومد
منم دیگه گفتم حیف است براتون نزارم
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Black Box
Genre: Racing
Release Date:
US: November 2006
Also Available On: PlayStation 3, PlayStation 2, PC, GameCube, Xbox, Wii
مثل همیشه بازی قرار است November 2006 ریلیز بشه
فعلا از جزیئیات بازی خیلی صحبت نشده ولی آنچه که از عکسهای بازی نشون میده به نظر که گرافیک بازی تغییری نکرده و از همون انجین استفاده کردن

اینم عکسهای بازی

need-for-speed-carbon-20060622050106037.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105568.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050105099.jpg

need-for-speed-carbon-20060622050104505.jpg

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من امروز Carbon را تست كردم و اگر بخوام تو يك جمله خلاصه كنم فقط ميتونم بگم براي سري nfs واقعا متاسفم. يك كپي برداري كامل را شاهد هستيم و نواوري هايي به عنوان دسته بندي و گروه هاي شهري و يا امكانات تيونينگ خودرو كه افزايش پيدا كرده ولي روح بازي كاملا مرده و تكراري است و بطور كل اميخته اي از nfsu و nfsmw در كنار هم بدون هيچ تغييري ... كنترل اتومبيل ها همانند نسخه هاي است كه اشاره كردم و تمام امكانات اين نسخه ها بدون كوچك ترين تغييري وجود دارند و نماي شهر كاملا حال و هواي nfsu را زنده ميكند... اميدوارم ea حداقل به مدت 2 سال ساخت بازي را متوقف كند تا با گذاشتن وقت بيشتري با تحقيقات و نواوري بازي بهتري خلق كند.

چند تا عكس از بازي گرفتم :

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
یه چیز بی ربط بگم
من از چند روز پیشه که تبلیغات این بازی رو دارم تو Tv مشاهده میکنم
به نظر میاد که EA داره خیلی رو این بازی مایه خرج میکنه

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من بعد کلی امید آرزو رفتم دموش رو گرفتم بازی کردم تو پی اس 2 واقعا خیلی ضایع بود به نظر میرسه ea خیلی عجله کرده و چیز خوبی از آب در نیومده نو اوری هیچی نداره به غیر از تیونینگش که اونم چنگی به دل نمیزنه فقط میشه سایزشو تغییر داد احتمالا باید شاهد اعتراض ات فراوان به سوی ea باشیم اگه تا حالا نگرفتید هیچ اشتباهی نکردید

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
جون مادرتون چرت نگيد اين بازي نه هنوز دموش اومده نه خودش اين عكسا هم همش تكراريه همرو تو سايتاي مختلف ديدم آقاي Konami شما لطف كن چندتا عكس از منوي بازي و چندتا عكس از شرت كات بازي روي دسكتاپت بزار تا ببينيم
اگه داري!!!! كه نداري خلاصه يه طوري ثابت كن كه ايني كه شما ميگه فول ورژن هست يا دمو ورژن(نسخه PC) هر كدومو ثابت كني من قبول دارم
برو بچز
يكم بمونيد تو كف اين شاتهاي جديد گرافيكو حال ميكنيد خيلي توپسه
فقط 12 روز ديگه تا رليزش مونده
اين بازي اگه 4 هم بگيره از گيم اسپات ميخرمش چون عشقش تو سرمه:love:

http://i11.tinypic.com/2cr0ne0.jpg

http://i11.tinypic.com/2na2wr7.jpg

http://i11.tinypic.com/2d85oya.jpg

4ideecg.jpg

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
احتمالا باید شاهد اعتراض ات فراوان به سوی ea باشیم اگه تا حالا نگرفتید هیچ اشتباهی نکردید
خب اینکه به یه بازی از این کمپانی اعتراض بشه اولین بار نیست......اینقدر تو دادن یه سری بازی های تکراری تاکید می کنه تا به این روز می افته
بعد هم اینکه بعضی از دوستان از روی تعصب روی یه بازی نظر می دهند جای تاسف داره....چرا که برای دیدن معایب این نسخه اصلا نمی خواد منتظر اصل بازی باشیم....چرا که همه گیمرها می دونند یه کمپانی نمی تونه در عرض کمتر از یه سال یه شاهکار رو تحویل بازار بده..این که دیگه اینقدر عصبانیت نداره!!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
اقا منم نسخه دمو ps2 رو خریدم فکر کنم 4 یا 5 مرحله داره البته خیلی هم چنگی به دل نمیزنه ولی بازم واسه من که عاشق nfs هستم جالبه !
مخصوصا اون قسمتهائی که خیلی تاریک هسن و هر لحظه امکان چپه شدن وجود داره:cheesygri

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
چي داغ كردي پشت سر هم داري ميگي ؟! دموي بازي مدت هاست توي بازار هست و اين عكس ها را هم خودم گرفتم خوبه خودت داري ميبيني افراد ديگه اي هم دموي بازي را بازي كردن ... درضمن دلتو به اون گرافيك عكس هايي كه ميزاري زماني خوش كن كه 360 داشته باشي در غير اينصورت يك چيزي تو همون مايه هاي mw و باز هم بالا بودن گرافيك اصلا ملاك نيست مهم روح بازي هست كه وحشتناك تكراري است ... اين هم براي رفع مشكلات احتمالي شما :

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
آقاي قشنگ عرض كردم از نسخه Pc بزار شما رفتي Ps2 گذاشتي به حرفم رسيدي كه هنوز هيچيش از نسخه Pc نيومده(نه دمو نه خودش)
من موست وانتد رو با كيفيت 360 بازي ميكنم ميتوني سيتممو تو امزام ببيني واسه گفته هام هم عكس ميزارم تا دلت بخاد
دلمم با گرافيك كربن خيلي خوشه چون ميتونم با اين كيفيت بازي كنم

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آقاي قشنگ عرض كردم از نسخه Pc بزار شما رفتي Ps2 گذاشتي به حرفم رسيدي كه هنوز هيچيش از نسخه Pc نيومده(نه دمو نه خودش)
من موست وانتد رو با كيفيت 360 بازي ميكنم ميتوني سيتممو تو امزام ببيني واسه گفته هام هم عكس ميزارم تا دلت بخاد
دلمم با گرافيك كربن خيلي خوشه چون ميتونم با اين كيفيت بازي كنم

دوست محترم و عزيزم كجاي صحبت من از نسخه PC حرفي زده شد كه شما در ذهن خودتون پرورشش داديد ؟

ديگه تعصبو به جايي نرسونيد كه به در و ديوار هم گير بديد!

بعد من دركت ميكنم معلومه از نام كاربريت و هم سيستم واقعا خفنت (كه دمش واقعا گرم) ميتوني لذت ببري خوش بحالت ! :)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بعد هم اینکه بعضی از دوستان از روی تعصب روی یه بازی نظر می دهند جای تاسف داره....چرا که برای دیدن معایب این نسخه اصلا نمی خواد منتظر اصل بازی باشیم....چرا که همه گیمرها می دونند یه کمپانی نمی تونه در عرض کمتر از یه سال یه شاهکار رو تحویل بازار بده..این که دیگه اینقدر عصبانیت نداره!!
این حرفو شما نباید به کسایی بزنی که از بازی بد می گن! اینو باید به طرفداری NFS بزنی که وقتی احمد جان چند وقت پیش می گه ea با nfs داره مردم رو سرکیسه می کنه و هر دفعه بازی رو رنگ می کنه و می ده به خورد ملت بعد طرفدارای تعصبی بازی مثل علی رضا جان شاکی می شن که نه اینطوری نیست بزنی! ولی خوشبختانه یا متاسفانه این یک واقعیته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر