NBA 2K13 | Xbox 360

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اتفاقا SF خوراک دانکه! هم قد و هیکلش خوبه هم اون قدر گنده نیست که دانک های بی ریخت بزنه.
منظورم این بود که هنوز دانکشو آپ نکردم، اولویت یه SF شوت زدنه خوبه، سرعت بالا تو رفت و برگشت با انرژی بالا

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
داداش بازیکنت باید بتونه خوب دانک بزنه. کلا این بازی برای این که یه بازیکن درست و حسابی بشین باید صبر زیادی داشته باشین! وقتی SP جمع کردی برو تو Player Upgrades و دانکتو قوی کن اون وقت می تونی دانک هم بکنی. فقط باید درحالی که داری می دویی سمت سبد شوت رو بزنی. البته دور و برت هم باید فضا برای دانک داشته باشی و این که بازیکنت در چه شرایطی بتونه دانک کنه بستگی به تواناییش داره. این بازی دانک های خیلی قشنگی داره.
یه کار جالب هم بگم بکن حال می ده وقتی دانک بازیکنت قوی شد (75 به بالا) وقتی تنهای داری می دویی سمت سبد حریف A+X رو هم زمان بزن بعد RT+X رو بزن.
من الان دانک بازیکنم 96 هست و Standing Dunkش هم 85 . من فکر کنم Signature Skill مربوط به Hustle Points رو باید افزایش بدم .

دوستان راهی بلد نیستن که بشه My Player هامون رو اینجا به اشتراک بزاریم ؟ بازیکن من الان PF هست با اورال 97 ! سومین فصل بازیش هست و دو تا MVP و یه Defensive Player و دو تا Final MVP برده . اگه کسی فهمید چطور میشه از بازیکن عکس گرفت بگه تا یه عکسی بزاریم .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم تازه رفتم بازی رو خریدم به پیشنهاد یکی از دوستان میشه بگیدچه جوری توپو از دست دشمن بگیرم؟
دشمن ؟:d
سخته تقریبا (مثل بسکت واقعی) به ندرت میشه توپ رو گرفت ...
میشه پشت بازیکن بری و در زمان که حواسش نیست با X ازش بگاپی
یا بری همراهش موقعی که خواست شوت کنه تو سبد Y بزنی ...

حالا دوستان میشه بگن چه شکلی میشه از اون شوت قشنگ ها زد که از سبد آویزون بشی و جنگولک بازی در بیاری ؟:d
من تو MP اکثرا نمره میشه D :|
هیچ بونسی هم تاحالا نگرفتم ...
خیلی سخته ...

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
حالا دوستان میشه بگن چه شکلی میشه از اون شوت قشنگ ها زد که از سبد آویزون بشی و جنگولک بازی در بیاری ؟:d
خیلی سخته ...
باید وقتی بطرف سبد میری RT+X رو بزنی تا دانک بزنه .
احتمالا درجه سختی MP رو بالا گذاشتی ،اگر رو آسون بزاریش راحت امتیاز میگیری . MPی من الان تو هر بازی 32 امتیاز ،18.7 ریباند ،3.6 بلاک و 1.4 توپ ربایی انجام میده . فقط یخورده وقت و حوصله میخواد :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
احتمالا درجه سختی MP رو بالا گذاشتی ،اگر رو آسون بزاریش راحت امتیاز میگیری . MPی من الان تو هر بازی 32 امتیاز ،18.7 ریباند ،3.6 بلاک و 1.4 توپ ربایی انجام میده . فقط یخورده وقت و حوصله میخواد :d
بگو پس :|
من هرچی X نگه میدارم هیچی نمیشه :|
درجه سختی رو دست نزدم ...
رو چی بزارم خیلی آسون نشه خیلی هم سخت نشه ؟:d
به من که خیلی کم بازی میده :d

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
بگو پس :|
من هرچی X نگه میدارم هیچی نمیشه :|
درجه سختی رو دست نزدم ...
رو چی بزارم خیلی آسون نشه خیلی هم سخت نشه ؟:d
به من که خیلی کم بازی میده :d
رو همون Pro بزار و کم کم اگه بیشتر بهت بازی داد میتونی سخت ترش کنی .
تایم بازی ها رو هم حداقل باید 5 دقیقه بزاری که بتونی امتیاز بگیری .

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دشمن ؟:d
سخته تقریبا (مثل بسکت واقعی) به ندرت میشه توپ رو گرفت ...
میشه پشت بازیکن بری و در زمان که حواسش نیست با X ازش بگاپی
یا بری همراهش موقعی که خواست شوت کنه تو سبد Y بزنی ...

خیلی سخته ...
داداش شما که تازه شروع کردی از همون اول نرو My Career. به نظر من برو اول معمولی Quick Match بازی کن یه کم دستت بیاد چون MC مخصوصا اولاش سخته و بازیکنت هم ضعیفه.

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

زمان بازی هات چند دقیقه است که وقت می کنی هر بازی 19 تا ریباند داشته باشی؟

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:07 PM ارسال شده بود ----------

منم تازه رفتم بازی رو خریدم به پیشنهاد یکی از دوستان میشه بگیدچه جوری توپو از دست دشمن بگیرم؟

یکی از راه ها اینه که دو نفری بریزین سر مهاجم. وقتی نزدیک مالک توپ هستی LB رو بزن دابل تیم می کنه بعد X رو بزن تا توپ رو بگیره. البته باید Stealت قوی باشه وگرنه یا نمی تونه توپ رو بگیره یا خطا می شه.

sia_fem

کاربر سایت
Oct 22, 2008
35
از بچگی خیلی بسکتبالو دوست داشتم تو ps1 یه نسخه شو داشتم حتی یکی هم رو یه کامپیوتر که محیطش NC بود داشتم کلی ذوق می کردم باهاش، یه زمان می خواستم 2k11 بگیرم ولی پیداش نکردم ولی این یکی رو گرفتم، دقیقا همون چیزیه که می خوام و کلی فاز داد بخصوص تیمای قدیمیش و شکیل اونیل و اون یارو عینکیه تو لیکرز بازی می کرد :D ولی یه سری سوال داشتم در مورد بازی
وقتی با کامپیوتر بازی می کنم جلومو می گیره و نمیذاره اصلا جلوتر حرکت کنم یعنی سد می کنه راهمو ولی هرکار می کنم نمی تونم اینکارو بکنم میشه یه راهنمایی کنین چجوری سد کنیم جلوی حرکت حریفو؟ رفتم کل تمریناشو انجام دادم و کلی حرکت دستم اومده ولی تا میام با داداشم بازی کنم که فقطم دکمه ها رو بلده می بازم، چون من هی میرم واسه سه امتیازیو و یک دو ... گاهی وقتا نمی گیره ولی اون صاف میدوه میره زیر تور یه 2 امتیازی میزنه میره رو نروم :D
یکی دیگه اینکه شما هم وقتی بازی رو شروع می کنین هر سری تاریخ تولد میزنین؟
یه جایی هست که مثل team management فیفا بتونی لیست بازیکناتو ببینی با قدرتا و ...؟ من میخوام اینکارو کنم میرم training بعدش وسط تمرین استارت میزنم میرم subtitution
میشه به سبک pes یه تیم دلبخواه واسه خودمون بسازیم و بازیکنای که دوس داریمو یه جا جم کنیم؟
واقعا حامد حدادی اینقد شوته بین بازیکنای nba ؟ :D اورالش افتضاحه

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
یه مدل پاس دادن تو شماره فکر کنم 11 بود که وقتی توپ رو به صورت پاس مینداختی سمت سبد یه بازیکن دیگه توپ رو با یه اشاره مینداخت تو سبد!تقریبا بدون اینکه توپ رو بگیره یه جور حرکت نمایشی بود!اگه منظورمو فهمیدید بگید با کدوم دکمه ها میشه اینکارو کرد ؟:d
ممنون

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام
یه مدل پاس دادن تو شماره فکر کنم 11 بود که وقتی توپ رو به صورت پاس مینداختی سمت سبد یه بازیکن دیگه توپ رو با یه اشاره مینداخت تو سبد!تقریبا بدون اینکه توپ رو بگیره یه جور حرکت نمایشی بود!اگه منظورمو فهمیدید بگید با کدوم دکمه ها میشه اینکارو کرد ؟:d
ممنون
صفحات قبل خیلی اشاره شده ولی بازم:
X+A

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر