N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
خوب بالاخره نسخه ی سوم این بازی اومد و در حال حاضر با حجم 1.6 گیگابایت حجیمترین بازی App Store به حساب میاد
من دیروز دانلودش کردم واقعا حرف نداره خصوصا بخش انلاین بازی فوق العاده جذاب شده
پیشنهاد میکنم از دست ندید

اینم لینک ایتیونز:N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
خوب بالاخره نسخه ی سوم این بازی اومد و در حال حاضر با حجم 1.6 گیگابایت حجیمترین بازی App Store به حساب میاد
من دیروز دانلودش کردم واقعا حرف نداره خصوصا بخش انلاین بازی فوق العاده جذاب شده
پیشنهاد میکنم از دست ندید

اینم لینک ایتیونز:N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store

تنها مشکل این بازی که حال آدم رو از کل بازی به هم میزنه عدم قابلیت جابجایی آبجکت های مربوط به نشانه گیری و تیر اندازی و ... هست! نمیدونم شما دوستان چطوری نشانه گیری میکنید؟:( 6 دلار پول این بازی رو دادم.. کاش میشد شبیه مکس پین آبجکت های کنترل رو روی صفحه جابجا کرد.

POWER____

کاربر سایت
Apr 7, 2012
145
ﺧﻮﺏ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻧﺴﺨﻪ ﯼ ﺳﻮﻡ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﻭﻣﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﺣﺠﻢ 1.6 ﮔﯿﮕﺎﺑﺎﯾﺖ ﺣﺠﯿﻤﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ App Store ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﯿﺎﺩ
ﻣﻦ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺣﺮﻑ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺧﺼﻮﺻﺎ ﺑﺨﺶ ﺍﻧﻼﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺟﺬﺍﺏ ﺷﺪﻩ
~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻧﺪﯾﺪ

ﺍﯾﻨﻢ ﻟﯿﻨﮏ ﺍﯾﺘﯿﻮﻧﺰ:N.O.V.A. 3 - Near Orbit Vanguard Alliance for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store

ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﮔﺮﺍﻓﯿﮏ ﺑﯿﺴﺖ ﻫﺴﺖ.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
تنها مشکل این بازی که حال آدم رو از کل بازی به هم میزنه عدم قابلیت جابجایی آبجکت های مربوط به نشانه گیری و تیر اندازی و ... هست! نمیدونم شما دوستان چطوری نشانه گیری میکنید؟:( 6 دلار پول این بازی رو دادم.. کاش میشد شبیه مکس پین آبجکت های کنترل رو روی صفحه جابجا کرد.

مثل همه بازی های گیم لافت باید داشته باشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر