Mtu Error

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
سلام دوستان من تازه مودمم رو عوض کردم تنظیمات رو توش زدم ولی وصل نمیشه به اینترنت(چه برسه سرور لایو) همش میگه MTU Error
من با مودم قبلیم که Tp-Link بود مشکلی نداشتم و وصل میشد دقیقا با همین تنظیمات ولی این مودم جدیده Symphony این ارور رو میده
Nat رو دقیقا اونا ای که توی اموزش بوده زدم DNS هم زنگ زدم از پشتیبانی گرفتم(جالبه هر دفه زنگ میزنم چیزای مختلف میگن برا سرور Dns)
قبلا وصل میشد با مودم قبلیم ولی الان نمیشه
شرکت اینترنتمم پارس انلاینه
کسی که پارس انلاین داره و الان داره لایو بازی میکنه اگه دی ان اسی که داره استفاده میکنه رو بگه ممنونش میشم
یه راه حلیم واسه این ارور بدین همه جا رو گشتم با ساپورت ایکس باکس لایو تماس گرفتم هیچ راه حلی نشد اخر میگه باید اخرین اپدیت دستگاه رو پاک کنی و دوباره دانلود کنی
لطفا کمک مردم از بی انلاینی

---------- نوشته در 07:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

خب بچه ها الان دوباره تستش کردم و علاوه بر اینکه اون ارور رو میده یه ارور دیگه اضافه شد
service alerts
که جزو استاتوس لایوه همه امکانات up ولی service:service alert
دیگه فقط مونده بن شدن و سه چراغه شدن کنسول(اونم این مدل که هیچ وقت سه چراغه نمیشه)
نبوود
ارور دیگه ای نبود ما باهاش مواجه شیم
اي لعنت به این شانس

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دوستان از هرگونه کمک و اظهار نظر دریغ نکنید اجرتون با اما زمان....

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دوست عزیز اولا مودم رو ببرین شرکتتون کانفیگ کنن براتون (برای من که مخابراتم که می کنن ) بعد هم بگین برای بازی آنلاین می خوام ....
بعد هم اینکه من چند روز پیش سه چهار روز کلا اینجوری بود بعد درست شد ... کلا وضع اینترنت کشور خیلی خوب نیست !
یه مورد اینکه مطمئن شو مقدار MTU بیشتر از اون قدری که لایو می خواد باشه ! برای اطلاعات بیشتر به پیچ زیر مراجعه کن !
لینک

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
ممنون ولی mtu 1490 دیفالت مودممه
کانفیگ که مشکلی نداره میتونم با پی سی و ایپد به اینترنت وصل شم ولی توی تست ایکس باکس به اینترنت وصل نمیشه و mtu error میده
اینا که زیاد حالیشون نیست واسه انلاین ایکس باکس

eili4

کاربر سایت
Jul 24, 2008
67
نام
امین
option مودمت برو قسمت advanced اونجا گزينه upnp هست از اونجا تنظيم كن

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
option مودمت برو قسمت advanced اونجا گزينه upnp هست از اونجا تنظيم كن
نه مشکل من تغییر mtu نیست اونو میدونم میشه کجا چیکار کرد و باید از 1360 بالاتر باشه که هست ولی بازم وصل نمیشه ولی مشکل سرویس الرت رو حل کردم

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منم این مشکلو داشتم ولی بعدش فهمیدم دلیلش مودم نیست خود پارس آنلاینه. الان که ISP رو عوض کردم با همون مودم قبلیم بدون مشکل به لایو وصل میشم.

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام
دوست عزیز من و یکی از بچه های همین انجمن که با هم پارس انلاین گرفتیم هم این مشکل رو داشتیم و بعد از 2 هفته تلاش و بدبختی کشیدن
فهمیدیم که مشکل از پارس انلاین هست و هیچ کاریش نمیشه کرد. شما هم هر چه سریعتر isp یت رو عوض کن.

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
فکر نکنم دوستان چون الان رفتم مودم قبلیمو گرفتم و تنظیمات رو زدم و خدارو شکر درست شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر