Movies Subtitle | زير نويس فيلم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزیز واسه اینکه فیلمی که روی Dvd هست با زیرنویس ببینی یه سری برنامه ها هستن که اینکار رو انجام میدن!
مثلا من خودم از Total Video Converter استفاده میکنم که همراه باهاش یه برنامه ی دیگه به اسم Total Video Player نصب میشه که با اون میشه به شاخه ی دی وی دی بری و فایل اول فیلم رو از اونجا انتخاب کنی و بعد که فیلم اجرا شد روی تصویر کلیک راست کنی و load subtitle رو بزنی و زیرنویست رو انتخاب کنی! قسمت اول فیلم که تموم شد خود به خود میره قسمت بعدی فیلم ولی زمان بندی تغییر نمیکنه و این طوری میشه فیلم دی وی دی رو با زیرنویس جدا که روی هاردته ببینی!
اون روش vobsub و... ماله وقتیه که فیلم شما شامل یه بخش باشه(مثل xvid )
موفق باشی

من یه برنامه گرفتم که آیکونش وسطش علامت play هست و شبیه Media Player فقط فرقش اینه که از دو رنگ آبی وسفید در آیکونش استفاده شده و خوده برنامه هم مثله Winamp هست اما وقتی کیلیک راست می کنم load subtitle نداره؟اگه میشه برنامه رو برای داونلود بزار.خیلی خیلی ممنون میشم .

xfaild

کاربر سایت
Jun 2, 2006
136
نام
احسان
سلام. دوستان کسی زیر نویس فارسی سریال 24 سیزن 1 رو نداره ؟ ( ترجیحا 4 قسمت پایانی از سیزن اول)..

راستی آخر سیزن یک دوتا پایان داشت! کدوم یکی درسته؟!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
من یه برنامه گرفتم که آیکونش وسطش علامت play هست و شبیه Media Player فقط فرقش اینه که از دو رنگ آبی وسفید در آیکونش استفاده شده و خوده برنامه هم مثله Winamp هست اما وقتی کیلیک راست می کنم load subtitle نداره؟اگه میشه برنامه رو برای داونلود بزار.خیلی خیلی ممنون میشم .

33ndypt.jpg

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

اگر منظورت این
2r5djpz.jpg
هست اسم برنامه WinDVD Platinum هست که حجمش حدود 36 مگه اگه می خوای اساتید باید زحمتشو بکشن::biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
اگر منظورت این
2r5djpz.jpg
هست اسم برنامه WinDVD Platinum هست که حجمش حدود 36 مگه اگه می خوای اساتید باید زحمتشو بکشن::biggrin1:
پسته منو نقله قول کرد منم خودم بهش معرفی کردم این برنامه رو! این که گفتی یه برنامه وحشتناک قوی واسه پخش DVD هست و البته XVID هم پخش میکنه ولی امکاناته خاصی نداره!!

2q013jo.jpg

:cheesygri

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
پسته منو نقله قول کرد منم خودم بهش معرفی کردم این برنامه رو! این که گفتی یه برنامه وحشتناک قوی واسه پخش DVD هست و البته XVID هم پخش میکنه ولی امکاناته خاصی نداره!!

2q013jo.jpg

:cheesygri

درسته.منم همین برنامه رو دارم ولی مثله اینکه ورژنش فرق میکنه مال من(1.03) .میشه مال خودت برا داونلود بزاری یا لینک دانلودشو بزاری.دوباره خیلی خیلی ممنون.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این اخرین ورژن برنامه هست!

Total Video Converter 3.11

ممنون از لطفت.ولی من فایل اول رو انتخاب کردم بعدشم زیرنویسو ولی وقتی فایل تموم شد بازم از اول شروع شد.نمیدونم باید فیلم و رو هارد بریزم؟آخه من از رو ایمیجه فیلم , رو هاردم استفاده کردم.ایمیج رو توی درایو مجازی گذاشتم بعد فایل اول رو انتخاب کردم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
ممنون از لطفت.ولی من فایل اول رو انتخاب کردم بعدشم زیرنویسو ولی وقتی فایل تموم شد بازم از اول شروع شد.نمیدونم باید فیلم و رو هارد بریزم؟آخه من از رو ایمیجه فیلم , رو هاردم استفاده کردم.ایمیج رو توی درایو مجازی گذاشتم بعد فایل اول رو انتخاب کردم.
سلام
نه نباید روی هارد بریزی!
فقط فایل اول فیلمت رو انتخاب کن و زیرنویس رو لود کن به اخرش که رسید خود به خورد میره قسمت بعدی رو میخونه و شما نمیخواد کاری انجام بدی...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
نه نباید روی هارد بریزی!
فقط فایل اول فیلمت رو انتخاب کن و زیرنویس رو لود کن به اخرش که رسید خود به خورد میره قسمت بعدی رو میخونه و شما نمیخواد کاری انجام بدی...

سلام
خوب مشکل همین جاست که وقتی فایل اول تموم میشه بازم همون فایله اول رو از اولش پخش می کنه و قسمت بعدی نمیره!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام
آقا زیرنویس Meet The Robinsons (2007) DVDRip وجود نداره؟:biggrin1:اگه هست یه جوون مردی زحمتش رو بکشه.
ممنون
پروفسور سمیر زیرنویسی واسش نیست:biggrin1:

سلام
خوب مشکل همین جاست که وقتی فایل اول تموم میشه بازم همون فایله اول رو از اولش پخش می کنه و قسمت بعدی نمیره!

والا نباید بیاد اول;)
تو برنامه بگرد شاید یه قسمت واسه تنظیم کردنش باشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر