soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,775
نام
Masoud

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,519
نام
میلاد
این شیامالان حداقل به خاطر اینکه سعی میکنه هر فیلمش متفاوت باشه و ایده های یونیکی داره کارگردان قابل احترامیه ، اما نمیدونم چرا دیگه انقد فیلمنامه براش بی اهمیت شده که از حس ششم و نشانه ها رسیدیم به این خزعبلات.

• Like
Reactions: Silent Storm

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,072
با 93 سال سن، فیلمبرداری آخرین فیلمش تموم شد و قصد داره سال بعد اکرانش کنه و تبدیل به مسن ترین کارگردان تاریخ هالیوود شد.
اونوقت من با سی و خورده ای سال سن دارم حساب کتاب میکنم ببینم چقدر دیگه مونده تا پیر و فرتوت بشم :D

کلینت ایستوود افسانه ای!

2024-04-21_10-40-12.jpg

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,169
نام
حامد
یک سوال در مورد تلماسه 2

اینا که بلد بودن کرم سواری کنن دیگه چه نیازی به لسان الغیب داشتن ؟ :D
با چهار تا کرم سواری میتونستن کل سیاره رو بگیرن
بعدشم کرم سواری آنقدر ساده بود مگه؟ خانوادگی سوار میشدن میرفتن گشت و سیاحت :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دیر به بحث زیبایی رسیدم.
مثل الان زندیا من همیشه فکر میکردم جولیا رابرتز حتی تو زمان اوجش هم زشت بود و برام خیلی عجیب بود لقب زیباترین بهش میدادن.
مخصوصا در مقایسه با بلوچی. دمی مور. اوا گرین. کانلی. جولی و..
همیشه برام سوال بود کسی با من هم نظره؟
الان هم مثلا کاترین لانگفورد در بدترین حالتش اندازه یه کهکشان تو زیبایی از زندیا بالاتره بعد زندیا بشه معیار زیبایی؟
اصل ماجرا اینه که الان جمعیت سیاه ها و مکزیکی های امریکا زیاد شده و به همین دلیل باید بازیگرهای معروف از همین گروه ها توی هالیوود بیان (تا مثلا نژاد پرستی نباشه). وگرنه دیگه واضحه که شاگرد داروخانه سرکوچه ما هم از این زندیا خوشگل تره :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
civil war رو دیشب رفتم سینما دیدم و با اینکه کلی نقد مثبت و امتیازات بالا داشت ولی فیلم خیلی معمولی بود و به جز چند تا سکانس تیراندازی و درگیری و یه داستان خیلی خطی و معمولی چیز خاصی برای ارایه به بیننده نداشت .

اخر فیلم با خودت میگی خب که چی ؟ چه نتیجه ای داشت این همه درگیری و کشت و کشتار ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
یک سوال در مورد تلماسه 2

اینا که بلد بودن کرم سواری کنن دیگه چه نیازی به لسان الغیب داشتن ؟ :D
با چهار تا کرم سواری میتونستن کل سیاره رو بگیرن
بعدشم کرم سواری آنقدر ساده بود مگه؟ خانوادگی سوار میشدن میرفتن گشت و سیاحت :D
کرم‌ها فقط جاهایی می‌تونن حرکت کنن که ماسه‌ای باشه. :D خیلی از بخش‌های سیاره ماسه‌ای نیست و حالت صخره و سنگ داره. جاهایی که پایگاه دشمن قرار گرفته هم از نظر نوع زمین و دیواره‌ی دفاعی اطرافش یه جوریه که کرم نمی‌تونه اونجا بره. در نهایت به کمک سلاح‌های خاندان آتریدیز و ترکیبش با قدرت کرم‌ها تونستن کنترل اوضاع رو به دست بگیرن، نه فقط با کرم‌ها.
در مجموع هم تا قبل از این خیلی توی فاز انقلابی نبودن و با اینکه یه سری کارها علیه حاکمان سیاره انجام می‌دادن، ولی بیشتر منتظر یه ناجی بودن که از عالم غیب بیاد نجات‌شون بده و بالاخره اومد.
در مورد کرم‌سواری هم عادت دارن و یه بخشی از زندگی‌شون هست! :D یعنی مثل ما که از یه سنی به بعد می‌ریم سراغ گواهینامه، اینا هم وقتی به ۱۲ سالگی می‌رسن، باید گواهینامه کرم‌سواری دریافت کنن و خیلی‌هاشون در این زمینه حرفه‌ای هستن. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر