Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,347
نام
امیر
تایید شد Julia Garner قراره Silver Surfer جدید باشه.
از یک طرف میشه با گفتن اینکه دنیای موازیه و بازیگر دوست داشتنیه جریان رو توجیه کرد! ولی واقعا گندش رو درآوردن از بس همه کرکترا رو زن میکنند.:|

پ.ن: جا داره یاد کنیم از اون اینسایدر های دوزاری مثل گریس رندولف که کل جریان رو انکار میکردند.:|

الان این مشکلش چیه دقیقا؟ برادر من آدم وقتی اطلاعاتی تو یه زمینه‌ ندارد قاعدتاً نباید این‌جوری بره رو منبر و فتوا بده راجع اون موضوع.

این کاراکتری که خانم گارنر قراره نقشش رو بازی کنه اسمش Shalla-bal هست که تو کمیک های مارول ما دقیقاً چنین کاراکتری رو داریم که معشوقه نورین راد (سیلور سرفر مذکر) هست.

IMG_20240404_122939_968.jpg
IMG_20240404_122947_355.jpg
IMG_20240404_122955_051.jpg

مارول علیه السلام نیست و موارد تغییر نژاد و جنسیت داشته تو MCU ولی دیگه هرجایی قرار نیست توپیده بشه بهش.
تغییر جنسیت میشه اون کاراکتری که خانم Carrie-Anne Moss تو سریال های مارول/نتفلیکس بازی کرده بود (وکیل تو جسیکا جونز و آیرون فیست)، که تو کمیک ها مرد سفیدپوست بود و کمی هم چاق.
تو همین فیلم تغییر نژاد رید ریچاردز رو ول کردید به کاراکتری که مثل کمیکش هست گیر دادید؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
الان این مشکلش چیه دقیقا؟ برادر من آدم وقتی اطلاعاتی تو یه زمینه‌ ندارد قاعدتاً نباید این‌جوری بره رو منبر و فتوا بده راجع اون موضوع.

این کاراکتری که خانم گارنر قراره نقشش رو بازی کنه اسمش Shalla-bal هست که تو کمیک های مارول ما دقیقاً چنین کاراکتری رو داریم که معشوقه نورین راد (سیلور سرفر مذکر) هست.

View attachment 333559
View attachment 333560
View attachment 333561

مارول علیه السلام نیست و موارد تغییر نژاد و جنسیت داشته تو MCU ولی دیگه هرجایی قرار نیست توپیده بشه بهش.
تغییر جنسیت میشه اون کاراکتری که خانم Carrie-Anne Moss تو سریال های مارول/نتفلیکس بازی کرده بود (وکیل تو جسیکا جونز و آیرون فیست)، که تو کمیک ها مرد سفیدپوست بود و کمی هم چاق.
تو همین فیلم تغییر نژاد رید ریچاردز رو ول کردید به کاراکتری که مثل کمیکش هست گیر دادید؟
تنها مشکلی که با این قضیه دارم اینه که گارنر بازیگر تواناییه و رولی که بهش دادن اگه بخواد مثل کمیک هاش بشه اصلا جای هنرنمایی زیادی نداره . شخصا دوست دارم وقتی بازیگر با استعدادی تو این فیلما میاد برای رولی باشه که جای کار داشته باشه . وقتی استعداد ها پشت زیر جلوه ویژه سنگین دفن بشه اصلا به مذاقم خوش نمیاد . اتفاقی که برای جیمز اسپیدر و آلترون افتاد . مگر این که بخوان بیشتر روی ظاهر انسانی اش مانور بدن که خب کمیک هارو دنبال نمی کنم نمی دونم کدوم ظاهرش اهمیت بیشتری داشته . اما خب به نظر میاد ظاهر نقره ای اش مهم تره

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
291
شاید رومئو این داستان خیلی زیبایی ظاهری براش مهم نباشه و بیشتر عاشق باطن زیبای طرف شده باشه؛ فکر میکنم همچین ادم‌هایی هم وجود داشته باشن. جدا از اینکه زیبایی، با اینکه مسلما معیارهایی براش هست، سلیقه‌ایه و ممکنه این خانوم رو که من فوق‌العاده زشت میبینم به چشم یکی دیگه زیبا باشه، باید ببینیم زیبایی ظاهری اصلا جز ویژگی‌های اون نقش تعریف شده یا نه. علاوه بر اون اصلا قبول میکنیم که این خانوم زشته و هر کی هم غیر از این گفت میگیم سلیقه عجیب‌وغریبی داره ولی وقتی اینجا به قیافه یکی مثل زندیا هم ایراد میگیرن، نمیشه به این فکر نکرد که نظرشون ممکنه مغرضانه باشه.​

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,434
نام
محمد

View attachment 333559
View attachment 333560
View attachment 333561

آره خودم اینو میدونم ولی خب خودت میدونی تمرکز کمیک بیشتر همون سیلور سرفر مذکر بوده، نه؟ فعلا معلوم نیست، میزان نقش کرکتر مذکر چطور یا اصلا وجود داره یا نه چون به قول خودشون با دنیای موازی سر و کار داریم.:D

حالا باید دید با تم فیلم باید دقیقا دید قراره چه آشی برامون بپزند، چون خود بازیگر و ایده جالب میزنه، اما از بس تغییرات مارول این چند وقته بد بوده، قبول کن آدم محتاطانه برخورد کنه بهتره!:D

پ.ن: دیشب بعد دادن پست در مورد Lore پشتش فهمیدم، اما دیگه واقعا حال ادیت و اینا رو در اون قسمت نداشتم، My Bad!:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,347
نام
امیر
آره خودم اینو میدونم ولی خب خودت میدونی تمرکز کمیک بیشتر همون سیلور سرفر مذکر بوده، نه؟ فعلا معلوم نیست، میزان نقش کرکتر مذکر چطور یا اصلا وجود داره یا نه چون به قول خودشون با دنیای موازی سر و کار داریم.:D

حالا باید دید با تم فیلم باید دقیقا دید قراره چه آشی برامون بپزند، چون خود بازیگر و ایده جالب میزنه، اما از بس تغییرات مارول این چند وقته بد بوده، قبول کن آدم محتاطانه برخورد کنه بهتره!:D

پ.ن: دیشب بعد دادن پست در مورد Lore پشتش فهمیدم، اما دیگه واقعا حال ادیت و اینا رو در اون قسمت نداشتم، My Bad!:D
سنگر اول ددپول ۳ هست، سنگر بعدی بعد سریال دردویل، مارول اگه این دو تا رو خراب کنه دیگه هیچ بهونه ای قابل قبول نیست چون خود فایگی الان کامل نظارت داره رو پروژه ها و حتی دردویل رو ریبوت کرد.
پ.ن: صحبت از حضور آنا تیلور جوی تو فیلم بود، شایعات میگفتن واسه نقش سیلور سرفر ولی با این خبر اگه هنوز بخواد تو فیلم باشه احتمالا به عنوان صداپیشه اون ربات چهار شگفت انگیز حضور داشته باشه.
ملت دلشون رو واسه ریکی جرویس صابون زده بودن به عنوان صداپیشه ربات مذکور.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,286
شاید رومئو این داستان خیلی زیبایی ظاهری براش مهم نباشه و بیشتر عاشق باطن زیبای طرف شده باشه؛ فکر میکنم همچین ادم‌هایی هم وجود داشته باشن. جدا از اینکه زیبایی، با اینکه مسلما معیارهایی براش هست، سلیقه‌ایه و ممکنه این خانوم رو که من فوق‌العاده زشت میبینم به چشم یکی دیگه زیبا باشه، باید ببینیم زیبایی ظاهری اصلا جز ویژگی‌های اون نقش تعریف شده یا نه. علاوه بر اون اصلا قبول میکنیم که این خانوم زشته و هر کی هم غیر از این گفت میگیم سلیقه عجیب‌وغریبی داره ولی وقتی اینجا به قیافه یکی مثل زندیا هم ایراد میگیرن، نمیشه به این فکر نکرد که نظرشون ممکنه مغرضانه باشه.​
خب زندیا واقعا خوشگل نیست:D ولی چون با دیزنی معروف شدش و بعد هم رفت تو اسپایدرمن، خیلی تو چشم افتاد و همه جا حضور پیدا کرد و اوتومات شد معیار زیبایی نسل z. مگرنه مقایسش با دخترای دهه ۸۰ و ۹۰ هالیوود شوخیه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,942
نام
شیخ صدرا

كسى حرفى از زشتى و خوشگلى نزد
بحث رنگ پوست بود.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,638
نام
Leo Fitz
اولین پوستر و تصاویر قسمت چهارم فرزندان شرور دیزنی تحت عنوان Descendants: The Rise of Red

داستان این قسمت بر خلاف سه شماره قبل ، در مورد Red هست که دختر ملکه ی قلبها توی داستان آلیس هست

View attachment 333486View attachment 333487View attachment 333488View attachment 333489View attachment 333490View attachment 333491
اگه قرار به دایورسیتی بود همین لباس آبی رو میاوردن واسه نقش ژولیت...

لامصب چه کراشی هم هست=P~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر