barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یادمه چند سال پیش مرحوم آتیلا پسیانی یک تئاتر چس کلاس هنری از رو رومئو و ژولیت ساخته بود . یک جاش سه تا عجوزه قوزپشت ورجه ورجه می کردن. قیافه اونا از این ژولیت بوزینه که انتخاب کردن بهتر بود =)) . والله می اومدن کلا گند می زدن به داستان و ژولیت ترنس می شد خود تام هالند نقشش رو بازی می کرد قابل تحمل تر بود
از الان شکست مفتضحانه ای برای فیلم پیش بینی می کنم

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
آقا به جهنم، اصلاً کاراکتر سیاه‌پوست بذارین. ژولیت که هیچی، انیشتین و لینکلن رو هم سیاه‌پوست کنین. ولی مگه سیاه‌پوست زیبا نداریم که سراغ این عمه‌وودا رفتن؟! :|
بله، می‌گن از روی ظاهر قضاوت نکنین و فلان و چنان، ولی طرف مثلاً بازیگر هست و دیگه فکر کنم بشه در مورد ظاهر بازیگرها نظر داد. این عزیز دلی که من دارم می‌بینم، یه حالتی داره که ممکنه تام هالند رو کتک هم بزنه چه برسه به اینکه ژولیت باشه! :-"
یعنی یه وضعیتی هست که توی IMDb هم نوشته Actor به جای Actress! :D

b37303_24sdxzczc.jpg

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
آقا به جهنم، اصلاً کاراکتر سیاه‌پوست بذارین. ژولیت که هیچی، انیشتین و لینکلن رو هم سیاه‌پوست کنین. ولی مگه سیاه‌پوست زیبا نداریم که سراغ این عمه‌وودا رفتن؟! :|
بله، می‌گن از روی ظاهر قضاوت نکنین و فلان و چنان، ولی طرف مثلاً بازیگر هست و دیگه فکر کنم بشه در مورد ظاهر بازیگرها نظر داد. این عزیز دلی که من دارم می‌بینم، یه حالتی داره که ممکنه تام هالند رو کتک هم بزنه چه برسه به اینکه ژولیت باشه! :-"
یعنی یه وضعیتی هست که توی IMDb نوشته Actor به جای Actress! :D البته شاید هم ترنس هست و به طرف مذکر میل می‌کنه تا مونث، نمی‌دونم واقعاً. دوران عجیبی شده و هیچی رو نمی‌شه راحت فهمید.

b37303_24sdxzczc.jpg
GJtCimHW4AAk_rV.jpg

:D

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
223
نام
D23
اولین پوستر و تصاویر قسمت چهارم فرزندان شرور دیزنی تحت عنوان Descendants: The Rise of Red

داستان این قسمت بر خلاف سه شماره قبل ، در مورد Red هست که دختر ملکه ی قلبها توی داستان آلیس هست

1712164289_youloveit_com_descendants_the_rise_of_red_poster2.jpeg 1712164168_youloveit_com_descendants_the_rise_of_red_poster.jpeg 1712165186_youloveit_com_descendants_the_rise_of_red_chloe_image.jpeg 1712165170_youloveit_com_descendants_the_rise_of_red_red_image.jpeg 1712164364_youloveit_com_descendants_the_rise_of_red_chloe_and_red.jpeg descendants_the_rise_of_red_xxlg.jpg

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
اگه دختر سیاهه نقش رومئو رو بازی کنه و اون یارو هالند نقش جولیت، به نظر بهتر میشه... بیشتر بهشون میاد...
مگه دختر بود اون یارو سبیل؟!!
من فکر کردم مرد عه:D

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
624
نام
Ali
واقعا فکر کردم پسر طرف!

View attachment 333479

#پیشنهاد_فیلم

Nine Queens 2000

پشم‌افکن؛ پایان‌بندی به مراتب هروئینی! :D :D :D ^#(^
یک لینک دانلود میدی برم سراغش
فکت ، فکت ، فکت

همین الان وسط فصل ۳ تد لسو ام و خدایا چرا ؟ مگه فصل ۱ چش بود اینکارو باهاش کردن؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
مگه دختر بود اون یارو سبیل؟!!
من فکر کردم مرد عه:D
ده ها هنرمند بازیگر افریقایی تبار افسانه ای تو ده ها فیلم شاهکار بازی کردن، نه کسی شکایت کرد نه کسی کهیر زد نه کسی تریگر شد نه کسی نژادپرست شد،

همه هم بدون استثنا رو سرشون گذاشتند و براشون بلند شدن و کف زدن، همه مون از ادی مورفی تا مورگان فریمن تا ده ها هنرمند حرفه ای و خفن دیگه که همه رو نمیشه واقعا اسم برد اینقدر زیادن، از موسیقی تا فولان؛ رو دوست داریم و عاشقشونیم و محترم میشمریم...

اون موقع ها هنرپیشه افریقایی تبار کلاس و پرستیژ و شخصیت خودش رو داشت،

الانم داره، قطعا در دنیای ادمیزادی داره، در دنیای عادی و به دور از کینه و نفرت،

اما در دنیای ووک ها، ایدئولوگ ها، احمق ها، ادایی ها، سهمیه ای ها، نئونژادپرست های در توهم انتی نژادپرست، در دنیای این ها، متاسفانه هنرپیشه های افریقایی تبار معروفن به این مسخره بازی ها و چرت و پرت ها، متاسفانه

البته من حقیقتا نگران نیستم، در جامعه مدرن و ازاد، سیفون هر کثافتی، به وقتش کشیده میشه، اینم خواهد شد به وقتش، قطعا خواهد شد، زمانی که کاملا اسیب ها و مزیت ها و کلا همه چیزش شناخته و اطلاعات لازم در موردش جمع و طبقه بندی شده باشه...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,398
نام
محمد
تایید شد Julia Garner قراره Silver Surfer جدید باشه.
از یک طرف میشه با گفتن اینکه دنیای موازیه و بازیگر دوست داشتنیه جریان رو توجیه کرد! ولی واقعا گندش رو درآوردن از بس همه کرکترا رو زن میکنند.:|

پ.ن: جا داره یاد کنیم از اون اینسایدر های دوزاری مثل گریس رندولف که کل جریان رو انکار میکردند.:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر