hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
515
آقایون یه چندتا فیلم خوب از امسال و پارسال معرفی میکنید؟ ممنون میشم.هر چی خودم میگردم چیز خوبی گیر نمیارم.
Narcosis رو ببین، بعد بشین آلبوم موسیقی متن‌ش رو گوش کن و در فکر فرو برو :D

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
323
دوستان من بچه بودم یه فیلم دیدم که فقط یه صحنه ازش یادم هست چون فکر کنم فیلم رو کامل نتونستم ببینم.
اونم صحنه ای هست که نفش اصلی که یه نوجوون پسر هست از بیرون میاد تو خونه و کمان داره و یه دستکش مخصوص هم دستش هست. شبیه دستکشی که اتچ کردم ولی دقیقا مخالفش یعنی انگشت های اشاره و فاک ش رو پوشونده بود. 😅
هیچ چیز دیگه ای یادم نیست. حدودا باید مال سال 2000 یا چند سال قبل و بعدش باشه.
کسی میدونه چه فیلمیه؟ خیلی وقته رفته رو مخم و پیداش نمیکنم.
جایزه نقدی ویژه برای عزیزی که فیلم رو پیدا کنه یا کمک موثری در جهت پیدا کردنش کنه 😅

آخرین ویرایش:

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
188
به نظرم بهترین فیلم نولان بی خوابی بود. کلا نمیدونم چه اصراری داره بیخود فیلم هاشو گنگ و بی سر ته کنه. من سبک مورد علاقم فیلم های گنگ هست مثل شاتر آیلند ولی فیلم های نولان یه گنگی بی خودی داره برام جذاب نیست.
بهترین کلمه ای میتونه فیلم هاشو توصیف کنه بنظرم گنده گوزانه هست. البته من بهترین کاراش مثل تلقین و اینترستلار رو ندیدم.
مثالش تنت که عذر میخوام ولی حقیقتا اسهال افتادم با دیدنش.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,706
نام
Moein
Hell House LLC Origins Carmichael Manor عجب فیلمی بود :D مدت طولانی ای بود فیلم ترسناک درست حسابی ندیده بودم (حس گیم ترسناکایی مثل visage و madison داشت تا حدودی)
چک کردم یه سه گانه هم داره و عجیبه اصلا اسمش به گوشم هم نخورده بود، باید اونا رو هم ببینم
اگه ترسناک خوب میخواید به نظرم برید سمتش(فقط یکم باگ داره که توی این ژانر عادیه و نباید جدیش گرفت)

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
469
آقایون من لینک این فیلم رو نمیتونم پیدا کنم هر جا میرم تهیه اشتراک میخواد.اگه کسی داشت میتونه پ خ کنه بی زحمت؟
فکر کنم منظورش سریالش بود اخه من فیلمشو دانلود کردم دیدم یه فیلم کاملا چرت و افتضاحی بود. بعد که سرچ کردم دیدم اون سریالشه که همه ازش تعریف میکنن. :D

• Like
Reactions: Rohshen

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,563
فکر کنم منظورش سریالش بود اخه من فیلمشو دانلود کردم دیدم یه فیلم کاملا چرت و افتضاحی بود. بعد که سرچ کردم دیدم اون سریالشه که همه ازش تعریف میکنن. :D
این فیلم که اصلا سریال نداره. شاید منظورت Narcos هست.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
469
اینی که من می‌گم، یه فیلم هلندیه: Narcosis (film) - Wikipedia
اوکی پس اشتباه از من بوده. من همین فیلمو که لینک دادی دیدم ولی داداش آخه چی بود این؟ خیلی فیلم ضعیف و بی محتوایی بود. البته جسارت نشه نظر شخصیمه.
لینک دانلود:
دانلود فیلم Narcosis 2022 بدون سانسور با زیرنویس فارسی چسبیده

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر