rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

کارگردان Doctor Strange می‌گوید Barbie شایسته اسکار بهترین فیلم است​

«اسکات دریکسون» فیلم «باربی» را لایق اسکار بهترین فیلم می‌داند.​

او اضافه می‌کند که «باربی» نمونه بسیار خوبی از فیلم‌های تجاری است که می‌تواند به یک اثر هنری تبدیل شود: «فیلم «باربی» نمونه خوبی از یک محتوای تجاری است که با آن به شکلی واقعاً نبوغ‌آمیز برخورد شد. از هر نظر فیلم فوق‌العاده‌ای است. فکر می‌کنم باید برنده اسکار بهترین فیلم شود؛ نویسندگی بسیار زیرکانه و هوشمندانه و ساختارشکنانه است، بازیگری شگفت‌آور و بسیار سرگرم‌کننده است، جلوه‌های بصری آن هنرمندانه است، سبک آن، فیلم بی‌نظیری است.»
ارگردان Doctor Strange می‌گوید Barbie شایسته اسکار بهترین فیلم است

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
193
نام
علی
اگه دنبال یه سایت هستید که فیلم و سریال ها رو چه برای دانلود چه تماشا چه با زیرنویس چسبیده چه عادی داشته باشه، به صورت نیم بها هم باشه! و مخصوصا بدون سانسور باشه، امپایر بست تی وی رو به شما دوستان معرفی می کنم:

رسانه اینترنتی امپایر بست تی وی | دانلود فیلم و سریال روز
حیف کالکشنای سایتش ناقصن مثلا همین اره رو اصلا نداره ساتی میشناسی ده سری اره رو داشته باشه با همین زیرنویس چسبیده بدون سانسور

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
حیف کالکشنای سایتش ناقصن مثلا همین اره رو اصلا نداره ساتی میشناسی ده سری اره رو داشته باشه با همین زیرنویس چسبیده بدون سانسور
سایتشون تازه راه افتاده
میتونی از آوا مووی بگیری یا f2m یا ربات @PapkornBot

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
Screenshot 2023-10-07 211952.png

این جنگیر جدید چه گندی زده. امتیازش از راهبه 2 هم کمتر شده. ما رو بگو دلمون رو به چی خوش کرده بودیم. کاش داده بودنش به جیمز وان حداقل. مطمئنم یه چیز خوبی ازش در میاورد.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,969
شاهکار جدید مارتین اسکورسیزی کبیر، Killers of the Flower Moon تونسته از ۷۱ نقد امتیاز ۹۷٪ راتن تومیتوز و از ۲۸ نقد، امتیاز ۸۹ از متاکریتیک کسب کنه و نوید یک شاهکار دیگه در عرصه کم فروغ سینمای فعلی بده.

احتمال زیاد آخرین اثر سینمایی مشترک مارتین اسکورسیزی و رابرت د نیرو و حتی، آخرین اثر سینمایی هر یک با توجه به کهولت سنشون

VITAMIN2X

کاربر سایت
Jul 8, 2021
341
برادران وارنر قصد دارن ادامه ارباب حلقه‌ها رو با کارگردانی پیتر جکسون (کارگردان سه‌گانه اصلی) بسازن. پیتر گفته اگه داستان بی‌نقصی باشه، ادامه سه‌گانه افسانه‌ای خودش رو خواهد ساخت.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,715
برادران وارنر قصد دارن ادامه ارباب حلقه‌ها رو با کارگردانی پیتر جکسون (کارگردان سه‌گانه اصلی) بسازن. پیتر گفته اگه داستان بی‌نقصی باشه، ادامه سه‌گانه افسانه‌ای خودش رو خواهد ساخت.
جایی ندیدم این خبر رو

• Like
Reactions: Empyrium

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,029
نام
نـــــــویـــــــــد
علاقه‌مندان به سینمای کُره، پیشنهاد میکنم فیلم Ballerina رو ببینید. اکشن ساده و جمعو جور ولی با کیفیتیه. ۹۰ مین سرگرم میشید. سکانسای فایتش رو خوب دراوردن واقعا. بازیگرای خوبی هم داره. این اراذل اوباش کُره جنوبی کلا فاز خیلی جالبی دارن تو این فیلما :D

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
656
تقریبا دو سه هفته پیش بعد فیلم دیدن فیلم Meg 2 یادم افتاد که خیلی وقت بود میخواستم هر دو قسمت The Transporter که Jason Statham توش بازی کرده رو ببینم. خیلی وقته سینما از این سبک فیلم ها فاصله گرفته برای همین فیلم متفاوت و خوبی بود. فقط این تدوین و انتخاب موسیقی فیلم خیلی بد بود (خیلی :D) یعنی قشنگ به خودت میگفتی وات د ف.... برای این صحنه چرا همچین موسیقی انتخاب کردین؟ بماند با این حال هر دو قسمتش خوب بود و لذت بردم.

بعدش هم بعد سالها یکی از Top 10 من یعنی Face/off رو دوباره دیدم. حقیقتا چقدر این فیلم خوبه! :D یادمه وقتی 6.7 سالم بود تلویزیون ایران اینو نشون داده. نمیدونم شاید من زیادی از این فیلم خوشم میاد ولی بنظرم پلات و داستان فیلم هنوز بعد 25 سال جوابه و دیدنی. اینکه دو شخصیت خیر و شر جای خودشون رو عوض میکنن شاید واقع گرایانه نباشه ولی معنای پشتش و نتیجه کار جالبه.

بهترین قسمتش هم اینجاست John Travolta که یه مامور FBI و خانواده دوست هستش (شخصیت مثبت داستان) Nicolas Cage هم شخصیت منفی، در داستان جاهاشون عوض میشه، و وقتی عوض میشه اکتینگ این نفر هم عوض میشه یعنی John Travolta شخصیت منفی میشه و Nicolas Cage شخصیت مثبت. یعنی شما خیلی قشنگ با شخصیت مثبت داستان که مامور FBI هم همذات پنداری میکنین. یکبار در نقش John Travolta و یکبار دیگه در نقش Nicolas Cage. بنظرم اگه بازیگر هایی انتخاب میشد که نمیتونستن اینچنین هردو نقش مثبت و منفی رو پیاد کنن فیلم اینی نمیشد که هست و بعد بیشتر از 2 دهه برای همین هنوزم دیدنی هستش.

چند روز دیگه هم احتمالا انیمیشن Monster House 2006 رو ببینم بخاطر اکتبر. توصیه میکنم اگر شما هم خیلی وقته ندیدینش ببینین. :D فکر کنم بجای فیلم های ترسناکی که اخیرا اومدن و گویا جالب هم نیستن انتخاب بهتری باشه.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,715
این یک خبر قدیمی هست مال چند ماهه پیشه...قرار بود در جهان ارباب حلقه ها فیلم های جدید ساخته بشه. اما فعلا در حد حرف هست.
نه کارگردان تایید شده، نه داستان، نه دنباله فیلم های اصلی!!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,600
نام
سپهر
Fair Play فیلم خوش‌ساختی هست اما کاری که مولف‌اش در 30 دقیقه پایانی انجام می‌دهد، باربی گرتا گرویک و Bottom ریچل سانت را در جیب می‌گذارد. :D

پ.ن: حقارت وحشیانه مَرد به دستِ کلوئی دمونت!

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,639
نام
Leo Fitz
Fair Play فیلم خوش‌ساختی هست اما کاری که مولف‌اش در 30 دقیقه پایانی انجام می‌دهد، باربی گرتا گرویک و Bottom ریچل سانت را در جیب می‌گذارد. :D
پ.ن: جنس مذکر در ذهن کلوئی دمونت چگونه توصیف می‌شود؟!
آن را دیده ام...فیلمی به غایت ضعیفی می باشد. یک ساعت و 53 دقیقه انتظار بی مورد برای تکرار آنچه که "فیبی دینوور" در "بریجرتون" انجام داده ولی دریغ از یک فول فرانتال خشک و خالی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر