rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
صدای انفجار اتمی در فیلم Oppenheimer به اندازی بلند است که افرادی که در سالن کناری در حال تماشای فیلم Barbie بوده‌اند می‌گویند که انها هم صدای انفجار اتمی در فیلم نولان را شنیده اند.
@Sermoviechannel

لعنتی یا پس من چی منم می خوام بیام سینما:((:((:((
.............
دوئین جانسون یک مبلغ هفت رقمی به صندوق بنیاد اتحادیه بازیگران امریکا، برای ادامه اعتصاب ها اهدا کرد، این بزرگترین کمک مالی تاریخ این بنیاد است!

رقم این چک اعلام نشد ولی گفته شده به اندازه‌ای بوده که چندین هزار نفر از اعضای این اتحادیه هزینه های خوراک، هزینه های فرزندان و اقساط خودروهای خود را تامین و پرداخت کنند.

بعد از اعتراض ها به حقوق 50 میلیون دلاری دوئین جانسون او این مبلغ راه اهدا کرده است.

=D>=D>=D>
.............
مارگو رابی : تمام دوست های دخترم از دستم عصبانی شدن که از رایان گاسلینگ لب نگرفتم الان چند روزه پشت سر هم دارن میگن چجوری با رایان گاسلینگ فیلم بازی کردی ولی لب هاش رو نبوسیدی ؟ چه مرگت شده ما فکر میکردیم تو رئیسی ومیتونی به بقیه دستور بدی؟:D

گرتا گروینگ کارگردان فیلم قبل از اکران اعلام کرده بود در فیلمش هیچ بوسه ای وجود ندارد.

رایان گاسلینگ : سر صحنه فیلمبرداری باربی همه چی صورتی بود، و یک روز مشخص داشتیم که اصلا اجازه نداشتیم، رنگ دیگه ای جز صورتی بپوشیم، اگه تو اون روز رنگ دیگه ای می پوشیدیم مارگو رابی جریمه مون میکرد که آخر فیلمبرداری یه عالمه پول جمع شد که مارگو همه رو به خیریه بخشید.

@CinemaRisesS

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
با توجه به محبوبیت نولانیسم‌ها، انتظار داشتم مترجمان خیلی سریع بشینند هر کیفیت فیلم «اوپنهایمر» رو ترجمه کنند؛ اما هنوز نکردند؛ این رو گفتم که کیفیت HDTS فیلم به طرز قابل‌توجهی خوب هست و فرقی با نسخه DVDSCR نمی‌کنه؛ از طرفی تو فضای سمی اسپولینگ قرار دارم و باید هرچه سریع‌تر ببینم.

پ.ن: زیرنویس انگلیسی هم حله اما تا الان ریتینگ پایین گرفته!

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
ایلان ماسک : فیلم Barbie مرد ستیزانه است، اگر هر بار که باربی می‌گوید دنیا مردسالارانه است یه جرعه‌ الکل بنوشید، قبل از پایان فیلم از هوش خواهید رفت.

ایلان سرش برای دردسر درد می کنه:D
.........................
IMG_20230726_081339_080.jpg
پوستر شخصیت های ریبوت سریالی پرسی جکسون !

سریال 8 قسمتی Percy Jackson and the Olympians محصول دیزنی پلاس است و و ریک ریوردن خالق کتاب ها بر ساخت این سریال نظارت داشته است.
IMG_20230726_081329_615.jpg
IMG_20230726_081329_454.jpg
این پوستر چند روز پیش اومد ولی اون موقع دعوا بود من هم از ترس ناظم نذاشتمش :D(لطفا دعوا رو الان شروع نکنید)
این مسخره بازیای هالیوود رو هممون می دونیم
ولی من یه سوال در مورد زئوس داشتم چرا کچله:D نمی شد براش کلاگیس چیزی بزارن این طوری حداقل کمی شبیهش می شد.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,571
نام
کورش
این ویدئو رو یوتیوب پیشنهاد داده بود. جالب بود توصیه میکنم ببینید

کریستوفر نولان و کیلیان مورفی در یک فروشگاه فیلم دارن فیلمهای روی قفسه ها رو چک میکنن و نظرشون رو درمورد فیلمها میگن.
نولان که ظاهرا تمام فیلمهای دنیا رو دیده و مورفی هم ظاهرا هیچ فیلمی تابحال ندیده.
توضیحات نولان خیلی جالبه و از لابلای فیلمهایی که معرفی کرد من 3 فیلم پیدا کردم که به دردم میخورن و باید ببینم.
بعد دیدن ویدئو چیزی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چه حالی میده با یکی مثل نولان بشینی فیلم ببینی و روش کامنت بده.

Disney 23

کاربر سایت
Jul 26, 2023
228
نام
D23
بر عکس موج منفی که مخصوصا بین ایرانی ها موقع معرفی‌ لایو اکشن The little mermaid راه افتاده بود که خودمم یکی از همونا بودم و زیاد از انتخاب Halle Bailey راضی نبودم ، اما بعد از دو مرتبه دیدن لایو اکشن واقعا عاشقش شدم و اکت خوب و هماهنگی عالی که Halle با نقشش داشت واقعا انتظارم رو بر آورده کرد و به شخصه دوست دارم اگه روزی ادامه ی کار ساخته شد دوباره Halle به نقشش برگرده، بار دیگه بهم ثابت شد قبل از دیدن یه اثر قضاوتش نکنم
السا مک کارتی هم خوب نقش اورسالا رو بازی کرده بود و با اینکه موزیک Poor unfortunate souls همچنان با صدای پت کرول فقید برام چیز دیگه ای هست اما پرفورم مک کارتی هم خوب بود
1-bigTopImage_2023_05_22_17_16_29.jpg

پیشنهاد میکنم بدون قضاوت و موجی که این روزها گریبان اکثر آثار رو گرفته ۲ ساعت و ربع به تماشای دنیای زیر آب و ماجراهای آریل برید و لذت ببرید ❤❤❤​

• Like
Reactions: sopranus

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
324
این خبر تازه حدود 1 ساعت هست که اومده:
کوین اسپیسی از تمام 9 اتهام وارده به خودش تبرعه شد!
Kevin Spacey Found Not Guilty of Sexual Assault
الان دارم باگوشی مینویسم.گوشی دستم بود و اومدم که تو گوگل یه چیزی سرچ کنم که اینو دیدم. اسمش رو هم تو گوگل زدم و دیدم اکثر خبرگزاری های مطرح خارجی هم اینو زدن و اغلب هم زده بود 20 دقیقه قبل یا 30 دقیقه قبل(منظورم اینکه خبر تازه هست. دادگاه هم در لندن بوده(من فکر میکردم در آمریکا باید باشه!). والا دروغ چرا خبر رو هم نخوندم تا ببینم اصلا اون 9 اتهام چی بوده! ولی بعید میدونم دوباره شانسی در هالیوود داشته باشه

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,428
الان دارم باگوشی مینویسم.گوشی دستم بود و اومدم که تو گوگل یه چیزی سرچ کنم که اینو دیدم. اسمش رو هم تو گوگل زدم و دیدم اکثر خبرگزاری های مطرح خارجی هم اینو زدن و اغلب هم زده بود 20 دقیقه قبل یا 30 دقیقه قبل(منظورم اینکه خبر تازه هست. دادگاه هم در لندن بوده(من فکر میکردم در آمریکا باید باشه!). والا دروغ چرا خبر رو هم نخوندم تا ببینم اصلا اون 9 اتهام چی بوده! ولی بعید میدونم دوباره شانسی در هالیوود داشته باشه
این‌ها اتهاماتش توی انگلیس بوده گویا، یه کیس سنگین هم که انگار اصل کاره تو آمریکا داره که حالا حالاها برای روشن شدن تکلیفش زمان خواهد برد.
به قول خودت بعیده دیگه شانسی داشته باشه.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
629
نام
Ali
بعد تبرئه زده زیر گریه و قبل پاک شدن اشک ها به هیئت منصفه‌ی دادگاه گفته ممنونم☹️

پ.ن:این همه سال برای هیچی!!!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,610
نام
سپهر
شانس بازگشت کوین اسپیسی به A-List Hollywood بسیار پایین است؛ البته او اخیراً برای کسب مخارج زندگی مجبور شده راه «بروس ویلس» و «مل گیبسون» را پیش ببرد و در فیلم‌های VOD و C-Movie‌ها نقش‌آفرینی کند. از طرف دیگر من شانس بازگشت Louis C.K به هالیوود را بیشتر از اسپیسی می‌دانم. به نظر می‌رسد کم کم هالیوودی‌ها دارند رفتارهای قدیم سی.کی را فراموش می‌کنند و از جمله حامیانی بزرگی دارد
که «اسپیسی» از آن برخوردار نیست. از طرف دیگر، به پرونده اسپیسی R*pe ضمیمه شده در حالی که C.K تنها از زبان شاکیانش Inappropriate s*xual behavior متهم شده است. شما را دعوت می‌کنم به آخرین پوستر از فیلم «بروس‌ویلس‌طور» کوین اسپیسی:

Annotation 2023-07-26 221501.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,382
شانس بازگشت کوین اسپیسی به A-List Hollywood بسیار پایین است؛ البته او اخیراً برای کسب مخارج زندگی مجبور شده راه «بروس ویلس» و «مل گیبسون» را پیش ببرد و در فیلم‌های VOD و C-Movie‌ها نقش‌آفرینی کند. از طرف دیگر من شانس بازگشت Louis C.K به هالیوود را بیشتر از اسپیسی می‌دانم. به نظر می‌رسد کم کم هالیوودی‌ها دارند رفتارهای قدیم سی.کی را فراموش می‌کنند و از جمله حامیانی بزرگی دارد
که «اسپیسی» از آن برخوردار نیست. از طرف دیگر، به پرونده اسپیسی R*pe ضمیمه شده در حالی که C.K تنها از زبان شاکیانش Inappropriate s*xual behavior متهم شده است. شما را دعوت می‌کنم به آخرین پوستر از فیلم «بروس‌ویلس‌طور» کوین اسپیسی:

View attachment 302554
اینا چندین سال بازیگر بودن. بهترین حقوقا رو گرفتن
چطور میشه سرمایه زندگی ندارن و میرن سراغ این ات و اشغالا؟

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,270
نام
Мojtaba
کسی لینک HDTS اپنهایمر رو داره یک نسخه از آوامووی دانلود کردم فاجعه بود کلی هم وسطش تبلیغ بود به یک ربع نشده پاکش کردم. سانسوری هم نباشه اگه خودتون دیدید و کیفیتش قابل تماشا هست ممنون میشم لینکش رو بفرستید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر