mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
خب دلیل اینکه سرگرمی مردم عوض شده همین فیلمهای کیفیت پایین هستش دیگه! چرا باید وقت و انرژی و هزینه پای این چیزها گذاشت.
به قول دوستمون همه چیز عوض شده. اینترنت، مدیا، شبکه های اجتماعی، گیم،...
و خب cgi و پرده سبز و... هم اضافه شده. خیلی دور از ذهن نبود سعی کنن هزینه تولید رو بیارن پایین با سود بیشتر (و اسکریپت داغون تر و کیفیت پایین تر). ولی به نظر میرسه مردم یه مقدار کم کم دارن متوجه یه سری چیزا میشن و مثلا اینکه تبلیغ میشه فیلم پیش رو توش cgi به کار نرفته (به عنوان نکته مثبت) نشون میده یه سری چیزا در آینده قراره به بالانس بهتری برسه در زمینه تولید فیلم و سریال وقتی این استراتژی فعلی جواب نده
هرچند با همه این مسائل همچنان فکر میکنم اون تحلیل بلومبرگ منطقی تره (یعنی اثرات اون چیزا بیشتره به نظرم نسبت به اینکه بگیم تعداد فیلم خوب کمتر نسبت به گذشته، دلیل اصلیه)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,930
نام
مهراد
نشریه بلومبرگ: باب ایگر در حال فروش شرکت والت دیزنی است و شرکت اپل در حال مذاکره برای خریدست!

ممکن است این کمپانی را به دلیل شرایط دشوار مالی بفروشد. دیزنی توانست با خرید مارول، پیکسار، لوکاس‌فیلمز و فاکس تبدیل به بزرگترین و پرسود ترین شرکت دو دهه گذشته شود اما شرایط عوض شده و اکنون شرکت بدهی 49 میلیارد دلاری دارد و تقریبا از همه فیلم های دو سال اخیرش ضرر مالی کرده گفته شده اپل در صف اول مذاکره برای خرید دیزنی باشد.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,999
اگر اپل دیزنی بخره علاوه بر اینکه تبدیل به یک غول بی شاخ دم تو دنیای سینما و سریال میشه( دیزنی به تنهایی جز باس های دارک سولزی بود حالا علاوه بر آی‌پی های خود اپل، آی‌پی های دیزنی هم اضافه بشن...) اپل با این خرید می‌تونه علاوه بر دنیای سینما، به دنیای گیم هم ورود کنه، کلی فرانچایز هستن که حق مالکیتشون در دست دیزنی و بصورت قراردادی استودیو های مختلف از این فرانچایز ها بازی میسازن
آیپی های دنیای مارول؛ اسپایدرمن، اونجرز، GOG
سری استاروارز
سری ایندیانا جونز
سری آواتار
و...

خیلی دوست دارم اپل به دنیای گیم ورود کنه، برخلاف مایکروسافت و سونی چند نسلی هست کنسول هاشون از نظر قدرت در تاریخ انتشار از استانداردهای تاریخ انتشارشون هم عقبن و سعی در کم کردن هزینه ها با همکاری با شرکتی مثل AMD داشته باشن، اپل بیاد و یک کنسول با کیفیت و استاندارد های همیشگی اپل بده و گیمر هارو از این کنسول های که بعد دو سال از عرضه تو اجرای بازی‌ها لنگ میزنند و یا فریم ریت فدای رزولوشن میکنن یا رزولوشن فدای فریم ریت نجات بده و سونی مایکروسافت رو هم مجبور به بالاتر بردن استاندارد های کیفی بکنه

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
به قول دوستمون همه چیز عوض شده. اینترنت، مدیا، شبکه های اجتماعی، گیم،...
و خب cgi و پرده سبز و... هم اضافه شده. خیلی دور از ذهن نبود سعی کنن هزینه تولید رو بیارن پایین با سود بیشتر (و اسکریپت داغون تر و کیفیت پایین تر). ولی به نظر میرسه مردم یه مقدار کم کم دارن متوجه یه سری چیزا میشن و مثلا اینکه تبلیغ میشه فیلم پیش رو توش cgi به کار نرفته (به عنوان نکته مثبت) نشون میده یه سری چیزا در آینده قراره به بالانس بهتری برسه در زمینه تولید فیلم و سریال وقتی این استراتژی فعلی جواب نده
هرچند با همه این مسائل همچنان فکر میکنم اون تحلیل بلومبرگ منطقی تره (یعنی اثرات اون چیزا بیشتره به نظرم نسبت به اینکه بگیم تعداد فیلم خوب کمتر نسبت به گذشته، دلیل اصلیه)
خیلی منطقیه خیلیی... 95 درصد رسانه ها حامی چرندیات ووک هستن و بلومبرگ هم مستثنا نیست . رد کردنش هم خیلی سادست
می تونی به فیلم های اخیر باکس آفیس نگاه کنی و فروسشون رو مقایسه کنی no hard feeling و mission impossible 7 و در بین آثار دیزنی guardian of the galaxy 3 و فروش و نمره imdb شون (نظر مردم ) هم با آثار فاخر ووک دیزنی و ... مقایسه کن. بذار در باب بخش دیگه ی سرگرمی کمیک هم مثالی بزنم میزان فروش کمیک های آمریکایی و شرقی در 10 سال گذشته مقایسه کن ببین رشدشون چه قدره در ژاپن و آمریکا. حالا قبل از این که بهونه بیاری یه ق.ن.د شک.ن لوکیشن آمریکا بزن برو تو پلی استور بخش کتاب و قسمت کمیک و بخش بیش ترین فروش

Screenshot 2023-07-18 200847.png Screenshot 2023-07-18 200912.png Screenshot 2023-07-18 200928.png Screenshot 2023-07-18 200946.png Screenshot 2023-07-18 201016.png
👏👏👏👏 آفرین بر دلاوران رتبه 28 تازه یه کمیک آمریکایی پیداش میشه و به علاوه هر زمانی که خواستی می تونی این آزمایش رو تکرار کنی نتیجه عوض نمی شه نکته ی غم انگیز اینه که هیچ کدوم تخفیف نخوردن بجوز همین شماره 28 کمک بتمن.می ده 3 دلار :)) مگه نه تا شماره 50 خبری از کمیک های آمریکایی نبود. می دونی چرا چون نویسندگان و ناشران شرقی دنبال این مسخره بازیایی مثل مثلا ساخت کمیکی در دوران دبرستان بتمن که بتمن گی شده یا جوکر حامله:| یا عوض کردن گرایش هارلی کویین و پویزن آیوی نیستن . نویسندگان ژاپنی دنبال داستان سرایی هستن.

راستی رسانه های دلسوز و عدالت خواه چرا علیه کمپانی های فیلم سازی اعلام جهاد و درخواست تجمع و اعتراض نمی دن. فقط جورج فلوید زن و بچه داره که سیرشون کنه.
درود من اعتقاد ندارم - من ندیدم ریس دیزنی باب آیگر بیاد بشینه مثل نویسنده شی هالک مذخرف بگه- 100 درصد باب ایگر و تفکر مدیران و مسولین این نویسنده ها تاثیر گذار است ولی اکثر این نویسنده های نسل جدید هالیوودی ووک هستند به قول خودشون . شکستشون هم قطعیه
دوست عزیز بزار یه مثال بزنم فرض کن تو رئیس یک استدیو فیلم سازی هستی و یه نفر با یک فیلم نامه چرند ووک سمت تو میاد و میگه می خوام این فیلم رو بسازم . تو قبول می کنی یا پرتش می کنی بیرون. همینه اگه فیلم نامه نویسی که چنین درخواستی کنه استدیو ها می تونن قبول نکنن ولی قبول می کنن وخوششون هم می یاد.مگه فیلم نامه نویس قطعیه افراد دیگه استخدام می کنن این جماعت ووک دوست هم مجبورن یا فیلم نامه خوب بنویسن یا شغلشون رو عوض کنن. این فیلم نامه نویس های ووک هم اکثرا افرادی بی استعداد تازه ورود به سینما هستن که خودشونن فهمیدن هیچ نبوغی ندارن و ضعف های فیلم نامشون هم با شعار ها و ترند های روز می پوشونن که اسکار و منتقدا هم خیلی استقبال می کنن ولی مردم نه(king woman).

Attachments

• Screenshot 2023-07-18 200847.png
    Screenshot 2023-07-18 200847.png
    551.7 KB · مشاهده: 20

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,514
نام
محمد
اینکه دیزنی که غول بی شاخ و دم دنیای فیلم و کلا سرگرمی در امریکا و در دنیاست، به همچین فلاکتی بیوفته که فکر فروش بیوفته. واقعا از عجیب ترین اتفاقات چنددهه اخیره.:D
این مردم میگفتند Get Woke, Go Broke هیچکس جدیشون نمیگرفت، مثل اینکه واقعا این دفعه واقعی شد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,740
نام
Ebrahim
فروش دیزنی، بهترین خبری هست که توی این چند وقت اخیر شنیدم :D

چند وقت پیش هم شایعه‌ای منتشر شده بود که سهامدارهای دیزنی دارن سرمایه‌شون رو از این کمپانی معلون میکشن بیرون!:D

نتفلیکس، سونی پیکچرز و آمازون هم خیلی باید حواسشون به خودشون باشه :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,740
نام
Ebrahim
فقط جهت اطلاع رسانی: :D

هفته دیگه همین موقع، کیفیت سک/سی یا همان دیجیتالی Insidious: The Red Door به همراه Resident Evil: Death Island منتشر میشه.:D

بخاطر روی گل بانو حاج خانم ولنتاین هم که شده از Resident Evil: Death Island تعریف کنید - با اینکه خودمم میدونم انیمیشن به قول بچه ها گوتی ای نیست:D! - تا از خشم من در امان باشید!:D:p

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,665
نام
سپهر

1689702655725.png

«نیکلاس ویندینگ رفن»، کارگردان سینما و تلویزیون از تجربه خود در استفاده از ChatGPT در نگارش فیلم‌نامه می‌گوید. مولف فیلم‌هایی چون «درایو» و «شیطان نئون» تشریح می‌کند در زمان ارائه داده پیرامون مضمون (Theme) مدنظر خود، ChatGPT از او درخواست می‌کند که با پشتیبانی سامانه برای کمک‌یابی تماس بگیرد. :D او معتقد است این ابزار هوش‌مصنوعی مناسب تولید و خلق کارهای هنری و auteurs movies نیست. «وندینگ رفن» در ادامه اعلام می‌کند ChatGPT می‌تواند برای ساخت فیلم‌های بی‌مغز، کمدی‌های عاشقانه آبگوشتی و فیلم‌های گوش‌خراش اکشن مورد استفاده قرار گیرد که متاسفانه این فیلم‌ها جامعه بزرگ مخاطبان سینما را به خود اختصاص می‌دهند.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,999
اینکه دیزنی که غول بی شاخ و دم دنیای فیلم و کلا سرگرمی در امریکا و در دنیاست، به همچین فلاکتی بیوفته که فکر فروش بیوفته. واقعا از عجیب ترین اتفاقات چنددهه اخیره.:D
این مردم میگفتند Get Woke, Go Broke هیچکس جدیشون نمیگرفت، مثل اینکه واقعا این دفعه واقعی شد.
همین مارول که جز دیزنی به تنهایی چه فیلم هاش چه بازیهاش ماشین پول چاپ کنی
دیگه اشاره ای به پیکسار و لوکاس فیلم نکنم
خیلی هنر میخواد چنین سرمایه داشته باشی و سقوط کنی
مثل اینکه اون خبر افت 60٪ سود فیلمسازان با گذر زمان بیشتر داره خودش نشون میده

خودم تو افکار خودم فکر میکردم دیزنی با این سرمایه ای که داره جز شرکت های باشه که هرروز بزرگتر و غول تر بشه و استودیو های دیگه ای علاوه بر پیکسار،مارول و لوکاس فیلم بخره
ولی الان کاملا برعکسش داره طی میشه و اگه نگم شوکه شدم دروغ گفتم
ولی بشدت خبر خوبی بود، دیزنی به تنهایی قریب به ۵۰٪ آثار woke سینما تلویزیون تولید می‌کنه بلکه با این فروش از شر این آثار فاخر راحت بشیم

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
875
نام
محسن
خیلی منطقیه خیلیی... 95 درصد رسانه ها حامی چرندیات ووک هستن و بلومبرگ هم مستثنا نیست . رد کردنش هم خیلی سادست
می تونی به فیلم های اخیر باکس آفیس نگاه کنی و فروسشون رو مقایسه کنی no hard feeling و mission impossible 7 و در بین آثار دیزنی guardian of the galaxy 3 و فروش و نمره imdb شون (نظر مردم ) هم با آثار فاخر ووک دیزنی و ... مقایسه کن. بذار در باب بخش دیگه ی سرگرمی کمیک هم مثالی بزنم میزان فروش کمیک های آمریکایی و شرقی در 10 سال گذشته مقایسه کن ببین رشدشون چه قدره در ژاپن و آمریکا. حالا قبل از این که بهونه بیاری یه ق.ن.د شک.ن لوکیشن آمریکا بزن برو تو پلی استور بخش کتاب و قسمت کمیک و بخش بیش ترین فروش

View attachment 301503View attachment 301504View attachment 301505View attachment 301506View attachment 301507
👏👏👏👏 آفرین بر دلاوران رتبه 28 تازه یه کمیک آمریکایی پیداش میشه و به علاوه هر زمانی که خواستی می تونی این آزمایش رو تکرار کنی نتیجه عوض نمی شه نکته ی غم انگیز اینه که هیچ کدوم تخفیف نخوردن بجوز همین شماره 28 کمک بتمن.می ده 3 دلار :)) مگه نه تا شماره 50 خبری از کمیک های آمریکایی نبود. می دونی چرا چون نویسندگان و ناشران شرقی دنبال این مسخره بازیایی مثل مثلا ساخت کمیکی در دوران دبرستان بتمن که بتمن گی شده یا جوکر حامله:| یا عوض کردن گرایش هارلی کویین و پویزن آیوی نیستن . نویسندگان ژاپنی دنبال داستان سرایی هستن.

راستی رسانه های دلسوز و عدالت خواه چرا علیه کمپانی های فیلم سازی اعلام جهاد و درخواست تجمع و اعتراض نمی دن. فقط جورج فلوید زن و بچه داره که سیرشون کنه.
چقدر اگرسیو :D
حقیقتا هم منطق نتیجه گیری رو نفهمیدم!
میگی یه سری فیلم غیر ووک خوب مثل mission impossible 7 هست که فروششون بالاست، نمره ای که مردم دادن بهش هم بالاست. در مقابل میگی یه سری فیلم ووک هست که نمره شون پایینه و فروش خوبی هم نداشتن (اگر درست فهمیده باشم). خب این وسط کمپانی ای که فیلم ووک چرت خیلی میسازه به فنا میره دیگه در آینده (که به نظر من هم میره و خوشحالم از این بابت)
ولی چه نتیجه گیری ای این وسط کردی از ماجرا؟ این فیلما یه بخشی از ماجرا هستن
من میگم اثر اون مواردی که بلومبرگ گفته بیشتره (از نظر من). شما میگی اکثریت مردم حال نمیکنن از فیلم ووک. تناقضشون این وسط چیست؟!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,930
نام
مهراد
خیلی دوست دارم اپل به دنیای گیم ورود کنه، برخلاف مایکروسافت و سونی چند نسلی هست کنسول هاشون از نظر قدرت در تاریخ انتشار از استانداردهای تاریخ انتشارشون هم عقبن و سعی در کم کردن هزینه ها با همکاری با شرکتی مثل AMD داشته باشن، اپل بیاد و یک کنسول با کیفیت و استاندارد های همیشگی اپل بده و گیمر هارو از این کنسول های که بعد دو سال از عرضه تو اجرای بازی‌ها لنگ میزنند و یا فریم ریت فدای رزولوشن میکنن یا رزولوشن فدای فریم ریت نجات بده و سونی مایکروسافت رو هم مجبور به بالاتر بردن استاندارد های کیفی بکنه
کنسول با چیپ اختصاصی بدون کابل برق و دسته و کابل HDMI، ظرفیت 256 گیگ 999 دلار، 512 گیگ 1099 دلار، 1024 گیگ 1299 دلار

کنترلر 99 دلار

هر بازی 79 دلار

توی ایران بالای 75 میلیون :)

نه آقاجان نه... بهتره اپل وارد این بازی نشه. ترجیح میدم چندتا از آی پی های خوب دیزنی رو سونی بخره هر چند تو دنیای فیلم و سریال ممکنه خراب کنه اما برای گیم خوب میشه.

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
Rise of the Beasts رو دیشب دیدم
بخش انسانیش فوق العاده مزخرف ، خسته کننده ، نچسب و
تکه آخرش که قدرت های میراژ افتاد دست اون پسرک فاجعه بود
بخش ماکسیمال ها و اون تکه ی ترنسفورمشون فوق العاده خفن بود بسی حال کردم و یاد انیمیشن افتادم که بچگی ها شبکه ۵ میذاشت ، فقط حیف Cheetor رو کم نشون داد ، یادش بخیر زمان بچگی با دیدنشون چقدر ذوق میکردم و چقدر قسمت هاش کم بو که نشون میداد تلویزیون
View attachment 300980

و اما بریم سراغ اصل کاری ، سرور و سالار همه اتوبات ها ، جناب آپتیموس پرایم که اونقدر تو این شماره قوی نشونش ندادن و اصلا حال نکردم که
یه انسان بخواد از مرگ نجاتش بده ، حالا بعدش که پرایمال اومد برا نجاتش باز قابل هضم تر شد
، اما بزرگترین نقطه قوت طراحی آپتیموس فرم ثانویش بود که کاملا وفادار به کمیک اصلی بود و من خودم عاشق همین طراحی هستم

در کل بعنوان فن ترنسفورمرز با ندیده گرفتن بخش انسانی فاجعه بار و داستان سطحی، دو ساعت لذت بخش رو کنار آتوبات ها گذروندم و فارغ از مشکلات زیاد فیلم از جلوه هاش لذت بردم .

واقعن ترنسفورمر با اون افکت های صوتی و جنگای خفن یه قسمت فانتزی و مدرن از وجودم رو جوری خالی می‌کنه که هیچ فیلم دیگه ای نمیتونه..

فعلن باید بریم خدا رو شکر کنیم یه انسان مکزیک طور سبزه‌یِ معقول و حسابی اومده آپتیموس پرایم رو نجات داده! فک کنم قسمت های بعدی قرار یه دگر جنسی که هنوز داره تصمیم میگیره زن باشه یا مرد به پرایم میگه بشین کنار که میخام یه تنه همه رو نجات بدم :D :| پرایمم بعد این قضیه تصمیم بگیره برای خودش یه جنسیت انتخاب کنه و بپیونده به LBGT ـی ها!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر