cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
ببینید دوست عزیز، صحبت ها داره الان به صورتی میره که خارج از اصل مطلب هست. صحبت این بود که مثلا یکی مثل اسپیلبرگ از قسمت سوم TLoU خوشش اومده. خوب شما این مطلب رو نسبت دادین سوار شدن به تفکر چپ قالب بر هالیود و مثال هایی که دارید می‌زنید.
انتقادی که به قسمت سوم میشه داشت این هست که تو یک سریال با تعداد محدودی قسمت که وقت کافی هم برای عمق دادن به رابطه دو کاراکتر اصلی نداشته میشد تمرکزی که قسمت سوم داشت جای دیگه باشه. ولی تنها مشکل قسمت سوم همین هست و این قسمت به خودی خود رابطه احساسی دو نفر به هم رو خیلی زیبا و قابل هزم نمایش میده که حالا هر دو نفر هم جنس هم هستن. سریال کاملا مخاطب بزرگ سال داره و شست و شوی فکر کودکان نیست. نرفته یک شخصیت از قبل تعریف شده رو عوض کنه و برای اینکه مطابق با جریان های مورد بحث شما بشه. در کل بحث من این هست که قسمت سوم سریال بسیار خوب اجاره شده و درسته شاید هدف هم عادی سازی یک سری مطالب باشه ولی این دلیل بر بد بودنش نیست.
اتفاقا از نظر من ما خیلی هم نیاز داریم به آثاری مثل قسمت سوم سریال بتونه به زیبایی و قابل درک و به دور از یک سری مسائل که شما هم اونها رو در کامنت های خودتون مورد انتقاد قرار میدن بیان کنند. مردم تو این دور و زمونه باید بتونن به راحتی که مثلا یک ازدواج/رابطه زن و مرد رو قبول می‌کنند به انتخاب بقیه افراد هم احترام بگذارند، شاید باشند افرادی در اطرفیان شما که خوب راحت نباشند برای بروز احساسات خودشون از ترس اینکه چطور نزدیکانشون نسبت بهشون واکنش نشون میدن. در مورد بقیه مسائلی که صحبت کردید خیلی من حرفی ندارم چون مثال هایی مثل فرزند خانواده و... کلا با اصل مطلب که در مورد قسمت سوم این سریال هست ربطی نداره. سریال کاملا مخاطبش بزرگ سال هست و اگر بزرگ سال بخواد کنار کودکان ببینه دیگه خودش میدونه، برای یک خانواده بزرگسال هم همون طور که صحنه های دو جنس مخالف نرمال هست این قسمت نباید تفاوت خاصی بکنه، اگر هم براشون خوش آیند نیست ولی مثلا اگر رابطه مرد و زن بود قابل قبول بود، به نظرم باید اون شخص با خودش بیشتر فکر کنه. اگر هم کلا با دیدن صحنه های احساسی در سریال ها راحت نیستین هم خوب آخرش خیلی فرقی نداره چطور رابطه‌ای برای شما داره نمایش داده میشه.
View attachment IMG_20230626_204527_605.mp4
هی ما میگبم نره هی میگه بدوشش. مخاطب خوشش نمیاد میلیارد ها خوششون نمیاد باز اون خط اخری داری داستان خودت میگی شکست تمام مدیای غرب این دو ساله نشون دهنده اینکه مردم با من هم عقیده ان نه شما .نمیتونید بزور چیزی رو ثابت کنید کلا نظرتون رو هیچکس قبول نداره اگر بود که مارول ها و نت فیلیکس ها و رینگ اف پاورها و جونز ها و پیکسار ها .... شکست نمیخوردن .
خدانگه دار

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,345
نام
امیر
این‌جا هی می‌گفتید Ghosted پیس آو شتی بیش نیست، من با خودم می‌گفتم باز بچه ها دارن اغراق می‌کنن راجع به یه فیلم که باهاش حال نکردن.
تا اینکه هفته پیش فیلم رو با رفقا نشستیم دیدیم و دقیقا همون آشغالی بود که گفته بودید. :D
اتوبوس های پاکستانی هم فکر کنم ضدگلوله ان که تیر دوشکا بهشون اثر نداره. :)

• Smile
Reactions: SiminSecret

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
865
نام
محسن
View attachment 298966
هی ما میگبم نره هی میگه بدوشش. مخاطب خوشش نمیاد میلیارد ها خوششون نمیاد باز اون خط اخری داری داستان خودت میگی شکست تمام مدیای غرب این دو ساله نشون دهنده اینکه مردم با من هم عقیده ان نه شما .نمیتونید بزور چیزی رو ثابت کنید کلا نظرتون رو هیچکس قبول نداره اگر بود که مارول ها و نت فیلیکس ها و رینگ اف پاورها و جونز ها و پیکسار ها .... شکست نمیخوردن .
خدانگه دار
به صورت کلی البته منطق اشتباهیه این. اون جامعه در اقلیت هستند و طبیعیه اکثر آدم ها به هر دلیلی خیلی حال نکنن با این مسائل. موضوع اینه که همچین چیزی وجود داره و شاید باید عادی کرد این مساله رو بین بقیه مردم که این جماعت طرد نشن از بقیه مردم و بتونن درست زندگی شون رو بکنن. حالا یه وقتی هست طرفی که داره این موضوع رو مطرح میکنه کلا عقلش نمیرسه به چه نحوی روایت کنه و بیشتر ضد تبلیغ محسوب میشه برای این جماعت. یه وقتی هم هست برای مخاطب (اکثریت) مورد قبول و استقبال قرار میگیره. دیگه کف کف ش 5 درصد آدما از این طیف هستن. یعنی حداقل (حداقل!) 400 میلیون نفر تو جهان. برای منم حقیقتا خیلی جذاب نیست به خودی خود این داستان ها. ولی من و شما و امثال ما «همه» محسوب نمیشیم. بقیه هم حق زندگی دارن

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
چقدر دوست دارم فیلم اپیک فیل بشه . چون خیلی دیگه دارن براش نوشابه باز می کنن
والا با مخاطبایی که حاضرن پول بدن برن بشین فیلم چرتی مثل The Little Mermaid رو تماشا کنن، بعید نیست که فروش باربی یه چیز عجیب و غریبی بشه. بماند که همین الانشم بحث ساخت دنبالش مطرح شده. واقعا عجیبه تو هفته ای که اوپنهایمر و ماموریت غیرممکن 7 میاد کسی بخواد پول بده بشینه باربی نگاه کنه!

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
والا با مخاطبایی که حاضرن پول بدن برن بشین فیلم چرتی مثل The Little Mermaid رو تماشا کنن، بعید نیست که فروش باربی یه چیز عجیب و غریبی بشه. بماند که همین الانشم بحث ساخت دنبالش مطرح شده. واقعا عجیبه تو هفته ای که اوپنهایمر و ماموریت غیرممکن 7 میاد کسی بخواد پول بده بشینه باربی نگاه کنه!
فکر نمیکنم Greta Gerwig و Noah Baumbach بخوان اثر داغونی درست کنن. Baumbach که جزو نویسنده های مورد علاقه من تو این سبک فیلم ها هست (Marriage Story, squid and the whale) حداقل یکم حس دهه 90 و فیلم های درامش رو برام تداعی میکنه. از طرف دیگه greta gerwig خودشو ثابت کرده با فیلم هایی که محوریت زن دارند توشون
منکه به شدت منتظر فیلم هستم مخصوصا با تیم نویسندگی قوی که پشتش هست!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فکر نمیکنم Greta Gerwig و Noah Baumbach بخوان اثر داغونی درست کنن. Baumbach که جزو نویسنده های مورد علاقه من تو این سبک فیلم ها هست (Marriage Story, squid and the whale) حداقل یکم حس دهه 90 و فیلم های درامش رو برام تداعی میکنه. از طرف دیگه greta gerwig خودشو ثابت کرده با فیلم هایی که محوریت زن دارند توشون
منکه به شدت منتظر فیلم هستم مخصوصا با تیم نویسندگی قوی که پشتش هست!
تیم سازنده که قویه . کلا همین هایپی که هم که براش ایجاد شده سر همین تیم هست . اما تریلری که من دیدم خیلی کرینجی بود و کلا هم هر کارگردان و نویسنده ای کار ضعیف هم داره و به نظرم این فیلم دقیقا همون نقطه تاریک کارنامه کاری بومبک و گرویگ باشه . البته گرویگ تو بازیگری فیلم های این چنینی داشته . شاید هم اینجا هوس کرده برگرده به دوران فیلم آرتور :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
تیم سازنده که قویه . کلا همین هایپی که هم که براش ایجاد شده سر همین تیم هست . اما تریلری که من دیدم خیلی کرینجی بود و کلا هم هر کارگردان و نویسنده ای کار ضعیف هم داره و به نظرم این فیلم دقیقا همون نقطه تاریک کارنامه کاری بومبک و گرویگ باشه . البته گرویگ تو بازیگری فیلم های این چنینی داشته . شاید هم اینجا هوس کرده برگرده به دوران فیلم آرتور :D
به نظر من که کاملا از قصد کرینجی درست شده تریلرها. همه چیز اگر دقت کنی به شدت مبالغه شده هستش.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
دومین تریلر رسمی از پارت دوم Dune منتشر شد

View attachment 299287
مشکل اصلی این سری فیلم ها اینه که اگه کتاب ها رو نخونده باشی واقعا سخته بفهمی چی به چی هستش. من که هر 6 تا کتاب اصلی رو خوندم قسمت اولش رو واقعا دوست داشتم ولی همسرم که با من فیلم رو دید اصلا نفهمید ماجرا چیه و چه خبره :))
کلا کتاب های dune هم یه حالت نیمه فلسفی دارن و واقعا سخته اون رو توی فیلم نشون دادن.

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
981
نام
Ahmad
بانو فخری خوروش به تازگی فوت کردن.روحشون شاد
میخواستم یاد آوری کنم که فیلم شطرنج باد (Chess Game of the Wind) رو از دست ندید.به خصوص پیر مردهایی مثل خودم.
تنها فیلم ایرانی هست که به صورت فریم به فریم و با تکنولوژی جدید ریمستر و باز سازی شده.خود فیلم یه طرف.نوستالژی این تصاویر یه طرف.
Bluray Remux 1080 ش حدود 21 گیگه با فریم ریت عالی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر