Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
فیلم ناپلئون به کارگردانی ریدلی اسکات و بازی خواکین فنیکس در تاریخ اول آذر ماه 1402 اکران جهانی می شود .

(واقعا ریدلی اسکات کارش درسته و جرات داره فیلم های پر خرج تاریخی حماسی می سازه مانند گلادیاتور / پادشاهی بهشت / رابین هود / آخرین دوئل / حضرت موسی (هجرت) / تسخیر بهشت )

فیلم برداری گلادیاتور 2 هم گویا آغاز شده است .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,674
نام
طاها
نمونه بارز این که عمده منتقد ها چیزی به جز سگ دولت ها نیستن و مردم دنیا واقعا از این همه مزخرفاتی که رسانه ها سعی می کنن به خوردشون بدن حالشون به هم می خوره:
View attachment 291460
View attachment 291462
View attachment 291463

خیلی منتظرم ببینم این به اصطلاح منتقد ها به اون پری دریایی چه نمراتی می دن.
زشت ترین آدمی که به عمرم دیدم بازیگر همونه. بلا رمزی پیشش ملکه زیبایی اه.
قضیه این فیلم چیه که نمراتش اینقدر پایینه ؟

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
461
اعتصاب هالیوود
اتفاقی دیوانه وار در سراسر دنیای سرگرمی رخ داد.احتمالاً 11500 نویسنده تلویزیونی و فیلم در هفته آینده از هالیوود خارج شوند.
به شخصه از این حرکتشون خوشم اومد.هالیوود خیلی افت کرده. مقایسه کنید افت هالیوود رو برای نمونه چندتا از فیلمهای سال ۱۹۹۹.ماتریکس, فایت کلاب، گرین مایل، eyes wide shut، American beauty اینا فقط مال یک سال بودن! من فکر میکردم شاید مشکل از منه که توی گذشته گیر کردم نگو واقعا وضع خرابه...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,561
نام
سپهر
اعتصاب هالیوود
اتفاقی دیوانه وار در سراسر دنیای سرگرمی رخ داد.احتمالاً 11500 نویسنده تلویزیونی و فیلم در هفته آینده از هالیوود خارج شوند.

چیز عجیبی نیست؛ سناریو Strike 2007-2008 دوباره تکرار می‌شود!

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
461
چیز عجیبی نیست؛ سناریو Strike 2007-2008 دوباره تکرار می‌شود!
یه سوالی که واسم پیش اومده اینه که چطور بعضی فیلم ها فروش های بسیار بالا دارند ولی وضع زندگی عوامل فیلم که گاها منتشر میشه نشون نمیده که بهشون پول خوبی رسیده باشه. مثلا همین نویسنده ها که میشه گفت فیلم بر اساس داستان اونا تولید میشه چرا حسابشون خالی و حتی منفی هست؟...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,561
نام
سپهر
یه سوالی که واسم پیش اومده اینه که چطور بعضی فیلم ها فروش های بسیار بالا دارند ولی وضع زندگی عوامل فیلم که گاها منتشر میشه نشون نمیده که بهشون پول خوبی رسیده باشه. مثلا همین نویسنده ها که میشه گفت فیلم بر اساس داستان اونا تولید میشه چرا حسابشون خالی و حتی منفی هست؟...

الان دلیل اصلی اعتصاب‌ کنونی‌شان را نمی‌دانم اما در سال 2007-2008 یکی از دلایل اعتصاب نویسندگان این بود درآمد حاصل از فروش فیلم و سریال‌ها از طریق نمایش خانگی و دانلود‌های اینترنتی بهشون تعلق نمی‌گرفت. اکثر گروه اعتصاب‌گران متعلق به نویسندگان سریال‌ها بود نه فیلم‌های سینمایی. این اعتراض‌ها باعث شد تعدادی زیادی از سریال‌ها کنسل شوند یا فصل بعدی‌شان با کاهش اپیزود منتشر شد؛ مثلا فصل هفتم 24 در سال 2007 عرضه نشد و به جای آن یک فیلم تلویزیونی ساختند که درآمد بیشترش رفت تو جیب نویسندگان؛ فصل سوم Prison Break هم به جای 22 قسمت در 13 قسمت پخش شد. بیشترین ضرر رو سریال Lost کرد؛ بیشتر اعتصاب‌گران هم در آن زمان از آن سریال لاست بود!

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,439

GRAN TURISMO - Official Trailer​

ایده بدی نیست متای ۶۰ اینا پیشبینی میکنم براش
اولش گفتم خو اگه مستند یارو ر میساختن بهتر بود، ولی خب اونجوری فروش زیادی نمیکرد دیگه، محبور بودن یذره گوفی اش کنن که سر و صدا کنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,496
نام
مــاکــان
ایده بدی نیست متای ۶۰ اینا پیشبینی میکنم براش
اولش گفتم خو اگه مستند یارو ر میساختن بهتر بود، ولی خب اونجوری فروش زیادی نمیکرد دیگه، محبور بودن یذره گوفی اش کنن که سر و صدا کنه.
آره آبکی طوره ، برای اینجور فیلمها متا و... رو نباید دید.
فیلم کاملا تبلیغاتیه ، مشخصه که چی میشه.

ولی خب حداقل نماهای GT رو خیلی خوب تونستن در بیارن ، مخصوصا رنگ بندی و نورپردازی رو.

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38
به شخصه از این حرکتشون خوشم اومد.هالیوود خیلی افت کرده. مقایسه کنید افت هالیوود رو برای نمونه چندتا از فیلمهای سال ۱۹۹۹.ماتریکس, فایت کلاب، گرین مایل، eyes wide shut، American beauty اینا فقط مال یک سال بودن! من فکر میکردم شاید مشکل از منه که توی گذشته گیر کردم نگو واقعا وضع خرابه...
فکر نکنم تاثیری داشته باسه.سال 2007 هم اعتصاب کردن،نتیجه اش شد معروف شدن کارداشیان ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر