jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
467
واقعا سینمای هالیوود با این سیرک برابری برادری هیچی برای ارائه نداره دیگه. ایضا سریالها
ولی شکر زئوس سینما و تلویزیون آلمان بدون توجه/توجه حداقلی به این اباطیل داره به رشدش ادامه میده

این هرمیانی سیاهپوست دیگه آخرین میخ به تابوتشون بود، امیدوارم این دیسهایی که میگیرن تو مجازی تبدیل شه به تحریم و کاسه کوزه شون جمع شه
بعد از دیدن فیلم از نظر من شاهکار "متروپلیس" و اینکه چطور همچین فیلمی در 1927 ساخته شده که حتی امروزه تاثیرگذاری خودش رو حفظ کرده و الهام بخش و مبدا به حرکت درآوردن بعضی از بخش های مختلف فرهنگ حتی امروز و فردای ما هست بسیار افسوس خوردم که تاریخ این کشور طوری پیش نرفت که شاهد ساخت شاهکارهای بی نظیر در سینما باشیم. به نظر من اگر این کشور بتونه در سینما به آنچه که لایقش هست برسه قطعا شاهد فیلم های بی نظیر خواهیم بود.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,996
بعد از دیدن فیلم از نظر من شاهکار "متروپلیس" و اینکه چطور همچین فیلمی در 1927 ساخته شده که حتی امروزه تاثیرگذاری خودش رو حفظ کرده و الهام بخش و مبدا به حرکت درآوردن بعضی از بخش های مختلف فرهنگ حتی امروز و فردای ما هست بسیار افسوس خوردم که تاریخ این کشور طوری پیش نرفت که شاهد ساخت شاهکارهای بی نظیر در سینما باشیم. به نظر من اگر این کشور بتونه در سینما به آنچه که لایقش هست برسه قطعا شاهد فیلم های بی نظیر خواهیم بود.
فیلم در جبهه غرب خبری نیست که ریمیک یکی از آثار سینمای آلمان در همون دوره جمهوری وایمار هست هم حتما ببینین محصول ۲۰۲۲

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,902
نام
نریمان
عاقا scream vi خییییلی بد بود :|
حتی به عنوان فیلم پاپ کورنی و دورهمی هم واقعا خسته کننده، مسخره، با شخصیت های به شدت ضایع یا cringey بود:-??
با فست فوروارد و .... بزور فیلم رو تا اخر دیدیم :-"
به نظر من بهترین دنباله بعد از ۴ بود تو سری.
کست خوب، تویست های جالب و البته وحشی ترین Ghost Face تو سری. :-"

سکانس مترو و سوپر مارکت هم حرف نداشتن.

• Like
Reactions: Jill-Valentine

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
من دیشب نشستم نسخه اول دیدم. عجب سمی بود لعنتی! آخرش کمدی محض شد. یادمه وقتی برای اولین بار دیدمش تا صحنه کشته شدن کیسی بود که زیرنویس قدیمیها زردا و سانسور و... اصلا ترجمه ش یه چیز مسخره ای بود اون زمان! دیشب که دیدم تازه فهمیدم چی به چیه ولی خیلی شبیه به مجموعه فیلم های Scary Movie بود تا Scream! حالا جامپ میزنم به نسخه آخر ببینم چیه

• Like
Reactions: Destro

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
624
دیشب که دیدم تازه فهمیدم چی به چیه ولی خیلی شبیه به مجموعه فیلم های Scary Movie بود تا Scream
سری فیلم های Scream خودشون یه جور satire ژانر اسلشر محسوب میشن Scary Movie هم پارودی سری فیلم های scream هست برای همین شبیهن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,726
من دیشب نشستم نسخه اول دیدم. عجب سمی بود لعنتی! آخرش کمدی محض شد. یادمه وقتی برای اولین بار دیدمش تا صحنه کشته شدن کیسی بود که زیرنویس قدیمیها زردا و سانسور و... اصلا ترجمه ش یه چیز مسخره ای بود اون زمان! دیشب که دیدم تازه فهمیدم چی به چیه ولی خیلی شبیه به مجموعه فیلم های Scary Movie بود تا Scream! حالا جامپ میزنم به نسخه آخر ببینم چیه
اگه 1 ش خوشن نیاد باقی کلا تو دیواره

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
657
Scream 6 چقدر بد بود. اون قسمت اول که شدیدا آیکونیک هستش کجا این دو قسمت کجا. قسمت قبلی باز میشد گفت بعد چندین سال دارن قسمت جدید میسازن هرچقدر هم بد باشه میشد تحمل کرد.

این ایده که Ghostface مثلا میاد به اون شکل به قربانی ها حمله میکنه وبعد چند دقیقه فلان شخصیت که با خودت گفتی مرده یهو بلند میشه میگه daaa daaa surprise من زندم عوضی" :))

بیخیال آقا، اصلا مرگ اشخاص خیلی بی مزه میشه وقتی من میدونم که به احتمال 99% این شخصیت امکانش هست که نمرده و وسط فیلم دوباره یه جایی برمیگرده.

تنها پیشرفت فیلم تو صحنه های Slashing بود که فیلم ترسی از نشون دادنش نداشت. به غیر از نیم ساعت اول فیلم( که اونم داشتم شام میخوردم) بقیه فیلم با گوشی مشغول بودم و با خودم میگفتم کی تموم میشه بلند شم.

دو قسمت آخر Halloween خیلی خیلی بهتر از دو قسمت آخر Scream هستش.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,356
نام
مهدی
دوستان ترتیب دیدن فیلمای استار وارز طبق زیر درست هست؟
  1. Episode I: The Phantom Menace (1999)
  2. Episode II: Attack of the Clones (2002)
  3. Episode III: Revenge of the Sith (2005)
  4. Solo (2018)
  5. Rogue One (2016)
  6. Episode IV: A New Hope (1977)
  7. Episode V: The Empire Strikes Back (1980)
  8. Episode VI: The Return of the Jedi (1983)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر