Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
آقا این ونوم اصلا فیلم بدی نبود.یعنی من بر اساس چیزایی که خونده بودم انتظار کتوومن و SS و امثال اونارو داشتم ولی با یک فیلم معمولی رو به خوب از نوع فان روبرو شدم.جالبه قبل دیدن بلک پنتر انتظار دارک نایت رو داشتم و برای همین موقع دیدن فیلم اصلا ازش لذت نبردم ولی ونوم چون از انتظارات خودم بهتر بود حتی از بلک پنتر هم برام بهتر بود.

اتفاقا منم از فیلم ونوم خوشم اومد:D:-" ؛ البته بگم یه سری مشکلات کوچیک داشت مثل: مدت زمان کم فیلم ، این رابن فلیشر کیه دیگه انصافا:| و... به هرحال و از طرفی دیگر،:D سکانس اکشن تقریبا خوبی داشت و طنز بسیار عالی و بسیار به موقع داشت:D کلا بگم واقعا از اینکه درجه سنیش پایین بود ناراحت بودم:(( ولی بازم راضی کننده بود:D بلک پنتر! چیه دیگه؟! فیلمه:-&:D

-----------------------------------------------------------------------
photo_2018-12-07_13-45-25.jpg

طرح خیلی خیلی خیلی اولیه از شخصیت گامورا در فیلم Guardians of the Galaxy:|:-SS

#پشمام

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
حالا من قبلا ها در دوران طفولیت یه سری کمیک هتی فارسب ترجمه شده تحت عنوان عصر مصور بود که میخوندم چندتا از شماره هاش هاک آی بود و شخصیت جدی و تم بنفش رنگ داشت و همیشه ماسک میزد:D یه نیمچه اشنایی داشتم باهاش ولی خب اره، مت فرکشن حداقل این کاراکتر رو برای کمیک بازا محبوب و جالب کرد که حتی بعد رفتنش از سری هم مارول و نویسنده هاش همون راه مت فرکشن رو دارن ادامه میدن تقریبا.
فارغ از این مسائل، مارول و دی سی یه سری کاراکتر های کاملا مشابه دارن که تو هر یونیورس یکیش موفق تره، بین Hawkeye و Green Arrow هم خب GA همیشه معروف تر و موفق تر بود :D

این بحثا جاش اینجا نیست حالا :D
دقیقا همینه مثل iron man vs atom یا ددپول با death stroke حالا نمیدونم کی از رو دست کی تقلب کرده ؟
اگه اشتباه نکنم DC باید قدیمی تر باشه درسته؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دقیقا همینه مثل iron man vs atom یا ددپول با death stroke حالا نمیدونم کی از رو دست کی تقلب کرده ؟
اگه اشتباه نکنم DC باید قدیمی تر باشه درسته؟
اره، اکثر کاراکتر های DC قدیمی تر و ارجینال تر هستن ولی خب هستن کاراکتر های مارول که قدیمی تر بودن. یه نمونه جالب اینکه DC رفت سراغ اسطوره های یونان و از اون طرف هم مارول رفت سمت اسکاندیناوی :D
تقریبا تو این لینک سعی کرده اکثر معروفای دوتا یونیورس رو مقایسه کنه و بگه کدوم زودتر معرفی شدن:
Who Came First? The Copycats of Comics

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
توی فضای مجازی بحث شدیده از تریلر اونجرز . یه صحبتی که هست انجا که کاپتان ساعتشو نگاه میکنه و عکس پگی توشه . نوشته بودن آخرین باری که اینجوری نگاه کرد ساعتو نفر مرد...
( قسمت اول کاپتان امریکا آخرش که سقوط میکنه ) .

• Like
Reactions: m.a.t and i am dead

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
توی فضای مجازی بحث شدیده از تریلر اونجرز . یه صحبتی که هست انجا که کاپتان ساعتشو نگاه میکنه و عکس پگی توشه . نوشته بودن آخرین باری که اینجوری نگاه کرد ساعتو نفر مرد...

مگر کسی هست که شک داشته باشه گله ای از Superhero ها توی این فیلم می میرن؟
Captain America هم به طور قطع یکیشونه
من فکر نمی کنم از هسته تشکیل دهنده اصلی Avengers کسی جون سالم به در ببره

• Like
Reactions: m.a.t and Dinosaur

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

یکی از بحث های که اخیر در مورد این سکانس شده اینه که استیو راجرز قرار بار دیگه پگی رو ملاقات (زمان کاپیتان آمریکا 1) کنه؛ یعنی تایم تراول:D

--------------------------------------------------------------------

brightburn-trailer-slice-600x200.png

اولین تریلر رسمی از فیلم ترسناک ابرقهرمانی Brightburn با تهیه کنندگی جیمز گان

خلاصه داستان:

چی میشد که اگر نوزادی از سیاره و دنیای دیگه که با سفینش به زمین سقوط میکنه و به جای اینکه به یک ابرقهرمان تبدیل بشه، به یه موجود شیطانی تبدیل بشه

1080p

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
مگر کسی هست که شک داشته باشه گله ای از Superhero ها توی این فیلم می میرن؟
Captain America هم به طور قطع یکیشونه
من فکر نمی کنم از هسته تشکیل دهنده اصلی Avengers کسی جون سالم به در ببره
والا ما که هر دفعه منتظریم یه عده بمیرن ولی خبری نمیشه! :D توی Infinity War هم انقدر زیاد پودر شدن که مشخصه برمیگردن، ولی دیگه این Endgame واقعاً زمانش هست که این اتفاق بیفته.
من یه نگاهی به لیست پودر شده‌ها انداختم، بیشتر اون‌هایی که هنوز میشه ازشون فیلم‌های تر و تازه‌ای دید و پتانسیل بالایی دارن منهدم شدن و از اون طرف کاراکترهایی که خیلی وقته توی فیلم‌ها حضور دارن باقی موندن. برای همین ذهنم رفته سمت این قضیه که اتفاقاتی توی Endgame می‌افته که اینا میمیرن (دیگه این دفعه واقعاً میمیرن) و اونایی که گم و گور شدن برمیگردن. مثلاً یه جور فداکاری از طرف گروه قدیمی Avengers که جون خودشون رو از دست میدن تا مردم پودر شده برگردن و کاراکترهایی مثل Spider-Man، Doctor Strange، Black Panther و... برمیگردن. اینا هنوز کلی کار توی MCU دارن، ولی دیگه Iron Man Captain America، Thor و Hulk رو زیاد دیدیم و وقتش رسیده که بازنشسته بشن. برای همین انتظار یه داستان سوزناک رو دارم که به شهادت اینا ختم بشه.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
والا ما که هر دفعه منتظریم یه عده بمیرن ولی خبری نمیشه! :D توی Infinity War هم انقدر زیاد پودر شدن که مشخصه برمیگردن، ولی دیگه این Endgame واقعاً زمانش هست که این اتفاق بیفته.
من یه نگاهی به لیست پودر شده‌ها انداختم، بیشتر اون‌هایی که هنوز میشه ازشون فیلم‌های تر و تازه‌ای دید و پتانسیل بالایی دارن منهدم شدن و از اون طرف کاراکترهایی که خیلی وقته توی فیلم‌ها حضور دارن باقی موندن. برای همین ذهنم رفته سمت این قضیه که اتفاقاتی توی Endgame می‌افته که اینا میمیرن (دیگه این دفعه واقعاً میمیرن) و اونایی که گم و گور شدن برمیگردن. مثلاً یه جور فداکاری از طرف گروه قدیمی Avengers که جون خودشون رو از دست میدن تا مردم پودر شده برگردن و کاراکترهایی مثل Spider-Man، Doctor Strange، Black Panther و... برمیگردن. اینا هنوز کلی کار توی MCU دارن، ولی دیگه Iron Man Captain America، Thor و Hulk رو زیاد دیدیم و وقتش رسیده که بازنشسته بشن. برای همین انتظار یه داستان سوزناک رو دارم که به شهادت اینا ختم بشه.

کلا یکی از نقد هایی که به فیلم های مارول وارده اینه که چرا هیچ کسی توش نمی میره :D و آخر Infinity War دقیقا اتفاقی که افتاد این بود که همون هسته اصلی Avengers موندن
ولی من بعید بدونم Captain America جون سالم به در ببره، یکی از کارکتر هایی هست که من تقریبا 100% مطمئن هستم می میره :D
هدف از نقل قول این نبود، هدف این بود که بگم واقعا در حق Hulk ظلم شد توی MCU به خاطر قراردادی که با Universal داشتن، کم دیدیمش :(

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
کلا یکی از نقد هایی که به فیلم های مارول وارده اینه که چرا هیچ کسی توش نمی میره :D و آخر Infinity War دقیقا اتفاقی که افتاد این بود که همون هسته اصلی Avengers موندن
ولی من بعید بدونم Captain America جون سالم به در ببره، یکی از کارکتر هایی هست که من تقریبا 100% مطمئن هستم می میره :D
هدف از نقل قول این نبود، هدف این بود که بگم واقعا در حق Hulk ظلم شد توی MCU به خاطر قراردادی که با Universal داشتن، کم دیدیمش :(
اره به احتمال خیلی زیاد کپ میمیره
احتمال مردن آیرون من هم هست
ولی بلک ویدو و ثور زنده میمونن
برای هالک خود فایگی گفته بود که رگناروک و دو اونجرز بعدی سه گانه هالک محسوب میشن قطعا مثل فیلم های اختصاصی بهش پرداخته نشد ولی بازم خوب بود

• Like
Reactions: m.a.t and masoud101

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

واقعا درک نمی کنم فاز این Universalو؛ نه حقوق سینمایی شخصیت هالک رو بر می گردونن و نه خودشون فیلم هالک رو میسازن

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر