Mortal Kombat | Xbox 360

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
این Chalenge Tower چند مرحلس؟؟
من الان 101 م ، تا حالا هم اسکیپ نکردم ، اسکیپ نکنی اچیومنت میده ، یا اتفاق خاصی نمیفته؟؟
300 چلنج هستش که اگه همه چلنج ها را خودت بری آچیومنت میده ...

• Like
Reactions: BehzaDG

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقا چه طوری میشه داخل مرحله 300 ملینا رو زد؟!
شما با چه شخصت هایی تونستید این مرحله رو رد کنید؟

من که اعصابم خورد شد بی خیالش شدم ولی با sheeva بالا پایین میزدم تونستم به ملینا برسم ولی جون نمونده بود واسم.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
آقا چه طوری میشه داخل مرحله 300 ملینا رو زد؟!
شما با چه شخصت هایی تونستید این مرحله رو رد کنید؟
7 8 بار پشت سر هم که ببازین از دفعه بعد بعد هر نبرد بهتون کلی جون میده این طوری راحت تا آخرش میتونین برین.b-)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
همین چند دقیقه پیش با اسموک جونم:d تموم کردم.توی کل بازی فقط چنتا ضربه از ملینا خوردم بقیه حتی یه صربه هم نخوردم

البته با اسکورپین و کونگ لاو هم میتونسم برم ولی توی ملینا به شدت به مشکل بر میخوردم!

شائوکان که دیگه خیلی باحال بود هر نیزه یا چکش که پرتاب میکردم یه دو ضربه بهش میزدم:d

ولی انصافا خیلی جایزه هاش کم بود فقط 20G داد لباس ملینا هم که یه دونه بنده،نمیتونم موقع بازی کردن انتخابش کنم:d

آخرین ویرایش:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
در حالت Story mode به مبارزه بین lui kang با Shao Kahn رسیدم هر کاری میکنم نمیشه اینو شکست داد آیا طرفندی داره این مردک رو شکست داد ؟!!!

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
در حالت Story mode به مبارزه بین lui kang با Shao Kahn رسیدم هر کاری میکنم نمیشه اینو شکست داد آیا طرفندی داره این مردک رو شکست داد ؟!!!

تا میتونی ازش دور شو ، یا نیزه پرت میکنه یا پنک ، بعضی وقتا هم وای میسته حرف میزنه ، با دوتا حرکت آتیش نشسته و یتا پرنده اینقدر بزنش تا جونش تموم شه .

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
همین چند دقیقه پیش با اسموک جونم:d تموم کردم.توی کل بازی فقط چنتا ضربه از ملینا خوردم بقیه حتی یه صربه هم نخوردم

البته با اسکورپین و کونگ لاو هم میتونسم برم ولی توی ملینا به شدت به مشکل بر میخوردم!

شائوکان که دیگه خیلی باحال بود هر نیزه یا چکش که پرتاب میکردم یه دو ضربه بهش میزدم:d

ولی انصافا خیلی جایزه هاش کم بود فقط 20G داد لباس ملینا هم که یه دونه بنده،نمیتونم موقع بازی کردن انتخابش کنم:d
میشه یک چندتا فن کاردرست از این اسموک برام بفرستی هرچی بلدی بگو که این shao khan8-x ما رو بدبخت کرد.هر دفعه منو میکشهo:-)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
تا میتونی ازش دور شو ، یا نیزه پرت میکنه یا پنک ، بعضی وقتا هم وای میسته حرف میزنه ، با دوتا حرکت آتیش نشسته و یتا پرنده اینقدر بزنش تا جونش تموم شه .
من ازش دور میشم اما مشکل من توی تایم بازی هستش چون از جونش خیلی کم کاسته میشه و زمان هم زود تموم میشه نمیشه زیاد ازش دور موند چون مشکل تایم پیش میاد راستی فن یه تا پرنده چطوری بود ؟ (x360 دارم) :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر