Mortal Kombat | Xbox 360

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
Damn It !!
پس 4 تان !!!
من كلا بيخيالش شدم
تا حالا يه ته اميدي داشتم، فكر ميكردم 3 تان =))

من بیخیال نمیشم تروفیش رو باید بگیرم ول کن نیستم:d

کسی میدونه میشه اسکیپ کرد مرحله آخرو یا نه ؟ اگه آره چند ؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
من بیخیال نمیشم تروفیش رو باید بگیرم ول کن نیستم:d

کسی میدونه میشه اسکیپ کرد مرحله آخرو یا نه ؟ اگه آره چند ؟
میشه اسکیپ کرد. 50.000 امتیاز ازت کم میکنه... ولی فقط اچیومنت (تروفی!) لباس میلینا رو میده. به هر حال باید چلنج رو خودت رد کنی! پس من پیشنهاد میکنم بی خیال خریدش شو.
اگر هم دیدید سخته، تو یوتیوب ویدیوهای خیلی خوبی هست.. حتما اونا رو ببینید. خیلی کمک می کنن.

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
میشه اسکیپ کرد. 50.000 امتیاز ازت کم میکنه... ولی فقط اچیومنت (تروفی!) لباس میلینا رو میده. به هر حال باید چلنج رو خودت رد کنی! پس من پیشنهاد میکنم بی خیال خریدش شو.
اگر هم دیدید سخته، تو یوتیوب ویدیوهای خیلی خوبی هست.. حتما اونا رو ببینید. خیلی کمک می کنن.

بغیر از تروفی لباس ملینا دیگه چی میده ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نحوه بازی کردن با 4 کارکتر مخفی بازی به صورت زیر است:
توجه کنید که این 4 کارکتر فقط در حالتی که Arcade Ladder رو بازی کنید و به صورت تصادفی ظاهر می شوند و بهترین کار هم اینکه درجه سختی رو روی Beginner بزارید.

1) Klassic Smoke
در مرحله Living Forest به بکگراند صفحه و پشت درخت ها دقت کنید. به صورت تصادفی بعضی اوقات شما برای چند ثانیه شخصیت Smoke رو می بینید که از پشت یه درخت سرشو بیرون میاره و شما رو نگاه می کنه: (مطابق تصویر)
hiddensmoke.jpg

در این لحظه سریع دکمه پایین+Back روی گیم پد رو بزنید. به محض زدن این دکمه حریف شما می بازه و جاش Classic Smoke با شما مبارزه می کنه.

2) Klassic Noob
در مرحله Temple گاهی اوقات تا بازی شروع می شه شما می بینید که شخصیت Noob Saibot در بکگراند تصویر کنار سنگ قبر ایستاده: (مطابق تصویر)
hiddennoob.jpg

اگر noob رو دیدید 2 راند بازی رو بدون استفاده از دکمه دفاع (RT) تمام کنید. بعد از پایان بازی شما با Classic Noob مبارزه می کنید.

3) Klassic Reptile
در مرحله The Pit II در حالتی که شب هست و قرص ماه در وسط آسمان نمایان است، به محص شروع بازی به بکگراند دقت کنید، گاهی اوقات یک جادوگر در دوردست از جلوی ماه رد می شه: (مطابق تصویر)
hiddenreptile.jpg

در صورت دیدن جادوگر شما باید 2 راند بازی رو بدون اینکه هیچ ضربه ای بخورید Flawless Victoryکنید و در انتها یک Stage Fatality روی حریف انجام دهید. بعد از اتمام بازی شما با Classic Reptile مبارزه می کنید.

4) Klassic Jade
سخت ترین شخصیت مخفی Jade هست. شما برای مبارزه با Classic Jade باید بدون اینکه هیچ مسابقه ای رو از حریفان ببازید خود را به Shang Tsung (مرحله 8) برسونید. شما باید دقت کنید که مسابقه رو از حریف نبازید و در صورت باخت راند می تونید باز به بازی ادامه دهید.
برای مبارزه با Classic Jade شما باید Shang Tsung رو هر 2 راند Flawless Victory و سپس با یک Fatality (به دلخواه) او را نابود کنید.
klassicjade.jpg

نکته: در صورتی که نتونستید Shang Tsung رو Flawless Victory کنید، کافیه که او را شکست بدید و به محض دیدن Finish Him دکمه start رو زده و به منوی انتخاب کارکتر برید و مجدداً مرحله رو تکرار کنید. با انجام این کار شما بدون اینکه مسابقه رو ببازید می تونید مجدداً با Shang Tsung بازی کنید.

منبع تصاویر

------------------------------------

کسانی هم که در مرحله 300 challenge tower مشکل دارن توصیه می کنم از sheeva استفاده کنن. شما می تونین با استفاده از تکرار سریع حرکت پایین - بالا برای شکست دادن mileena و shao khan استفاده کنین که در زیر می گم چجوری:
هوش مصنوعی این بازی نسبت به حرکت Throw که با RB هست خصوصاً در درجات سختی بالاتر یک عکس العمل خاصی داره یعنی بیشتر اوقات بعد از انجام این حرکت حریف برای چند ثانیه روی زمین می مونه و بلند نمی شه. توی این حالت اگر شما سریع از حرکت پایین-بالا sheeva استفاده کنید دیگه حریف شما بلند نمی شه از روی زمین و راحت می بریدش. (کاملاً موثر برای شکست دادن mileena). البته این حرکت روی boss های بازی کار نمی کنه ولی shao khan هم در برابر حرکت پایین-بالا sheeva اگر خیلی سریع و پشت سر هم بزنین ضعیف هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نحوه بازی کردن با 4 کارکتر مخفی بازی به صورت زیر است:
توجه کنید که این 4 کارکتر فقط در حالتی که Arcade Tag Ladder رو بازی کنید و به صورت تصادفی ظاهر می شوند و بهترین کار هم اینکه درجه سختی رو روی Beginner بزارید.

1) Klassic Smoke
در مرحله Living Forest به بکگراند صفحه و پشت درخت ها دقت کنید. به صورت تصادفی بعضی اوقات شما برای چند ثانیه شخصیت Smoke رو می بینید که از پشت یه درخت سرشو بیرون میاره و شما رو نگاه می کنه: (مطابق تصویر)
hiddensmoke.jpg

در این لحظه سریع دکمه پایین+Back روی گیم پد رو بزنید. به محض زدن این دکمه حریف شما می بازه و جاش Classic Smoke با شما مبارزه می کنه.

2) Klassic Noob
در مرحله Temple گاهی اوقات تا بازی شروع می شه شما می بینید که شخصیت Noob Saibot در بکگراند تصویر کنار سنگ قبر ایستاده: (مطابق تصویر)
hiddennoob.jpg

اگر noob رو دیدید 2 راند بازی رو بدون استفاده از دکمه دفاع (RT) تمام کنید. بعد از پایان بازی شما با Classic Noob مبارزه می کنید.

3) Klassic Reptile
در مرحله The Pit II در حالتی که شب هست و قرص ماه در وسط آسمان نمایان است، به محص شروع بازی به بکگراند دقت کنید، گاهی اوقات یک جادوگر در دوردست از جلوی ماه رد می شه: (مطابق تصویر)
hiddenreptile.jpg

در صورت دیدن جادوگر شما باید 2 راند بازی رو بدون اینکه هیچ ضربه ای بخورید Flawless Victoryکنید و در انتها یک Stage Fatality روی حریف انجام دهید. بعد از اتمام بازی شما با Classic Reptile مبارزه می کنید.

4) Klassic Jade
سخت ترین شخصیت مخفی Jade هست. شما برای مبارزه با Classic Jade باید بدون اینکه هیچ مسابقه ای رو از حریفان ببازید خود را به Shang Tsung (مرحله 8) برسونید. شما باید دقت کنید که مسابقه رو از حریف نبازید و در صورت باخت راند می تونید باز به بازی ادامه دهید.
برای مبارزه با Classic Jade شما باید Shang Tsung رو هر 2 راند Flawless Victory و سپس با یک Fatality (به دلخواه) او را نابود کنید.
klassicjade.jpg

نکته: در صورتی که نتونستید Shang Tsung رو Flawless Victory کنید، کافیه که او را شکست بدید و به محض دیدن Finish Him دکمه start رو زده و به منوی انتخاب کارکتر برید و مجدداً مرحله رو تکرار کنید. با انجام این کار شما بدون اینکه مسابقه رو ببازید می تونید مجدداً با Shang Tsung بازی کنید.

منبع تصاویر

------------------------------------

کسانی هم که در مرحله 300 challenge tower مشکل دارن توصیه می کنم از sheeva استفاده کنن. شما می تونین با استفاده از تکرار سریع حرکت پایین - بالا برای شکست دادن mileena و shao khan استفاده کنین که در زیر می گم چجوری:
هوش مصنوعی این بازی نسبت به حرکت Throw که با RB هست خصوصاً در درجات سختی بالاتر یک عکس العمل خاصی داره یعنی بیشتر اوقات بعد از انجام این حرکت حریف برای چند ثانیه روی زمین می مونه و بلند نمی شه. توی این حالت اگر شما سریع از حرکت پایین-بالا sheeva استفاده کنید دیگه حریف شما بلند نمی شه از روی زمین و راحت می بریدش. (کاملاً موثر برای شکست دادن mileena). البته این حرکت روی boss های بازی کار نمی کنه ولی shao khan هم در برابر حرکت پایین-بالا sheeva اگر خیلی سریع و پشت سر هم بزنین ضعیف هست.

اقا عجب وضعيتيه ها !!!
من 500 بار رفتم اينطوري نشدن :d
حتما بايد تگ لدر برم؟
يعني دوتا ادم انتخاب كنم؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
این 4 تا شخصیت مخفی فقط باهاشون مبارزه می کنیم یا به لیست انتخابمون هم اضافه می شن ؟
فقط باهاشون مبارزه می کنی... خودت داری میگی شخصیت مخفی! :d
اقا عجب وضعيتيه ها !!!
حتما بايد تگ لدر برم؟
نه! باید تک نفره بری...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اقا عجب وضعيتيه ها !!!
حتما بايد تگ لدر برم؟
اشتباه از من بود. نمی دونم چرا نوشتم Tag اشتباهاً. شما برای بازی با اینا باید حالت 1 نفره یعنی ladder رو بازی کنی.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازي چند تا اچيومنت افلاين داره؟
من تا حالا 19 تا گرفتم !
4 تا ديگه ميشه برا اين شخصيت هاي مخفي
يكي برا تموم كردن چلينج
يكي برا تموم كردن لدر با تمام كاراكتر ها ..
و ديگر چي؟

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
بازي چند تا اچيومنت افلاين داره؟
من تا حالا 19 تا گرفتم !
4 تا ديگه ميشه برا اين شخصيت هاي مخفي
يكي برا تموم كردن چلينج
يكي برا تموم كردن لدر با تمام كاراكتر ها ..
و ديگر چي؟
اچیومنت های افلاینش 38 تاس. من 35 تاشو گرفتم اون دو تا تروفی که مونده واقعا ادم رو پیر می کنن.. حداقل 500 ساعت زمان می برن. #:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر