Mortal Kombat | Xbox 360

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا من كريپت رو بطور كامل خريداري كردم ..
خبري از فتاليتي سوم و استيج فتاليتي اسكورپيون و ساب زيرو و خيلي هاي ديگه نشد !!!!!
ماجرا چيه؟ :-/

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
اقا من كريپت رو بطور كامل خريداري كردم ..
خبري از فتاليتي سوم و استيج فتاليتي اسكورپيون و ساب زيرو و خيلي هاي ديگه نشد !!!!!
ماجرا چيه؟ :-/

در اصل فتالیتی سوم مربوط به DLC بازی میشه و در بازی اصلی نیست.استیج فتالیتی و Babality هم باید از راهنماهای سایت های مختلف استفاده کنی چون اونها هم در کریپت نیسند.;)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
در اصل فتالیتی سوم مربوط به DLC بازی میشه و در بازی اصلی نیست.استیج فتالیتی و Babality هم باید از راهنماهای سایت های مختلف استفاده کنی چون اونها هم در کریپت نیسند.;)

بعد فرضا استيج فتاليتي رو بزني يكبار مياد جزو move list يا نه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کسی از بچه ها هر 4 تا hidden character رو پیدا کرده؟
Classic Jade/Reptile/Noob/Smoke
می خوام ببینم توی دوبار flawless victory شنگ زونگ که سخت ترینش هست از چه بازیکنی استفاده کردید و چقدر طول کشید تا رد کنید؟
من خودم با چنتا امتحان کردم ولی آخر سر با Scorpion تونستم بالاخره ببرمش و با Jade مبارزه کنم.
بعد فرضا استيج فتاليتي رو بزني يكبار مياد جزو move list يا نه؟
آره یکبار که بزنی مییاد توی لیست دیگه.

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
کسی از بچه ها هر 4 تا hidden character رو پیدا کرده؟
Classic Jade/Reptile/Noob/Smoke
می خوام ببینم توی دوبار flawless victory شنگ زونگ که سخت ترینش هست از چه بازیکنی استفاده کردید و چقدر طول کشید تا رد کنید؟
من خودم با چنتا امتحان کردم ولی آخر سر با Scorpion تونستم بالاخره ببرمش و با Jade مبارزه کنم.

آره یکبار که بزنی مییاد توی لیست دیگه.
بله من هر 4 تاشونو پیدا کردم!
فقط شنگ سونگ اذیت کرد.. بقیشون رو راحت گرفتم.
من با Johnny cage رفتم فقط هم آپرکات زدم!
==========
یه راهنمایی به دوستان: اگر موفق نشدید شنگ سونگ رو با flawless victory شکست بدید، لازم نیست از اول دوباره ladder برید... شکستش بدید ولی فیتالیتی نکنید! معمولی بکشیدش بعد استارت رو بزنید و مرحله رو replay کنید. اینطوری براتون باخت ثبت نمیشه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شما اگه توی Ladder mode یه سری کارای مخصوص رو انجام بدی، با یه سری کاراکتر قدیمی کامبت مسابقه میدی که کلا 4تان.

4 تا کارکتر مخفی هستن، که باید برای مبارزه با اونها کار خاصی انجام بدی و یهو میان و باهات مبارزه میکنن و 4 تا آچیومنت هم داره

مرسي از شما ...
انوقت اين كارا رو ميشه بگيد منم انجام بدم؟ :)

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
کسی نبود راهنمایی کنه کمبوهای تعداد بالا رو چطوری بزنیم؟

من یه 7 ضرب و 8 ضرب با ساب زیرو بلدم

Y ، X ،Y رو بزن بعد خیلی سریع پایین جلو A رو بزن که حریف رو فریز کنه.بعد برو نزدیکش Y ، Y ، Y رو بزن.میشه 7 ضرب. خیلی سریع باید بزنی.

همون روش بالا رو تکرار کن ولی قبل از شروع چند ضرب بپر بطرف حریف و y رو بزن.میشه 8 ضرب

همون روش بالا رو دوباره تکرار کن آخرش X-RAY بزن یه 10 ضربی از توش در میاد:d

اینم یه 6 ضرب راحت:
Y ، Y ، پایین جلو A بعد برو نزدیک Y ، Y ، Y یا B

اینم هست ولی خیلی خیلی سخته 11 ضربه:
Y ، Y ، پایین جلو A بعد برو نزدیک حریف بالا رو بزن وقتی هنگام فرود نزدیک سر حریف شدی X رو بزن بعد عقب X ، وای ، Y ، X ،Y رو بزن بلافاصله عقب جلو B + RT :d

با سکتور و اسکورپیون هم خوب میشه چند ضرب زد.

بچه ها اینجا پایه نیستن وگرنه چند نفر میشدیم با چند تا شخصیت کمبو میزدیم تجربیاتمون رو اینجا قرار میدادیم.چون وقت گیره.

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
چلنج اخر رو کسی ردش کرده؟ من اخری گیر کردم 1 دونه دیگه رو هم اسکیپ کردم:D این اخری ملینا بد چیزی هست نمیشه زدش 1 بار هم که زدمش اینقدر خوشحال شدم که شایو کان امد دهنمو سرویس کرد ولی تا شب ردش میکنم هر جور شده:D

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
چلنج اخر رو کسی ردش کرده؟ من اخری گیر کردم 1 دونه دیگه رو هم اسکیپ کردم:D این اخری ملینا بد چیزی هست نمیشه زدش 1 بار هم که زدمش اینقدر خوشحال شدم که شایو کان امد دهنمو سرویس کرد ولی تا شب ردش میکنم هر جور شده:D

هاها به همین خیال باش :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

خوش به حالت !!
برا من كه بعد از اون گورو اونيكي حيوون كينتارو مياد
خيلي تلاش كنم دو سه تا بتونم بزنمش :d
به سوميش نرسيدم تا حالا =))

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
خوش به حالت !!
برا من كه بعد از اون گورو اونيكي حيوون كينتارو مياد