Mortal Kombat | Xbox 360

D joKeR

کاربر سایت
Oct 18, 2009
152
خوب دوستان منم بازیو تهیه کردم در جواب دوستان بگم که:
1.فکر کنم کوان چی از اول بودش:">
2.من حالت استوری بازی رو انجام دادم و تا اینجا حالت 3بعدی داشته و مثل قبلیا حالت عکس نیستش
لباس های دوم و فاتالیتی ها بسته هستش و باید بازشون کنیم0احتمالا باید بخریم اونهارو از قسمتkrypt:
d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یعنی بازی خداست!! همین :D! همون چیزی که هممون میخواستیم... من یکی 2 ساعتی میخکوبش بودم و تورنومنت رو با ساب زیرو تموم کردم... بخوام نمره بدم تا اینجا 9 میدم... واقعا عالیه...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی بازی خداست!! همین :D! همون چیزی که هممون میخواستیم... من یکی 2 ساعتی میخکوبش بودم و تورنومنت رو با ساب زیرو تموم کردم... بخوام نمره بدم تا اینجا 9 میدم... واقعا عالیه...
شهاب دلبندم میشه یکم بیشتر توضیح بدی:D اون سوالات صفحه قبلم رو جواب میدی در مورد Bossها و نحوه روایت داستان. بعد بازی تو بخش Story Mode همون حالت کلاسیک همیشگی رو داره دیگه نه؟ یعنی شخصیت رو انتخاب می کنی و 7-8 تا مبارزه انجام میدی تا آخرش ببینی چی شده؟!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شهاب دلبندم میشه یکم بیشتر توضیح بدی:D اون سوالات صفحه قبلم رو جواب میدی در مورد Bossها و نحوه روایت داستان. بعد بازی تو بخش Story Mode همون حالت کلاسیک همیشگی رو داره دیگه نه؟ یعنی شخصیت رو انتخاب می کنی و 7-8 تا مبارزه انجام میدی تا آخرش ببینی چی شده؟!
والا برهان استوری رو بازی نکردم. تورنومنتش مثل قدیم بود و باس آخرشم Shao Kahn... تورنومنتش که مثل قدیم بود دقیقا... حالا باقیش چطوریه رو نمیدونم...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
والا برهان استوری رو بازی نکردم. تورنومنتش مثل قدیم بود و باس آخرشم Shao Kahn... تورنومنتش که مثل قدیم بود دقیقا... حالا باقیش چطوریه رو نمیدونم...
ok پس هر وقت رفتی و اون بخش رو تست کردی حتما اینجا بگو ببینم چطوری هستش. چون یک عده میگفتن مثل نحوه روایت زندگی Shujinko تو نسخه Deception ساختنش و برای همین می خوام بدونم چه مدلی هستش. البته من خودم ترجیح میدونم اونجوری نباشه چون اون حالت رو دوست ندارم ! توصیه می کنم Challenge Tower رو هم زودتر تست کنی:D جای باحالی هستش:D

• Like
Reactions: Kavigne

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ok پس هر وقت رفتی و اون بخش رو تست کردی حتما اینجا بگو ببینم چطوری هستش. چون یک عده میگفتن مثل نحوه روایت زندگی Shujinko تو نسخه Deception ساختنش و برای همین می خوام بدونم چه مدلی هستش. البته من خودم ترجیح میدونم اونجوری نباشه چون اون حالت رو دوست ندارم ! توصیه می کنم Challenge Tower رو هم زودتر تست کنی:D جای باحالی هستش:D
البته اول زدم استوری مد بعد دیدم دمو و اینا داره و چون میخواستم سریع برم تو بازی و حواسم نبود، اومدم بیرون و رفتم تو تورنومنت. یعنی اون حالت ادونچر مانند؟ نمیدونم... دمو اولش اینو نمیگفت ولی :D!
شهاب، با ساب زیرو که Ladder رو تموم کردی اون آخرش چجوری بود ؟ کامیک مانند بود یا CS ؟ :d
ببین CG نبود! ولی خب حالت کامیک هم نداشت. نمیدونم چجوری بگم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
شهاب، با ساب زیرو که Ladder رو تموم کردی اون آخرش چجوری بود ؟ کامیک مانند بود یا CS ؟ :d

چه گیری دادیدا:d, بازی کات سین داره جنس کات سین ها هم از انجین خود بازیه. مثل MK vs DC
این برای بخش استوری مد میباشد :d برای Ladder هم بزار ببینیم چی تایید میشه اینجا :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kavigne and Trunks

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

بزار من جواب بدم
حالت داستانی بازی مثل قبل نیست اولش تصویری از یه میدان نبرد را نشون میده که همه لت و پار شدن توش بعد نشون میده شائو کان داره با ریدن میجنگه به محض اینکه میخواد کار ریدن را تموم کنه ریدن یه وردی میخونی و زمان به عقب برمیگرده .لوکنگ به ریدن میگه مستر چی شده که ریدن از دیدن یک رویای عجیب میگه .حالا زمان حال هستیم و شونگ سنگ یکسری مبارزات مرگبار راه انداخته اینجاست که بازی شروع میشه و شما در چپتر اول در نقش جانی کیج بازی میکنید در واقع بازی به شما حالت انتخاب کاراکتر نمیده همین طور که پیش میرید کاراکتر ها عوض میشند مثلا در چپتر دوم سونیا میخواد جکس را نجات بده و بازی از دید اون ادامه پیدا میکنه و باید با اون مبارزه کنید به طور کلی یک داستان پیوسته داره که با کاراکترها به تناوب بازی میکنید

• Like
Reactions: Akiba

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عزیز داستان رو که اسپویل کردی! نوع استوری مد رو بگو نه داستانش رو!
استوری مد بازی دقیقا عین MKVSDC هستش. یه داستان ثابت که شما جای شخصیت ها در چپترهای مختلف قرار میگیرید. حق انتخاب یعنی ندارید. البته تا اینجا من داستان آنچنان شاخی ندیدم! البته زوده و کلی از وقایع مونده. در کل بازم شدید داره حال میده بهم :D...

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,660
نام
سهيل
منم یک دوساعت میخکوب بازی بودم.واقعا مدتها بود این طوری لذت نبرده بودم.

یک سری توضیح:

Ladder Mode هیچ دمویی نداره.
آخر بازی هم چندتا تصویر کمیک مانند نشون میده.

بخش Challenge mode واقعا سرگرم کننده هستش که شامل :
Test Your Might
Test Your Sight
Test Your Luck
Test Your Strike
و یک سری ماموریت های دیگه هستش.البته اون قسمتهای بالایی واسه خودشون یک قسمت مجزا هم دارن که اگه اون ها رو تو Challenge mode تکمیل کنید میتونید به طور مستقیم بهشون دسترسی پیدا کنید.

تقریبا تمامی شخصیتها حرکت های قبلی خودشون تو سری های قبلی رو دارن که با همون دستور اجرا میشه.یعنی راحت اگه یادتون باشه ترتیب Button ها راحت میتونید اجراشون کنید.

فقط من یک تغییر دیدم که Button ها شامل :
Back Punch,Front Punch
,Back kick,Front Kick

اجرای x-ray Attack هم خیلی آسون هستش.یک نوار پر میشه و بعد Lt+Rt

یک نقطه جالب هم اینکه x-ray Attack جانی کیج رو خانم ها قابل اجرا نیست:d

Unlockable هم بازی زیاد داره که با جمع آوری coin میشه خرید.که البته بکم گرون هستن.

Bio تمامی کارکترها با مدل 3d شون قابل دسترسه.

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یک نقطه جالب هم اینکه x-ray Attack جانی کیج رو خانم ها قابل اجرا نیست:d
اون فنی که پاهاشو 180 درجه باز میکرد و میزد زیر بیضه (!) آقایون ، یادمه روی خانوما قابل اجرا نبود :D ! اما تو تریلری که از مبارزه جانی کیج و ملینا دیدم این فنو زد بهش و ملینا از درد به خودش میپیچید برای چند ثانیه :D ! جالبه که اکس-ری رو نمیزنه ! :D !!!
تابلوئه یه سری اینجا دستشون به بازی نخورده و دارن برای خالی نبودن عریضه تـــز میدن ! ببخشید انقدر رک حرفمو زدم .

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
اون فنی که پاهاشو 180 درجه باز میکرد و میزد زیر بیضه (!) آقایون ، یادمه روی خانوما قابل اجرا نبود :D ! اما تو تریلری که از مبارزه جانی کیج و ملینا دیدم این فنو زد بهش و ملینا از درد به خودش میپیچید برای چند ثانیه :D ! جالبه که اکس-ری رو نمیزنه ! :D !!!
تابلوئه یه سری اینجا دستشون به بازی نخورده و دارن برای خالی نبودن عریضه تـــز میدن ! ببخشید انقدر رک حرفمو زدم .
خوش به حاله شما که دستتون رسیده.....آدم یه حرفایی بعضی وقتا میشنوه که فقط ازش یه چیز برداشت میشه...سطح شعور...
به هر حال منم یه چند ساعتی هست که دارم با بازی سر وکله میزنم.در مجموع بازیه خیلی خوبه شده ولی آنریل انجین کارو خراب کرده یه خورده.اون حسه نوستالژیکو به آدم نمیده.ولی در مجموع همچی رضایت بخشه از جمله فیتالتیه سابی جون روی اسکوبی:d:x

amirh67

کاربر سایت
Aug 23, 2008
21
نام
امیر
من همین الان بازی رو گرفتم. اول بازی می خواد یه update نصب کنه، مشکلی نداره؟
لطفا زودتر جواب بدید، بدجوری تو کف هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر