Mortal Kombat | Xbox 360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
CG نداره بازی ؟! :D
پ.ن : برهان راست میگه دیگه :D ... بیاین توضیح بدین چی داره و چی نداره ، خوب و بدش رو ما خودمون تشخیص میدیم :D !

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
دوستان تمام شخصیت های mortal 2 ,3 داخلش هستند به زودی عکس میزارم از شخصیت ها.
مرحله ای بازی هم خوب ساخته شده یه خوردشو بازی کردم.
بدیش اینه که بدون فتالیتی حال نمیده.
گرافیک بازی فوق العاده هست وقتی جای بحث داره.
سوالی بود در خدمتم.
(یاد SEGA بخیر)

SAEID_Sh

کاربر سایت
Sep 29, 2010
9
بچه ها باری را امروز گرفتم در شیراز
در یک کلام می شه گفت بازی بهترین مورتال کامبتی است که تا الان اومده
حرکات بسیار نرم وگرافیک در نوع خود بالاترین است فقط زدن فاتالیتی یکم سخت است با دسته ایکس باکس همه برید بازی تهیه کنید و حالشو ببرید .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی هنوز کسی قسمت داستانی رو با هیچ کدوم از شخصیتها نرفته ؟ :D
عجیبا غریبا ! :D
فقط بگید آخرش دمو ( CG ) نشون میده یا نه :D
دقیقا:D الان یک صفحه است هی داریم میگم این موضوع و موضوع Bossهای بازی رو بگید اما هیچکی گوشش با ما نیست:D همه میان میگن بهترین بازی زندگمون رو داریم انجام میدیم و از این حرف ها:D اگه کسی واقعا بازی کرده خواهشا دریغ نکنه و بیاد بگه!!!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان مقداری از بازی بگید !این فنیشینگ رو باید چطور اجرا کرد ؟مثلا سایریکس ؟اون 3 شخصیت رو چطور باید فعال کرد ؟مثلا کومانچی که تو فهرست نیست !!!

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دوستان مقداری از بازی بگید !این فنیشینگ رو باید چطور اجرا کرد ؟مثلا سایریکس ؟اون 3 شخصیت رو چطور باید فعال کرد ؟مثلا کومانچی که تو فهرست نیست !!!
امین جان به غیر از شما کسی این بازیو تهیه نکرده:d
امشب منم بازیو تهیه میکنم میام هم نظر میدم و هم به سوالاتت جواب میدم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم بازی را گرفتم 1 ساعت بیشتر نتونستم بازی کنم یکم training بازی کردم تا حرکات دستم بیاد برای هر شخصیت هم یدونه فتالیتی باز هستش اما مطمئنا بیشتر داره که مخفی هستش .یکم از حالت داستانی بازی رفتم اولش با جانی کیج شروع میشه جالبه گرافیک بازی بالاست اما کات سین هایی که تو قسمت داستانی نشون میده خیلی تو ذوق میزنه . کلا بازیش خیلی حال میده بدون شک بهترین کامبات تو این 2 نسل اخیر هستش
یه چیز جالب اینکه داشتم با scorpion مقابل cyrex بازی میکردم وقتی finish him داد منم هیچی بلد نبودم الکی دکمه های دسته را زدم یهو یه babytality زد سایرکس بچه شد .یه اچیومنت هم داد:d

درضمن در جواب دوستم علیرضا هم بگم که بازی فیری هستش من خودم دارم روی دستگاه جی بازی میکنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر