Mortal Kombat | Xbox 360

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یک سوال :D
در قسمت TOWER مراحلی وجود داره که کلا ضربه زدن نداره این مراحل و به چه صورت میشه رد کرد نمیخوام مدام SKIP بزنم :D

آخرین ویرایش:

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
!!Wooooooooooow

خیلی فراتر از انتظاراتم بود! خیلی حرفه ایه!! اونایی که کمی با هنرهای رزمی آشنایی داشته باشن پی به عظمت بازی میبرن و براشون غیر قابل باوره که توی یه بازی اینقدر خوب و عالی تونسته باشن حرکات رزمی رو طراحی کنند و هنر خودشون رو به نمایش بزارن. همیشه تو دلم دلم میخواست که کمبت همین شکلی باشه. وقتی دیسپشن و آرماگدون رو بازی میکردم دلم خوش بود اما همیشه دوست داشتم کمبت از چیزی که هست فراتر باشه. یعنی یه پتانسیل خوب تو بازیش میدیدم و دلم میخواست ضربه ها و حرکات رزمیش بهبود پیدا کنه و واقعی تر به نظر برسه. به یکی از آرزوهام تبدیل شده بود. وقتی لیو کانگ رو میدیدم که ضربات پاش آنچنان سرعت نداره و آهسته تر از اونی هست که باید باشه حسرت میخوردم. اما الان دیگه به آرزوم رسیدم!! دم همه سازندگان این شاهکار کبیر گرم. دلمون رو شاد کردند. من هفته پیش بازیش رو گرفتم و وقتی تو دستگاه گذاشتم و اجرا شد کف کردم! وقتی لیو کانگ عزیزم رو گرفتم و دیدم چقدر خوب ضرباتش پرداخته شده بال درآوردم!
پسر! چه فتلیتی های واقعی و رئالی! خلاقیت تو فیتلیتی ها فوران میکنه. چقدر این اسکورپیون رو خوب درآوردن! و من یکی چه حالی میکنم با Noob Saibot . ترکیب رویایی من برای مبارزه به صورت دونفره و یار گروهی لیو کانگ / نوب سایبوت ه. با این دوتا عمرا کسی حریفم نمیشه. b-)
یعنی میشه؟ یعنی این منم که تو این عصر زندگی میکنم و شانس اینو دارم که پای مورتال کمبت 9 بشینم؟ میدونین چه سعادت و اقبالی میخواد؟ چه بسیار جوانان حالا و بچه های دیروز مثل من که آرزوشون رسیدن همچین روزی بوده. شاید الان اون جوونایی که خوب بودن و مردن و یه جورایی رفتن به بهشت خدا هم الان دارن مورتال کمبت میزنن! شاید اون دنیا هدیه باشه به اونا! :D دارم چی میگم برا خودم؟ این حرفام رو بذارین به حساب خوشحالی غیر قابل وصف و انفجاری من. نمیدونم چی بگم. فقط میتونم بگم: اد بون عزیز، مرسی!! :praying:

سلام .
دوستان كه استوري رو تا آخر رفتن :
اين شائو كان اصلا نميشه كشتش :d دوستان ترفندي برا كشتنش ميدونن بگين:d
من فقط تونستم با Noob Saibot بکشمش. اونم نه از فاصله نزدیک، از طریق شیوه مبارزه بدون درگیری. اصلی که تو فیلم اژدها وارد می شود، بروس لی روی کشتی به اون اشاره میکنه! :d فقط صبر میکردم تا اون چکش خفنش رو پرت کنه بعد اینو میزدم با سرعت: پایین - بالا. :d یا پایین - جلو - A. با سایه ام تونستم بکشمش. :d

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
من فقط تونستم با Noob Saibot بکشمش. اونم نه از فاصله نزدیک، از طریق شیوه مبارزه بدون درگیری. اصلی که تو فیلم اژدها وارد می شود، بروس لی روی کشتی به اون اشاره میکنه! :d فقط صبر میکردم تا اون چکش خفنش رو پرت کنه بعد اینو میزدم با سرعت: پایین - بالا. :d یا پایین - جلو - A. با سایه ام تونستم بکشمش. :d
خوب تو استوري مود با Noob نيستي اون قسمت :d

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
حواسم نبود گفتی استوری مود. من هنوز استوری مود رو تموم نکردم. تو قسمت لیدرش تونستم با نوب نابودش کنم.

بچه ها 2 سوال داشتم از خدمتتون:

اول اینکه قضیه Babality چیه؟ کجا باید ظاهرش کرد. تو کریپت هست یا باید از جای دیگه ای گرفت؟

سوال دوم: DLC چیه؟ شاید سوالم تکراری باشه برای دوستان اما واقعا نمیدونم DLC چیه. لطفا یکی توضیح بده. مرسی

با بد بودن چهره لیو کانگ هم موافقم. هرچی حرکاتش رو خوب درآوردن این چهره اش اصلا قشنگ نیست. اصلا قیافه لیو کانگ این شکلی نیست!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hadi sh

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بچه ها 2 سوال داشتم از خدمتتون:

اول اینکه قضیه Babality چیه؟ کجا باید ظاهرش کرد. تو کریپت هست یا باید از جای دیگه ای گرفت؟

سوال دوم: DLC چیه؟ شاید سوالم تکراری باشه برای دوستان اما واقعا نمیدونم DLC چیه. لطفا یکی توضیح بده. مرسی

با بد بودن چهره لیو کانگ هم موافقم. هرچی حرکاتش رو خوب درآوردن این چهره اش اصلا قشنگ نیست. اصلا قیافه لیو کانگ این شکلی نیست!

DLC یک نوع چیزهای اضافی هستند که بصورت دانلودی هستند مثلا شخصیت جدید یا لباس یا هر چیز جدیدی میخوان به بازی اضافه کننن بصورت DLC عرضه میکنن :D

از دوستان هم بخاطر کمک بی پرواشون به من کمال تشکر و دارم :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یا فقط از پشت بزنش:D
یا تلپورت زیر چونه:D
من هنوز نتونستم بکشمش:((
---------------
stage fatality تو زمین مترو چجوریه؟
چطوری میشه فیتالتی مث آرماگدون زد؟یعنی هرچقد میخوای به یارو ور بری:D دستو کله و پا و همه رو بگیری بکنی:D ؟؟؟؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
!!Wooooooooooow

خیلی فراتر از انتظاراتم بود! خیلی حرفه ایه!! اونایی که کمی با هنرهای رزمی آشنایی داشته باشن پی به عظمت بازی میبرن و براشون غیر قابل باوره که توی یه بازی اینقدر خوب و عالی تونسته باشن حرکات رزمی رو طراحی کنند و هنر خودشون رو به نمایش بزارن.
Virtual Fighter5;)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
من خودم 360 ندارم ولی کلی بازی کردم با مال پسر خالم:d
واقعا زده رو دست هر چی مورتال کامبت!!حتی از اون umk3 هم که انقدر خاطره دارم خفن تره!!
منم وقتی ار یه چیزی خوشم میاد دیگه امکان نداره اینترنتو نپوکونم!!(هر چی در موردش می بینم dl می کنم!!)
من خودم شخصا عاشق kenshi هستم.راستش ed boon این شخصیتو بخاطر من قراره dlcیشو بده بیرون:dبا این که 360 ندارم ولی حتما dl می کنم واسه پسر خالم:d
یه چنتا از چیزایی هم که دانلود کردم آپ کردم اینجا می ذارم خاطره ها رو تجدید کنین:d
MK2 movie SoundTrack
GIF MK Characters
اینم یه سایت خفن که هر چی در مورد شخصیت ها،مرحله ها و ... مورتال کامبت ها (از mk1 تا 9)می خواین داره!!البته باید زبانتون خوب باشه.قسمت پایین توضیحات هر شخصیت هم تاریخچه ی اتفاقاتی که تو طول MK واسش افتاده رو نوشته که من خودم خیلی خوشم اومد!!
اینم یه سایت دیگه که برای پیدا کردن کد های Fatality تمام مورتال کامبت ها عالیه!!(اون قسمتی رو که می خواین بیارین و سمت راست تو لیست menu گزینه ی special moves رو انتخاب کنید!!) چیز های دیگه ای هم داره که برای استفادشون باید ثبت نام کنین که معلوم نیست چرا یوزرو فعال نمی کنن!!:d
راستی این عکس هم به افتخار Ermac!!
لذت ببرید!!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا برهان بهتر نبود توی Spoiler می گذاشتید .

واسه من که هنوز بازی نکردم این چیزا لو بره .

ببخشید ها جسارته !
ببخشید چون به نظرم چیز خاصی نبودش که بخوام بزارم اما چشم. دلیلم هم این بود که اون قسمت دوم حرفم دقیقا اولین سکانس بخش Story Mode هست و چیزی رو لو نمیده!

منظورت Ladder ِ دیگه :D؟ چون مرحله آخر استوری توی دنیا واقعی بودش...
IQ جونم:D Ladder مگه 100 تا طبقه داره؟:D من Tanya رو که تو Story نگفتم توی Tower بودش و اون Bo Rai Cho بود که توی story دیدم.

Tanya عجب دقتی کردی برهان :D تانیا یکی از شخصیت های خیلی محبوب منه .. بهش میگفتم هپلی هپو :D خلاصه تأیید شه خیلی خوشحال میشم:D
بالاخره باید نقدش می کردم دیگه:D تازه به کلی چیز دیگه هم دقت کردم که تو نقد گفتم:D ولی به نظرم قرارش میدن چون شخصیتش رو برای این نسخه طراحی کردند.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
یه تجربه‌ی شخصی که فقط تجربه‌ی من نیست و اکثر دوستان هم با این روش آشنایی دارن؛ رو می‌خواستم بگم تا شاید کمکتون کنه برای مبارزه با شائو کان:
استراتژی این بشر، ینی شائو کان اینه که یه چکش پرت کنه به سمتتون و بعدش چن تا نیزه هم پشت سر هم بندازه. حالا اگه بهش امان هم بدید پررو ترم میشه و ضربات و کمبو‌های سهمانکشو می‌زنه.
- راهنمایی وابسته به داستان:
چون آخرین مرحله شما ریدن هستین و باید با شائو کان مبارزه کنید؛ برای همین تا حریف خواست نیزه یا چکش به سمتتون پرت کنه، با استفاده از جهت‌های "بالا-پایین" غیب بشید و از اونطرف شائوکان ظاهر بشید. چون اون مشغول نیزه پرت کردنه؛ شما از پشت یه "آپرکات" بزنید؛ در حالیکه شائو کان به هوا رفته، یکی از کمبو‌ها رو اجرا کنید و تمام.
یه چهار پنج باری این حرکتو بزنید تمامه، در ضمن ضربه‌هم خیلی کم می‌خورید.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
IQ جونم:biggrin1: Ladder مگه 100 تا طبقه داره؟:biggrin1: من Tanya رو که تو Story نگفتم توی Tower بودش و اون Bo Rai Cho بود که توی story دیدم.
باهوش جونم :D! مگه من گفتم تو Ladder؟ گفتم محیطی که تو Ladder بود چون این مکانی که گفتی مرحله مبارزه لیوکانگ با شائو کان هست نه مرحله آخرش!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
باهوش جونم :D! مگه من گفتم تو Ladder؟ گفتم محیطی که تو Ladder بود چون این مکانی که گفتی مرحله مبارزه لیوکانگ با شائو کان هست نه مرحله آخرش!
عزیزم چقدر خوب متن من رو تو SP قرار دادی:D آهان پس من سوتی دادم و فکر کردم گفتی تو اون قسمت هست:D آره دقیقا همون Arena رو میگم دیگه که تو بخش داستانی Liu Kang با Shao Kahn مبارزه کرد و شکستش داد! البته الان تست کردم اگه کیتانا رو تو اون Arena برداری به جاش باز Tanya رو نشون میده!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
ساده ترین راه برای مرحله آخر حالت داستانی {واقعا ساده اس}
برای کشتن شائو کان فقط کافی حسابی ازش دور بشید
تو این حالت دو حالت پیش میاد. یا داره تهدید میکنه یا نیزه پرت میده
موقع پرتاب نیزه بشینید و موقع تهدید کردن و مسخره کردن عقب جلو سبز رو بزنید {همون که با دستاش تو هوا به سمت طرف میپره}
اگه همین یه حرکت رو خوب انجام بدید به سادگی میتونید حتی شائو کان رو flawless victory بکنید
هر ضربه هم 5% خون کم میکنه
روش تلپورت و آپرکات خیلی بهتره و سریعتره ولی نیازمند دو تا نکته هست
اول اینکه خیلی سریع بعد از تلپورت حرکت آپرکات رو انجام بدید
دوم هم به دلیل مذخرف بودن دسته 360× برای فایتینگ باید خیلی خوب با دسته کار کنید چون بعد از تلپورت ممکنه نتونید آپرکات رو انجام بدید
در کل روش اول مطمئن تر و ساده تره و روش دوم سریعتر و سخت تره
من خودم با این حرکت یه راند رو flawless victory برنده شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر