Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
اول اینکه تانیا هم خیلی بد نابود میکنه طرفو فیتالیتیشو دیدم از همه بد تر بود لامصب
دوم اینکه نه باو خاکبرسری چیه :d منظور من از لحاظ گیم پلی بهتر و مبارزه بود یعنی کدوم یکی از اینا رو بخرم

جیسون یا گورو یا تانیا

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
Tanya رو که فکر کنم اکثر دوستان خرید کنن و فیضش رو هم ببرند . ولی در کل جیسون هم خوب چیزیه از لحاظ گیک پلی . گورو هم که جای خود دارد از کاراکتر های نوستالژیک سری Mortal Kombat هستش .

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
خب جریانشو بگید دیگه;;)

والا جریان که نداره کلا کاراکتر مونثه دیگه :d نمیدونم حالا من سوال درمورد گیم پلی پرسیدم دوستان چیز دیگه برداشت کردن اگه بخاطر خاک بر سریش بود که همون ملینا بهتر بود :d (خودمو لو دادم :d)

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
والا جریان که نداره کلا کاراکتر مونثه دیگه :d نمیدونم حالا من سوال درمورد گیم پلی پرسیدم دوستان چیز دیگه برداشت کردن اگه بخاطر خاک بر سریش بود که همون ملینا بهتر بود :d (خودمو لو دادم :d)

فدای ملینا!:d
اونم خریدنیه؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
ملینا تو بازی حضور داره و خریدنی نیست ولی Tanya رو باید خرید . در ضمن سازندگان صحبتی رو انجام دادن که بعد از عرضه ی همه ی Dlc ها و Update ها نسخه ی Komplete Edition بازی Mortal Kombat X رو منتشر میکنند که دقیقا مانند نسخه ی Mortal Kombat 9 این نسخه X یا همون 10 هم Komplete Edition عرضه میکنند که شامل همه ی Dlc ها و آپدیت ها هست یعنی Tanya و Jayson و Goro در بازی از اول حضور خواهند داشت.

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
دوستان من امروز بازی رو ریختم مورتال 9 رو قسمت نشده بود بازی کنم برا همین ویدئو داستانشو دیدم الان تو بازی هیچی بلد نیستم فقط با چهار تا دکمه اصلی یه جوری مشت لگد میزنم و یدونه گارد گرفتن و X-ray بلدم :d توصیه ای نصیحتی با این وضع که نمیشه بازی کرد چهار تا فن یاد بدید این move list شخصیتا هم که درست حسابی چیزی نمیشه فهمید :d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من امروز بازی رو ریختم مورتال 9 رو قسمت نشده بود بازی کنم برا همین ویدئو داستانشو دیدم الان تو بازی هیچی بلد نیستم فقط با چهار تا دکمه اصلی یه جوری مشت لگد میزنم و یدونه گارد گرفتن و X-ray بلدم :d توصیه ای نصیحتی با این وضع که نمیشه بازی کرد چهار تا فن یاد بدید این move list شخصیتا هم که درست حسابی چیزی نمیشه فهمید :d

برید قسمت training
اول از همه تمامی special move های کارکتری که میخواید بازی کنید رو یاد بگیرید
بعد از اون همون قسمت move یه قسمت داره به اسم combo از این قسمت حرکات ترکیبی مشت و لگد رو یاد بگیرید
در آخر هم باید خودتون با خلاقیت ( :d ) حرکات special move رو با combo ترکیب کنید که درصد زیادی از جون دشمن رو کم کنه
برای راهنمای بیشتری اسم کارکتر + کمبو رو تو گوگل سرچ کنید ویدیو ها رو میتونید ببینید که میتونه کمک کنه چندتا کمبو یاد بگیرید

4pic

کاربر سایت
Feb 9, 2015
4
سلام دوستان، یه سوال، من تازه ریجن دو کمبت رو خریدم، ولی یه جا شنیدم ریجن 2 سانسور خشونت داره!!!! خیلی حالم گرفته شد:(،آیا واقعا اینجوریه؟؟؟:question:

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام دوستان، یه سوال، من تازه ریجن دو کمبت رو خریدم، ولی یه جا شنیدم ریجن 2 سانسور خشونت داره!!!! خیلی حالم گرفته شد:(،آیا واقعا اینجوریه؟؟؟:question:

سلام
خیر کمبات سانسور نشده
ریجن 2 بعضی بازی ها سانسور داره که درمورد کمبات صدق نمیکنه

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
برید قسمت training
اول از همه تمامی special move های کارکتری که میخواید بازی کنید رو یاد بگیرید
بعد از اون همون قسمت move یه قسمت داره به اسم combo از این قسمت حرکات ترکیبی مشت و لگد رو یاد بگیرید
در آخر هم باید خودتون با خلاقیت ( :d ) حرکات special move رو با combo ترکیب کنید که درصد زیادی از جون دشمن رو کم کنه
برای راهنمای بیشتری اسم کارکتر + کمبو رو تو گوگل سرچ کنید ویدیو ها رو میتونید ببینید که میتونه کمک کنه چندتا کمبو یاد بگیرید

اخه لامصبا توی ویدئو دکمه هاشو همون لحظه کنار ویدئو نمایش نمیدن که :d فعلا با اسکورپیون یکم خوب بازی میکنم ولی باید با Tanya یاد بگیرم اخه پولشو دادم (:d)
راستی دوستان بخش انلاینو یه تست زدم اصلا پیدا نمیکنه ما تو TLOU هم با انلاین کمو بیش مشکل داریم ولی یکم ور میریم باهاش میشه بازی کرد هیچ راه حلی برا این نیست ؟ dns ای چیزی ؟

راستی دوستان ریدن چرا اخر بازی اونطوری شد :| چشماش شد مثل kitana اینا ! نکنه بخاطر این بود که رفت اون جایی که شیناک بود ؟ (همونجا که زمینو درست کرد بعد خودش بیحال افتاد) بعد اخر سر تکلیف کونگ لائو و اینا چی شد درست نشدن ؟ به کی خدمت میکنن بالاخره به ریدن ؟
بعد سوال مهم یعنی Scorpion اصلی که ما اینهمه باهاش خاطره داشتیم درکل اصلا اسکورپیون نبوده و بازیچه دست کوانچی بوده ؟ کاش همون اسکورپیون میموند حداقل صورتش اینطوری نشون داده نمیشد هانزو هاساشی :d
ولی خدایی اونجایی که بدن کوانچ رو با زنجیرش سوراخ کرد و جمله اسطوره ایه " GET OVER HERE ! " رو گفت خیلی خرکیف شدم و خدایی خیلی با مرگ کوانچی کیف کردم ولی وقتی بعدش فهمیدم چه گندی زده خورد تو ذوقم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر