Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
جالب هست این russian pack رو داخل kombat pack نزاشتن باید جدا خرید مثل blue steel subzero .من فکر میکنم اندازه یه بازی دیگه هم باید خرج این dlc ها کرد.

ainos

کاربر سایت
May 14, 2015
19
كسي اينجا ريجن ١ داره ؟ يا همه دو هستن اخه ميخواستم ديجيتالي بگيرم كه سريع تر برسه به دستم ولي همه انگار ريجن ٢ هستن :/

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
كسي اينجا ريجن ١ داره ؟ يا همه دو هستن اخه ميخواستم ديجيتالي بگيرم كه سريع تر برسه به دستم ولي همه انگار ريجن ٢ هستن :/

سلام من رجین یک هستم

جالب هست این russian pack رو داخل kombat pack نزاشتن باید جدا خرید مثل blue steel subzero .من فکر میکنم اندازه یه بازی دیگه هم باید خرج این dlc ها کرد.

اون ماسک روسیه که واسه اسکورپیون هست فقط واسه کسایی هست که بازیو از gamestop خریدند و لباس ساب زیرو هم پولیه / کسایی که بازیو نگرفتند بتظرم واسه komplete edition صبر کنند بهتره

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
اون ماسک روسیه که واسه اسکورپیون هست فقط واسه کسایی هست که بازیو از gamestop خریدند و لباس ساب زیرو هم پولیه / کسایی که بازیو نگرفتند بتظرم واسه komplete edition صبر کنند بهتره
cold war pack که قراره بیاد شامل 3 تا skin برای سونیا سابزیرو و کینو هست اونی که برای اسکورپیون هست تو این پک منتشر نشده.اون لباس ساب زیرو هم فکر کنم تو krypt آزاد میشه اگه نخواستین بخرینش.

ainos

کاربر سایت
May 14, 2015
19
یه سوال این دیجیتالی که premium edition هست اون کاملهیا اونم باز یه چیزها یی میاد که نداره
komplete edition کی میاد ؟فیزیکی میاد ؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,649
نام
hamid
با سلام

میدونم بی ربطه ولی یه سوال داشتم

چه شرکتای delivery خارجی تو امارات به ایران محصول رو ship میکنن اگه میشه راهنمایی کنین ممنونتون میشم

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
cold war pack که قراره بیاد شامل 3 تا skin برای سونیا سابزیرو و کینو هست اونی که برای اسکورپیون هست تو این پک منتشر نشده.اون لباس ساب زیرو هم فکر کنم تو krypt آزاد میشه اگه نخواستین بخرینش.

من میدونم فک کنم اشتباهی نقل قول کردی منم داشتم توضیح میدادم کاری به cold war pack نداشتم در هر صورت ممنون

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
سلام آقایون خیلی مخلصیم، شما میتونین آنلاین بازی کنید؟ من کلا یکبار بیشتر نتونستم WB لاگین شم!!!! با 3 تا اینترنت مختلف هم تست کردم

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام آقایون خیلی مخلصیم، شما میتونین آنلاین بازی کنید؟ من کلا یکبار بیشتر نتونستم WB لاگین شم!!!! با 3 تا اینترنت مختلف هم تست کردم

سلام
مشکل از شما نیس سروراش بیخوده باید چن بار سعی کنی /

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
منم به هیچ عنوان نمیتونم لاگین شم WB ID رو حتی با *** تست کردم نشد !! وقتی هم میرم آنلاین همینطور روی Looking for opponent می مونه !!!!‌حتی ۱ ساعت هم صبر کردم و هیچ اتفاقی نیافتاد ، این مشکل رو با ریجت ۲ نداشتم اما ریجن ALL اصلا نمیتونم بازی کنم آنلاین .

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
چند تا چپتر داره توی یک ساعت 5-6 تا چپتر رو رفتم !!!

کنترول های PS4 و dualshockش هم که تعریفی نداره ! وقتی شماره قبلی رو با 360 میرفتم همه از D-pad های PS3 تعریف میکردن و دلمون میسوخت ! الان که دارم با PS4 میرم که D-padش از 360 هم بدتره ! تا میخوام ازش استفاده کنم انگشتم به جوی استیک گیرمیکنه و همه چیز خراب میشه ! بعلاوه بخاطر بالا بودنش کنترول لازم رو روش ندارم ! بیشتر وقت ها وقتی میخوام کومبو بزنم حرکات رو اشتباهی وارد میکنه مثلا یه نشستن ساده رو هم ترکیبی میزنه ! در کل از کنترولش راضی نیستم وقتی به مبارزه های سخت برسم پدرم در میاد !!!

راستی من اینطوری فکر میکنم یا بازی واقعا آسون شده ؟ تو بازی اصلی شائوکان اشکم رو در میاورد ! الان که باس هاش . . .

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
Mortal Kombat X | PS4

چند تا چپتر داره توی یک ساعت 5-6 تا چپتر رو رفتم !!!

کنترول های PS4 و dualshockش هم که تعریفی نداره ! وقتی شماره قبلی رو با 360 میرفتم همه از D-pad های PS3 تعریف میکردن و دلمون میسوخت ! الان که دارم با PS4 میرم که D-padش از 360 هم بدتره ! تا میخوام ازش استفاده کنم انگشتم به جوی استیک گیرمیکنه و همه چیز خراب میشه ! بعلاوه بخاطر بالا بودنش کنترول لازم رو روش ندارم ! بیشتر وقت ها وقتی میخوام کومبو بزنم حرکات رو اشتباهی وارد میکنه مثلا یه نشستن ساده رو هم ترکیبی میزنه ! در کل از کنترولش راضی نیستم وقتی به مبارزه های سخت برسم پدرم در میاد !!!

راستی من اینطوری فکر میکنم یا بازی واقعا آسون شده ؟ تو بازی اصلی شائوکان اشکم رو در میاورد ! الان که باس هاش . . .

شما بزار رو hard یا very hard /ولی اره در صورت عادی راحت تر شده

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
شما بزار رو hard یا very hard /ولی اره در صورت عادی راحت تر شده

آره انگار ، توی مبارزه ی پایانی بازی قبلی مجبور شدم درجه سختی رو بیارم پایین ! خیلی سخت بود شائوکان ! عظمت و ابهت شائوکان رو تا الان توی این بازی برای هیچ کاراکتری ندیدم ! اون elder godشون هم که دوبله و صدای خیلی بده اصلا نمیتونم جدی بگیرمش ! صداش شبیه ویلان ها C-list ــه کارتون هاست !

باورم نمیشه این همه پول دادم برای بازیی که 5 ساعت هم گیمپلی داستانی نداشت ! واقعا اینبار گند زدن !! حداقل گیمپلیش مثل injustice معتاد کننده هم نبود ! داستانش هم که واقعا احمقانه بود ! جدا هیچ کلمه ای بجز احمقانه برای داستانش بنظرم نمیاد ! گاهی اوقات کلا کومبوها قفل میشن هرچی رمز ها رو میزنی هیچ حرکت ویژه ای انجام نمیدن حتی ساده ترین ها !!!! برای بعضی کاراکتر ها حرکات واقعا مسخره شده مثلا ساب زیرو رو بجز special هیچ حرکت دیگه ای نمیشه باهاش زد و کومبو هاش اونقدر عجیب و غریب شدن که ترجیح میدی با همون special ها کار رو تموم کنی (یسری از کومبو هاش هم که میشه انجام داد بگیر و نگیر داره ، گاهی انجام میشه بیشتر وقت ها انجام نمیشه) !!!! باورم نمیشه این همه پول دادم برای 7 ساعت بازی که 5 ساعتش هم کلیپ های خود بازی بود !!!!!!! رئیس اصلی بازی هم که دوبلش شبیه اون تاووسه توی kungfu panda 2 بود !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر