Mortal Kombat VS. DC Universe | PS3

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا یون می خواستم بدونم که کسی بیاد بالا از بازی توضیح بده
بازی ارزش خریدن داره .
یکی می گفت که سرعت بازی پایین هست.

در مورد گرافیک چطور هست خوب هست یا نه .
می تونید بگید mortal kombat vs dc بالاتر هست یا tekken6
اولا این رو بگم که این دو بازی اصلا برای انلاین بازی کردن مناسب نیستن . اما از نظر شرعی چون توو تاپیک MK VS DC نظر دادی بس بهتر MK vS DC رو بگیری . چون هم داستانش خوبه هم برای MK جدید اماده می شی .اما من چون زیاد با tekken حال نکردم بیشتر MK VS DC رو بهت پیشنهاد می کنم بگیریش . >:d<

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر همه
بچه ها من می خوام این بازی بگیرم یکی از دوستان می گفت بازی خیلی کند هست و بهتر دقیقتر بکم یعنی وقتی شما ضربه می زنی باید صبر کنی تا طرف مقابل ضربه بزنه می خوام بدونم ایا بازی این شکل هست.
در ضمن اگه مشکلی هم داره بیان کنید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر همه
بچه ها من می خوام این بازی بگیرم یکی از دوستان می گفت بازی خیلی کند هست و بهتر دقیقتر بکم یعنی وقتی شما ضربه می زنی باید صبر کنی تا طرف مقابل ضربه بزنه می خوام بدونم ایا بازی این شکل هست.
یعنی هیچ کدوم از دوستان این بازی تجربه نکردند

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود بر همه

درود

نه بابا هیچ بازی FIGHTING اینطوری نیست!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
نه اینجوری نیست
اتفاقا بازی سریعه:d
اقا ما بازی بلاخره گرفتیم :d خیلی ها می گفتن بازی مشکل داره و جالب نیست ولی من باور نمی کردم تا خودم خریدمش خدایش بهترین FIGHTINGبود که تو عمر بازی کردم از این بهتر دیگه نمی شه:d
راستی می خواستم بدونم فینیشن های بازی چطوری هست کسی بلو هست؟؟؟؟؟؟:x

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بچه هادوتا سوال
1: چند تا ادم میشه ازاد کردتو بازی ؟؟؟
2:یک فنی هست که نور زردی دور هر بازیکن میگیره تو زمان محدود وب ه نوعی تو چند ثانیه زرد میشی وخیلی قدرتت زیاد میشه با کدوم دکمه این طوری میشه

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
سلام به همگی
آقا کسی میدونه چه چوری میشه این بازیو آنلاین بازی کرد،همه بازیها رو آنلاین بازی کردم الا این یکی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خیلی جالبه که بازی اصلا حتی سعی هم نمیکنه که برای آنلاین به سرور وصل بشه و همون اول کار میگه شما به اینترنت وصل نیستی ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر