Mortal Kombat Series

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,217
نام
هادی
کامبت کلا سبک فایتینگش حال میده ولی اگه تو بازی یه قسمت ادونچر هم بذارن مثل شائولین مانکس دیگه خیلی عالی میشه.من خودم زیاد با شائولین مانکس حال نکردم چون همه شخصیتها رو نداشت.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط hadi_gamer:
کامبت کلا سبک فایتینگش حال میده ولی اگه تو بازی یه قسمت ادونچر هم بذارن مثل شائولین مانکس دیگه خیلی عالی میشه.من خودم زیاد با شائولین مانکس حال نکردم چون همه شخصیتها رو نداشت.
آره دیگه مثل دیسپشن یه بخش اینطوری داره پیشنمایش بازی رو بخونین که توی سایت هست همه چیز رو می گیرین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگر این عکسه نهایی باشه خیلی با حال می شه اما شک دارم چون برای Deception هم اول یکی اومد که یه طور دیگه بود بعد عوض شد اما این خیلی باحاله خدایی آدم می بره به حال و هوای UMK3 ( ما اون موقع بهش می گفتیم MK4 ) خیلی قشنگه اصلا حالت کلاسیک داره پست صحنه شم بیابونه نوع چینشش قشنگه مثل دو شماره قبلی یه مستطیل ساده نیست .
فقط اینو (ردیف اول بین نوب و ارماک ) نشناختم یه احتمال می دم که چاملئون باشه البته به جان خودم قبلا این طوری نبود چون هر دفعه شبیه یکی از نینجا ها بود ولی حالا خیلی عجیب شده

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,059
نام
آریا
اون یارو توی ردیف یکی مونده به آخر همون آدم-اسبه ( فکر کنم اسم این جونورا سنتور بود ! ) هست ؟ اگه باشه 3 بعدیش باید خیلی جالب بشه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط dinosaur:
اون یارو توی ردیف یکی مونده به آخر همون آدم-اسبه ( فکر کنم اسم این جونورا سنتور بود ! ) هست ؟ اگه باشه 3 بعدیش باید خیلی جالب بشه.
آره موتارو هستش ولی من نمی دونم مثلا با یکی مثلا ساب زیرو چطوری می خوایم با اوناگا و موتارو و از همه مهتر گورو بجنگیم
یادمه توی MK4 می گرفت آدمو 7-8 تا مشت می زاد 60 درصد جون آدمو می گرفت کشتنش از شیناک که باس نهایی بود سخت تر بود .
پ.ن:تاریخ انتشار بازی هم شد 9 اکتبر .

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
شخصیت مورد علاقه من توی مرتال کمبت سابزیو بود.( فن یخ بستن)
من فقط بازی ps1 داشتم و کردم.خیلی جالب بود!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب چندتا خبر بگذارم واسه Mortal Kombat: Armageddon

خوب الان گیم اسپات اد بون رو آورده بود و نمیدونم اینارو از قبل میدونستید یا نه اما من میگذارم.

- بازی چندتا مود فان مثل Cart سواری داره که تا 8 نفر آنلاین میتونن بازی کنن.
- شما حالا دیگه میتونید کاراکتر خودتون رو بسازید و آنلاین بازی کنید. برای ساختن کاراکتر خیلی امکانات هست و هزاران حرکات مختلف در بازی وجود داره، چیزهائی هم هست که مثل همیشه در طول Conquest مود باز میشن.
- میشه گفت همه شخصیتهایی که تو سری مورتال کامبت بودن تو این شماره هستن.
- در کانکوئست حالا دیگه میتونید با ملت وست خیابون کتک کاری کنید. قدیما فقط یه مشت میزدی الان قشنگ میتونی کمبو بزنی.

پ.ن: یک T-Shirt هم با طرح WTF (البته Work To Fun، خیال بد نکنید) بردم. گفتن میفرستیم واست :cool:

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
mortal kombat hacked

سلام بلاخره کمبت هک شده رو آپلود کردم
واقعا این کمبت آخرشه
حجم:6 mb
این کمبت تمامی شخصیت های کمبتهای سگا رو داره و هر نفر دارای 7 چند ضرب و 6 فاتایتی هست
اینم چند تا عکس از اون:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

اینم لینک دانلود:
http://mehrdadpotter.persiangig.com/UMK3/Ultimate Mortal Kombat 3, Hack (1938).zip

این فایل زیپ شده خودش برنامه ای رو که باید باهاش اجرا کرد رو توی پوشه امولوشن داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر