Mortal Kombat Series

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط sina_unl:
برا اینکه تاپیک یه ذره نفس بگیره وال پیپر جدید بازی رو می زارم که احتمالا اژدها هاش لوگوی بازی باشه منتظر E3 باشیم که خبرا اونجاس در ضمن حجم والپیپرش 3 مگ هست
http://www.mkarmageddon.com/mka_wallpaper01.jpg

سينا جون فك كنم دفه پونزدهمه كه داري اين والپيپر رو تو اين تاپيك ميذاري ، يه عكس جديد بذار بابا :cheesygri

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آخ آخ باز سوتی دادم نمی دونم چرا اینطور شد والپیپر رو سایت یه چیز دیگه بود اما این همون قبلیس در حالی که لینکشون یکیه خوب همین الان برین تو سایت بازی و عکسی که گفتم ببینید
WWW.MKArmageddon.COM

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه سایت خوب بهم بگین تا وقتی ازش استفاده نمی کنم فایلارو حذف نکنه تا اونجا آپلودش کنم که همیشه فابل تو دسترس باشه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من که دقیقا نفمیدم منظور آقای G.O.W چی بوده
تقریبا نصف گیمرهای دنیا با این بازی بزرگ شدن و یک طرف محبوبیت کنسول Sega Genesis مربوط به این بازی می شه تازه از لحاظ قدمت هم نیاز به اشاره نداره که بازی مربوط به 14 سال پیش هست و از این قدیمی تر که تا امروز هم مونده باشه من فقط FFوMGS رو می شناسم (البته این دوتا قدیمی ترن)
بهتر بود جای این پست دلایلتون رو می گفتید تا ما با هم در موردش بحث کنیم

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط g.o.w:
mortal kombat=:sick:

من حدود 11 سال پيش با اين بازي آشنا شدم و تا الانم همچنان تو ليست بازي هاي مورد علاقم قرار داره. جزء بازيهاي خوب و پرطرفداره من نمي دونم چرا خوشت نمياد.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
من حدود 11 سال پيش با اين بازي آشنا شدم و تا الانم همچنان تو ليست بازي هاي مورد علاقم قرار داره. جزء بازيهاي خوب و پرطرفداره من نمي دونم چرا خوشت نمياد.
منم همینطور اصلا با این بازی بزرگ شدم تمام فاتالیتی ها و کومبوها رو از بس که بازیش کردم الان از حفظ هستم از مورتال کامبت 1 تا آخریش که deception بود(البته خوب shaolin monks رو هم بازی کردم ولی اون که جزو سری اصلی به حساب نمیاد) شاید بلد نیست بازیش کنه؟:cheesygri

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب دومین تریلر Armageddon هم منتشر شد که یه دقیقه از اون قبلیه بیشتر بود . این تریلر ادامه ی همون قبلی یعنی توی قبلی شروع لشکر کشی رو نشون داد ولی اینجا خود مبارزه رو نشون داد و البته بیشتر داشت گیم پلی رو نشون می داد و بخش شخصیت سازی در ضمن برای اولین بار نژاد دویل رو وارد بازی کردن که می تونه جالب باشه اما خوب این تریلر دو نکته ی مهم داشت :
1-توی این تریلر نشون داد Sub-Zero و Scorpion دارن با هم می جنگن ولی این دو تا دیگه هیچ مشکلی با هم ندارن و Scorpion هم تبدیل به Champion of Elder gods شده و قاعدتا باید تو جناح خوب بجنگه اما داره با Sub-Zero می جنگه که تو جناح خوبه یعنی Scorpion تو جناح بده .
2-Shinock برگشته پس باز هم پای جهنمی ها وسط و طبق یه قرار داد Scorpion باید تا موقعی که Shinock وجود داره براش خدمت کنه .
نتیجه ای که میشه گرفت اینه که بخاطر بازگشت شیناک ، اسکورپیون باید برای جهنم بجنگه یعنی تو جناح بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر