Mortal Kombat | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
برای انتخاب لباس دوم موقع انتخاب کاراکتر باید به جای X دکمه ی Start رو بزنی و بعدش لباس رو انتخاب کنی.
و برای فیتالایتی های jump باید حداقل 3 قدم فاصله داشته باشی و اون یکی هم یک قدم فکر کنم.
توی Fatality Training میتونی بری امتحان کنی اونجا جای مورد نظر رو میگه!
فکر کنم فیتالایتی اول Jade فاصلش jump هست و مال ساب زیرو هم اون یکی! بری اونجا محوطه ی مورد نظر رو نشون میده! بقیه هم به همین ترتیب :d
راستی برای انتخاب لباس دوم قبلش باید بری توی Nekropolis (همین بود املاش فکر کنم :d ) روی کاراکتر مورد نظر کلیک کنی و فعالش کنی! البته اگر از قبرستون بازش کرده باشی :d

حالا یک سؤال من دارم! میشه رنگ دوم لباس خاصی رو انتخاب کرد ؟ مثلا اسکورپیون لباس اولش زرده و دومی نارنجی، میشه با دسته 1 با نارنجی بازی کنیم ؟ (حالا نه اینکه از رنگ نارنجیه اسکورپی خوشم بیاد، مثال بود :d )

• Like
Reactions: Cloud Strife

shahrukh

کاربر سایت
May 23, 2011
16
یکی یه راهنمایی بکنه به من...
چه راهایی هست اسکالت رو بگیر من...؟
---------------
یه سوال دیگه شائوکان و کیتارو رو میشه باز کرد یا اصلا نیستند؟
مرسی

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
اگر بازیتون اوریجه باید از PSN بگیرید (ریجن جایی که ازش میگیرید با ریجن بازی باید یکی باشه! مثلا اگر بازیتون ریجن 2 هست از PSN اروپا بگیرید! البته هنوز اسکارلت برای اروپا نیمده :d )
اگر که کپی بازی میکنیم، از اینجا میتونید بگیرید!

---------------------------------------------------
با کینتارو و شاوکان و گورو نمیتونید بازی کنید!
اسپویل چلنج تاور :
با گورو توی مرحله ی 150 میتونید بازی کنید البته ! ولی بقیه قابل بازی نیستند :d

نه !!!!!!!!!!!! :d:d:d
چه ضدحالی :d

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
برای انتخاب لباس دوم موقع انتخاب کاراکتر باید به جای X دکمه ی Start رو بزنی و بعدش لباس رو انتخاب کنی.
و برای فیتالایتی های jump باید حداقل 3 قدم فاصله داشته باشی و اون یکی هم یک قدم فکر کنم.
فکر کنم فیتالایتی اول Jade فاصلش jump هست و مال ساب زیرو هم اون یکی! بری اونجا محوطه ی مورد نظر رو نشون میده! بقیه هم به همین ترتیب :d
راستی برای انتخاب لباس دوم قبلش باید بری توی Nekropolis (همین بود املاش فکر کنم :d ) روی کاراکتر مورد نظر کلیک کنی و فعالش کنی! البته اگر از قبرستون بازش کرده باشی :d

حالا یک سؤال من دارم! میشه رنگ دوم لباس خاصی رو انتخاب کرد ؟ مثلا اسکورپیون لباس اولش زرده و دومی نارنجی، میشه با دسته 1 با نارنجی بازی کنیم ؟ (حالا نه اینکه از رنگ نارنجیه اسکورپی خوشم بیاد، مثال بود :d )

نه !!!!!!!!!!!! :d:d:d

mamas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
70

ذمت گرم دادا >:d<:d

shahrukh

کاربر سایت
May 23, 2011
16
اگر بازیتون اوریجه باید از PSN بگیرید (ریجن جایی که ازش میگیرید با ریجن بازی باید یکی باشه! مثلا اگر بازیتون ریجن 2 هست از PSN اروپا بگیرید! البته هنوز اسکارلت برای اروپا نیمده :d )
اگر که کپی بازی میکنیم، از اینجا میتونید بگیرید!

---------------------------------------------------
با کینتارو و شاوکان و گورو نمیتونید بازی کنید!
اسپویل چلنج تاور :
با گورو توی مرحله ی 150 میتونید بازی کنید البته ! ولی بقیه قابل بازی نیستند :d

چه ضدحالی :d
مرسی دوست عزیز.... دمت گرم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان تو pss UK وقتی mortal kombat رو سرچ میکنی به جز dlc اسکارلت و لباس های کلاسیک یه dlc مجانی هم هست من دانلود کردم دیشب ولی نتونستم برم تو بازی ببینم چی کار میکنه چون ساعت 4:30 بودش
درضمن
مورتال کمبت ریجن یک اگه کسی داره یه ندایی به من بده
ممنون

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
در بازی Mortal Kombot که روی هارد PS3 دارم فقط میتونم حرکات مشت و لگد ساده بزنم و هر کاری میکنم حرکات ترکیبی نمیزنه ، میخوام بدونم راه خاصی واسش هست یا چون کپی خور شده چنین مشکلی پیش میاد؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
برید به بخش مربوط به جیل بریک و ... اونجا فکر کنم یک پچ برای درست کردن این مشکل باشه!

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فیتالیتی جدید Scorpion -که توی DLC شخصیت Skarlet اومده- رو زد؟
مثل اینکه اینطوریه:
Fatality: (jump): down, up, up, Front Punch(triangle)
اما نمیتونم اجراش کنم؟ کلا با فیتالیتیهای پرشی مشکل دارم :d فیتالیتی اول Reptile رو هم به زور زدم :d

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام
کسی میدونه چطوری میشه فیتالیتی جدید Scorpion -که توی DLC شخصیت Skarlet اومده- رو زد؟
مثل اینکه اینطوریه:
Fatality: (jump): down, up, up, Front Punch(triangle)
اما نمیتونم اجراش کنم؟ کلا با فیتالیتیهای پرشی مشکل دارم :d فیتالیتی اول Reptile رو هم به زور زدم :d

R2 یا همون دفاع رو نگه دار، بعد down, up, up رو بزن، بعدش دستتو از رو R2 بردار و حالا مثلث رو بزن !
برای تمام فیتالیتیهای پرشی همین کارو رو کن. :d

• Like
Reactions: ДmirД†m

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,301
نام
امیر حسین
من اشکم در اومد سر این :d 400 بار توی بخش آموزش فیتالایتی زدم تا بالاخره جواب داد :d

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود
میگم این اسکارلت چرا تو یارو جایگاه تو قبرستون که همه هستن نیست؟!:D
شاید یکی بخواد Ending شو یه بار دیگه ببینه باید از اول ارکید بره؟:D
لباس دومم نداره؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟