Mortal Kombat | PS3

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
درود ...

موقع Fight ـها رو بازی Music ـی قرار نداره ؟ یعنی فقط صدای کتک زدن و خوردن ها و هَـ هو :d ـی کرکترها هست یا موسیقی هم همراهشه وقتی داری میجنگی ؟
چون تو گیم پلی هایی که من از بازی دیدم فقط صدای شخصیت ها و محیط و اینا بود اما خبری از موسیقی رو بازی موقع Fight نبودش .
یکم هم دوربین دورتر بره بهتره به نظرم ...
:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کسی میدونه این جاندار که مشخص کردم چی هست؟:D خیلی حال کردم با این قضیه که تو اکثر Arenaها تو پس زمینه موجودات جاندار رو هم علاوه برای طراحی عالی خود Arena قرار دادند.

14620618326677153950.bmp

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اقا برهان فک کنم اوون همون ببریه که از شمشیر Hadis ( اگه درست نوشته باشم ) گرفته . :)

تازه کجاشم دیدید من توو یه جاش توو یکی از مینی گیم ها دیدم اوون موچودات 1 چشم توو God Of War 3 توو شهر داشتن می جنگیدن . :)

فک می کنید ربطی داره به داستان ؟! :)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,337
نام
امیر حسین
منم خیلی به این مشکوک بودم که چیه و کیه و اصلا ربطی به کریتوس داره یا نه (تریلر کریتوس بود دیگه :d ) بعد دیدم نه جزو جانداران GOW که نیست! :d
فکر میکنم این هرچی هست میاد و عمل stage fatality رو روی قربانی بخت برگشته انجام میده! :d (تقریبا هر 2 پست یکبار من دارم اسپم میدم :d )

تازه کجاشم دیدید من توو یه جاش توو یکی از مینی گیم ها دیدم اوون موچودات 1 چشم توو God Of War 3 توو شهر داشتن می جنگیدن .
نه بابا اون که معلوم نبود خودشه یا نه! هیکلشم نمیخورد باشه! نسبتا لاغرتر بود :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
برهان این جونوره از همون سگ هایی نیست که توی یک مرحله باید زن پوسایدن رو از دستشون نجات میدادیم ؟! البته فکر کنم این رئیسشونه. Stage هم بنظر همونجاست :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
منم خیلی به این مشکوک بودم که چیه و کیه و اصلا ربطی به کریتوس داره یا نه (تریلر کریتوس بود دیگه :d ) بعد دیدم نه جزو جانداران GOW که نیست! :d
فکر میکنم این هرچی هست میاد و عمل stage fatality رو روی قربانی بخت برگشته انجام میده! :d (تقریبا هر 2 پست یکبار من دارم اسپم میدم :d )

نه بابا اون که معلوم نبود خودشه یا نه! هیکلشم نمیخورد باشه! نسبتا لاغرتر بود :d
اصلا شما می دونید من چی دارم میگم . :d

راستی Stage Fatality چه فرقی با فاتالیتی معمولی داره ؟ :d
برهان این جونوره از همون سگ هایی نیست که توی یک مرحله باید زن پوسایدن رو از دستشون نجات میدادیم ؟! البته فکر کنم این رئیسشونه. Stage هم بنظر همونجاست :D
خوب منم همینو گفتم ! :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اقا برهان فک کنم اوون همون ببریه که از شمشیر Hadis ( اگه درست نوشته باشم ) گرفته . :)

تازه کجاشم دیدید من توو یه جاش توو یکی از مینی گیم ها دیدم اوون موچودات 1 چشم توو God Of War 3 توو شهر داشتن می جنگیدن . :)

فک می کنید ربطی داره به داستان ؟! :)
نه فکر نکنم ربطی به دنیای GOW داشته باشه.

تو کدوم مینی گیم؟:D من چیزی ندیدم. اگه لینکش هست بده ببینم چیه.

آره تریلر کریتوس بود:D به قول تامی شاید از اون جونورا باشه اما خیلی بعید میدونم:D
اگه برای Stage Fatality باشه که عالی میشه:D

آره شبیه اونا هست! نه Stage که نمیشه اونجا باشه:D آخه گفته بودن فقط یک دونه Stage داریم که برای کریتوس هست. البته موافقم که کمی شبیه همون Chamberـی که زن پوسایدن توش بود هست.

راستی Stage Fatality چه فرقی با فاتالیتی معمولی داره ؟
Fatality معمولی رو خود طرف میزنه اما برای Stage رو از محیط کمک میگیری. مثلا تو این نسخه کله کسی می تونی بکنی تو مواد مذاب، سرش رو بگیری جلوی قطار شهری و بعد پرتش کنی رو ریل پشتی، ماشین بیاد بزنه تو صورتت، بندازیش تو دهن درخت، از بالای Pit پرتش کنی پایین و کلی چیز دیگه که هنوز نشون ندادن.

ــــــــــــــــ
در ضمن این عکس پایین رو هم ببیند. این صحنه زمانی است که کریتوس می خواد Fatality بزنه. من فکر کنم می خواد کله Sindel رو بکنه:D اگه این باشه Fatalityـش به نظرم عالی، خشن و خونین هستش!

11915032153274396114.bmp

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,337
نام
امیر حسین
Stage Fatality یعنی با توجه به چیز میزای موجود تو Arena یک بلایی سر حریف بیاری! مثل the Pit که طرف رو پرت میکنی توی اون تیغ ها :d یا جنگله که پرتش میکنی توی دهن درختا :d

مگه این رو نمیگی؟ :d

یکم به نظر من قدش بلندتره و نسبت به اون لاغرتره :d (اون خیلی گرد و قلنبست :d ) متاسفانه معلومم نیست که تک چشم ـه یا نه :d

در مورد فیتالایتی کریتوس ضربه ی اول رو با دوتا BoE میزنه تو شیکم طرف و بعد در میاره طرف هم میچرخه و اینجوری میفته جلوی کریتوس! و توی یک تریلر دیگه نشون داد که کریتوس BoO(همون شمشیر آبیه خفنه :d ) دستش بود و مجری( :d ) فرمود فیتالایتی ! یعنی ضربه ی آخر رو هم احتمالا با اون میزنه! حالا چجوریه خدا داند :d ما فقط ضربه ی اول و سلاجی که ضربه ی آخر رو زده دیدیم :d

فک کنم اوون X-ray شه که با BOC داره می زنه توو سره Sindel و استخونش سرش می شکنه .
نه X-RAY رو روی ارمک رفت که با Cestus (همون سر شیر ها :d ) کوبوند تو سر ارمک بدبخت :d

بین این مراحل چلنج تاور من از زامبی کشیش خیلی خوشم اومد :d

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
MK9 Challenge Tower revealed! 720p HD - Mortal Kombat 2011

یکمی با دقت ببینین .

-----------------

راستی من اوون Stage رو می دونستم فقط اوون حرف Ed bOOn یکمی منو گیج کرد گفتش Stage Fatality داره . اخه یکی نیست بگه خوب تمامه بازیکنان Stage Fatality دارن دیگه .

-----------------

فک کنم اوون X-ray شه که با BOC داره می زنه توو سره Sindel و استخونش سرش می شکنه .

-----------------

اره خوشه همینیه که امیرحسین میگه .

خودشه راستی شایدم 2 تا چشم داره !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
MK9 Challenge Tower revealed! 720p HD - Mortal Kombat 2011

یکمی با دقت ببینین .

-----------------

راستی من اوون Stage رو می دونستم فقط اوون حرف Ed bOOn یکمی منو گیج کرد گفتش Stage Fatality داره . اخه یکی نیست بگه خوب تمامه بازیکنان Stage Fatality دارن دیگه .

-----------------

-----------------

اره خوشه همینیه که امیرحسین میگه .

خودشه راستی شایدم 2 تا چشم داره !
الان گذاشتم و دیدم. دقیقه 2:54 رو بیار و روش بر میگرده به سمت شما. اگه دقت کنی دو تا چشم داره و بیشتر شبیه اساطیری هست که توی LOTR بوده و ربطی به GOW نداشت. البته به نظر من!

نه آخه مسئله اینه که Stage Fatality به بازیکن مربوط نیست اصلا که بگیم همه بازیکنا دارن. این Fatality به محیط و اون Arena که توش بازی می کنیم بستگی داره. Ed boon هم من رو حداقل گیج نکرده بود:D فکر کنم منظور رو بد گرفتی!

نه اون X-ray که میگی رو روی Ermac میزنه. اون تریلر کریتوس رو اگه دانلود کردی وسطش دقیقا داره این Fatality رو روی Sindel میزنه.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آقایون "اُلداِسکول هاردکور خفن مفن" قبل از صادر کردن نظرات شادی آفرین یه تحقیقی بکنن ببینن که توی ساخت این نسخه از نماینده های evo دعوت کردن و نظراتشون رو اعمال کردن تو بازی که باعث شده MK اولین بازی امریکایی باشه که تو evo حضور داره. تا دو روز پیش همه تو این سایت داشتن با هم رقابت می کردن که کی هاردکور تره حالا دیدن فایده ای نداره نظراتی میدن که فایتینگ باز هایی که در سطح جهانی مطرح هستند رو هم شرمنده می کنن. جالب اینه که چند وقت پیش خبری می خوندم که قراره MvC3 رو هم از مسابقات حذف کنن. حالا نمی دونم تایید شد یا نه

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
قراره MvC3 رو هم از مسابقات حذف کنن. حالا نمی دونم تایید شد یا نه
lol
نه از این خبرا نیس !حالا اگرم قرار باشه یه بازی رو حذف کنن به نظرم MK شایسته تره !
جالبه بدونین یه پای همین evo ،کپکام نشسته :D

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
lol
نه از این خبرا نیس !حالا اگرم قرار باشه یه بازی رو حذف کنن به نظرم MK شایسته تره !
نخندون مارو، از کی تاحالا نسخه Casual Button Smashing یه بازی شایسته تر از MK شده؟
جالبه بدونین یه پای همین evo ،کپکام نشسته
از چه لحاظی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر