Mortal Kombat | PS3

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بی صبرانه منتظر اين بازيم!>:d<
انشاا.... اگه بازی اومد با هم یه دستوپنجه نرم کنیم ببینیم چند مرده حلاجی ؟!:x
این بازی فک می کنید رزلیشنش رو 1080 پی باشه ؟! چون MK VS DC فقط رو این واسه من که ریجوین 1 داشتم عمل می کرد ؟!
پ.م : اگه نفهمیدید چی می گم من به شما حق می دم خودمم نفهمیدم چی گفتم !:d:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,337
نام
امیر حسین
تریلر معرفی کریتوس واقعا خفن بود! خوشمان آمد! :d
فقط نمیدونم چرا تو تریلرهای MK همش ساب زیرو در حال فاتالایتی خوردنه! :d
یک کوچولو هم قیافه ی کریتوس عوض شده! :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,396
نام
ماکان
یکی حال بده عکس های این تریلر جدید Mortal Kombat رو بزاره ما از تو کف در بیاییم!:D

راستی بچه ها من نشستم دوتا فیتالتی توپ برای کریتوس درآوردم که صد در صد توی بازی هستن!:D

یدونه میشه مثل همون بلایی که سر ان بربره آورد! یعنی Blade of Chaos رو میندازه و سر طرف رو قطع میکنه! یدونه هم مثل همون بلایی که سر ان یارو (آپولون دیا کاراته!:D) آورد کله همه رو میکشه میکنه!:D یعنی این دومیه که باید توی بازی باشه چون اصلا خود اد بن هم عاشق خشونت GoWIII شد و اصلا به همین دلیل کریتوس امد توی بازی پس این خشن ترین صحنه بازی هم باید بشه فیتالتی کریتوس!:D

آخرین ویرایش:

Jack B

کاربر سایت
Dec 1, 2010
56
نام
فر...
یکی حال بده عکس های این تریلر جدید Mortal Kombat رو بزاره ما از تو کف در بیاییم!:D

راستی بچه ها من نشستم دوتا فیتالتی توپ برای کریتوس درآوردم که صد در صد توی بازی هستن!:D

یدونه میشه مثل همون بلایی که سر ان بربره آورد! یعنی Blade of Chaos رو میندازه و سر طرف رو قطع میکنه! یدونه هم مثل همون بلایی که سر ان یارو (آپولون دیا کاراته!:D) آورد کله همه رو میکشه میکنه!:D یعنی این دومیه که باید توی بازی باشه چون اصلا خود اد بن هم عاشق خشونت GoWIII شد و اصلا به همین دلیل کریتوس امد توی بازی پس این خشن ترین صحنه بازی هم باید بشه فیتالتی کریتوس!:D
اونجا هم که جفت پای اون یارو مسنجر ! رو برید هم خوبه البته خیلی فیتالتی ها ی عجیبی میشه از عمو کریتوس انتظار داشت

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
هه هه هه هه بسی خندیدیم:d
قیافه اسکورپیون واقعادیدنی بود دیدینش؟؟؟:p وقتی کریتوس رو دید چفت شد...:>
خیلی باحال بود
راستی چرا خبری از لیوکانگ نیست !!!من MKفقط به خاطر اون دوست دارم

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
نه!
میدونی بهترین فیتالیتی چی میتونه باشه؟
همون بلایی که سر داف مافا تو هر قسمت میاره!=))=))=))

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
نه!
میدونی بهترین فیتالیتی چی میتونه باشه؟
همون بلایی که سر داف مافا تو هر قسمت میاره!=))=))=))
اگه این رو به عنوان frienship بزارن بعد مجبور میشن برای بقیه کاراکترها هم یه چیزی بزارن.درجه سنی بازی هم میره واسه بالای 45 سال:d.فقط خدا کنه تعداد فیتالیتی ها زیاد باشه.واقعا بخش آنلاین جذابی خواهیم داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر