Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان من mortal kombat 11 ultimate ps4 و تازه گرفتم تو بخش krypt که میرم هر 2 دقیقه یک بار ارور

There was an error contacting the mortal kombat servers میده و پرت میکنه بیرون کلافه کرده علتش چیه؟

احتمالا مشکل نت دارید :bash:

نت عوض کنید شاید مشکل حل بشه مثلا با نت موبایل وصل بشید و نگران هم نباشید خیلی حجم مصرف نمیکنه

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
دوستان من mortal kombat 11 ultimate ps4 و تازه گرفتم تو بخش krypt که میرم هر 2 دقیقه یک بار ارور

There was an error contacting the mortal kombat servers میده و پرت میکنه بیرون کلافه کرده علتش چیه؟

تو چند روز اخیر ظاهرا یه اختلالاتی داشته سرورهاشون، دو سه روز صبر کنید اگه تغییری نکرد، رو یک نت دیگه تست کنید.

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
ماه پیش MK10 فیری شد رو psn و الان اونو بازی میکنم. میخام بدونم MK11 نسبت به 10 چقدر تغییر کرده؟ ارزش داره 580 تومن بدم واسش؟

mk10 که عالی بوده به نظرم ولی خب پلیرهاش مثل اینکه کمتره (طبیعی هم هست)

و اینکه از نظر پلات کردن چقدر سخت تره؟ و ایا سرورهای بهتری داره؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
ماه پیش MK10 فیری شد رو psn و الان اونو بازی میکنم. میخام بدونم MK11 نسبت به 10 چقدر تغییر کرده؟ ارزش داره 580 تومن بدم واسش؟

از لحاظ گیم پلی که کلا کوبیدن از اول ساختن، ولی ارزشش بستگی به شما و سلیقتون داره.
پلاتش کار سختی نیست من بدون توجه به اچیومنت ها همون اوائل 85%شون رو گرفتم.
چون پلیرهاش نسبت به X به مراتب بیشترن، راحت تر حریف پیدا میکنید. اما کیفیت سرورها خیلی تفاوت نداره چون هر دو Roll back هستن، البته طبیعتا MK11 یه بهبودهایی داشته.

• Like
Reactions: ardalthebest

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین

پلاتش به عنوان یه بازی فایتینگ جوکه:-"
فکر کنم کلا دوتا ترتفی آنلاین داره، یکیش میگه تو king of the hill فلانقدر امتیاز بده به بقیه!!!! که انر بازی پیدا کنه رسما هیچی:-" اصلا بحث توانایی نیست:-"

یکی دیگه هم چندتا دونه بازی آنلاین میخواست فکر کنم(برد و باخت هم مهم نبود)

بقیه تروفی هاش: جفت فیتالایتی همه کاراکترها رو بزن ، ladder رو با ده کاراکتر تموم کن(چون ladder خالی حال نمیده، من همش TOT رفتم و تروفیش رو هحدز حسش نیمده بگیرم:)) ) ، بخش داستانی برو
فلان تعداد TOT برو...

و آها یه تروفی وقت گیر داره بازی، 5 تا Victory Pose باید بگیری
راه گرفتنش اینه که روی اون کاراکتر 50بار فیتالایتی بزنی(و چون بروتالیتی جذاب تر،سریع تر و راحت تره این مورد احتمالا بیشتر طول میکشه برات مگر اینکه به قصد فیتالایتی بازی کنی کامل:-" )

در کل راحته! خیلی بازی های فایتینگ یا همین MK تروفی های سخت و عجیبی دارن که مثلا 100 تا بازی آنلاین بزن و ببر ، Xبازی آنلاین پشت سر هم ببر ، فلان ساعت با فلان کاراکتر بازی کن و ...

محتوا و جذابیت MK11 هم خیلیییییی بیشتر از MK10 ه
به خاطر قضیه کاستومایز کاراکترها، انواع Tauntها و همینطور بروتالیتی، تشویقت میکنه به بازی کردن :D

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
پلاتش به عنوان یه بازی فایتینگ جوکه:-"
فکر کنم کلا دوتا ترتفی آنلاین داره، یکیش میگه تو king of the hill فلانقدر امتیاز بده به بقیه!!!! که انر بازی پیدا کنه رسما هیچی:-" اصلا بحث توانایی نیست:-"

یکی دیگه هم چندتا دونه بازی آنلاین میخواست فکر کنم(برد و باخت هم مهم نبود)

بقیه تروفی هاش: جفت فیتالایتی همه کاراکترها رو بزن ، ladder رو با ده کاراکتر تموم کن(چون ladder خالی حال نمیده، من همش TOT رفتم و تروفیش رو هحدز حسش نیمده بگیرم:)) ) ، بخش داستانی برو
فلان تعداد TOT برو...

و آها یه تروفی وقت گیر داره بازی، 5 تا Victory Pose باید بگیری
راه گرفتنش اینه که روی اون کاراکتر 50بار فیتالایتی بزنی(و چون بروتالیتی جذاب تر،سریع تر و راحت تره این مورد احتمالا بیشتر طول میکشه برات مگر اینکه به قصد فیتالایتی بازی کنی کامل:-" )

در کل راحته! خیلی بازی های فایتینگ یا همین MK تروفی های سخت و عجیبی دارن که مثلا 100 تا بازی آنلاین بزن و ببر ، Xبازی آنلاین پشت سر هم ببر ، فلان ساعت با فلان کاراکتر بازی کن و ...

محتوا و جذابیت MK11 هم خیلیییییی بیشتر از MK10 ه
به خاطر قضیه کاستومایز کاراکترها، انواع Tauntها و همینطور بروتالیتی، تشویقت میکنه به بازی کردن :D

دمت گرم چقدر خوب توضیح دادی
همون تروفی که میگی وقت گیره فک کنم رو دو نفره تنظیم کنم سریع بشه گرفت :D

واقعا این تروفی چی هست که ادم دوس داره بگیرتش.! یه موقع باعث میشه ادم از بازی دیگه لذت نبره واقعا :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
میدونم برای این تروفی خیلیییی دیره:))
ولی اگر کسی بازی میکنه و از اوضاع خبر داره...

چه ساعتی برای گرفتن تروفی مربوط به king of the hill مناسبه؟
چه ساعتایی شلوغ تره و بازی پیدا میکنه؟ :-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,958
نام
نـــــــویـــــــــد
میدونم برای این تروفی خیلیییی دیره:))
ولی اگر کسی بازی میکنه و از اوضاع خبر داره...

چه ساعتی برای گرفتن تروفی مربوط به king of the hill مناسبه؟
چه ساعتایی شلوغ تره و بازی پیدا میکنه؟ :-"

ساعتای مختلف سرچ کن ۱۰۰تا ریسپکت بده بیا بیرون دیگه :-??

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
ساعتای مختلف سرچ کن ۱۰۰تا ریسپکت بده بیا بیرون دیگه :-??
همین خو...اگر روم پیدا میکرد که خوب بود:-"
یه روم با سه بازیکن دیگه پیدا شد، 20تا رسپکت هم دادم، بازی بعدم رفتم و به نظر نمیرسید کسی بخواد لفت بده....

چون با نت موبایل وصل میشم و وقتی زنگ میاد برای یک لحظه نت قطع میشه از روم شوت شدم بیرون :(
آخه ساعت 12 باید تلفن بیاد؟ :(

هعی هعی هعی... هیچی دیگه پیدا نکرد که نکرد:-"
میفته برای فردا:-" (گفتم تموم و پاکش کنم، صبح بتونم آپدیت گنشین بگیرم:-" )

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
سلام دوستان میخواستم این بازیو قانونی خریداری کنم . به نظرتون ارزش داره؟ نسخه التیمت رو میخوام بخرم. و این که به mkxl میرسه یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر