Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,929
نام
نریمان
نریمان جان سیزن بعدی لی می هستش؟
سیزن بعدی Season of Hybrids ـه و جایزش این اسکین میلینا هست.

20231208_002119.jpg

در مورد مبارزه با ساب ریزو هم جالبه که یه Easter egg از فیلم MK داره.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوستان اونایی که وصل می شوند و اونایی که وصل نمی شوند پلتفرمشون و نوع خریدشون رو بگن شاید بشه نتیجه گیری کرد:
برای من PS5 هست خرید قانونی نسخه دیجیتالی با شارژ گیفت کارت اکانت شخصی و اول پچ این سیزن به راحتی وصل می شد ولی بعد از پچ کوانچی بازی در آورد که DNS زدم الان قابل بازی هست.(آنلاین بازی کردن کلا تعطیل فقط به سرورها وصل میشه که مشکل سیو و سینگل پلیر نداره.)

• Like
Reactions: sam.fisher and Jaw

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
582
نام
Dani
دوستان اونایی که وصل می شوند و اونایی که وصل نمی شوند پلتفرمشون و نوع خریدشون رو بگن شاید بشه نتیجه گیری کرد:
برای من PS5 هست خرید قانونی نسخه دیجیتالی با شارژ گیفت کارت اکانت شخصی و اول پچ این سیزن به راحتی وصل می شد ولی بعد از پچ کوانچی بازی در آورد که DNS زدم الان قابل بازی هست.(آنلاین بازی کردن کلا تعطیل فقط به سرورها وصل میشه که مشکل سیو و سینگل پلیر نداره.)
من بازیم برگردوندم خداروشکر و دیروز کلا داشتم پلی میدادم و مثل لبو داشتم مچ پلی میدادم انلاین حتی با پینگ ۸۰ و ۹۰ پلی میدادم من دیجیتالی گرفتم ظرفیتی روی پلی ریجن اروپا هستش بازیم هم با مخابرات هم با ایرانسل هیچ مشکلی ندارم خداروشکر تازه با سه چهارتا ایرانیم مچ دادم من بیشتر فکر کنم این مشکل منطقه ای هستش و منطقه ای که توش هستین نت با نت فرق میکنه مثلا ایرانسل تهران شاید با ایرانسل اصفهان فرق بکنه برای پلی دادن نمیدونم چون من با یکی از دوستان یه تستی زدیم و ایشون با همون نت نتونست پلی بده نمیدونم دیگه باید چیکار کرد من خودم به شخصه برای چندتا از دچستان کلی دی ان اس فرستادم یکبار که ظاهرا براشون کارساز نبوده

یچیزی عجیبی که هستش نمیدونم توی رنکد بسختی من بازیو میبرم دیروز از دهتا مچ شاید دوتا یا ستا بازیو بردم خیلی بد خوردم نمیدونم بخاطر اینکه همه ریدنو بلدن یا چی اصلا نمیشد وین گرفت خیلی سرخورده شده بودم واقعا رنکد خیلی مسخره شده همش شده اسموک و حانی و اسکورپ هیچ چیزی دیگه ای نیستش.
لباس سابو کرفتم از رنکد دیگه خودمم برای پلت دیگش نمیخوام اذیت کنم اینویژن boring برم ولی اون لسکین لیو کنگ که jery and judge میخوامش خیلی خیلی خوبه.
کسی گرفتش اینجا؟چند بار شراین زدین تا داده؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
منم ظرفیت دو گرفتم اصفهان هستم با ایرانسل مخابرات و همراه اول تست کردم حتی یبار هم نتونستم به سرور وصل بشم.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
اضافه کنم برای من ریجن آمریکا هستش.ایرانسل غرب تهران (اکباتان).وضعیت هم که شرح دادم.
شاید پچ ها درست نصب نمیشن مثلا تو سیزن قبلی برای من طلسم ها رو نمیشد انتخاب کرد و مشکل آنلاین شدن هم داشت.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
من بازیم برگردوندم خداروشکر و دیروز کلا داشتم پلی میدادم و مثل لبو داشتم مچ پلی میدادم انلاین حتی با پینگ ۸۰ و ۹۰ پلی میدادم من دیجیتالی گرفتم ظرفیتی روی پلی ریجن اروپا هستش بازیم هم با مخابرات هم با ایرانسل هیچ مشکلی ندارم خداروشکر تازه با سه چهارتا ایرانیم مچ دادم من بیشتر فکر کنم این مشکل منطقه ای هستش و منطقه ای که توش هستین نت با نت فرق میکنه مثلا ایرانسل تهران شاید با ایرانسل اصفهان فرق بکنه برای پلی دادن نمیدونم چون من با یکی از دوستان یه تستی زدیم و ایشون با همون نت نتونست پلی بده نمیدونم دیگه باید چیکار کرد من خودم به شخصه برای چندتا از دچستان کلی دی ان اس فرستادم یکبار که ظاهرا براشون کارساز نبوده

یچیزی عجیبی که هستش نمیدونم توی رنکد بسختی من بازیو میبرم دیروز از دهتا مچ شاید دوتا یا ستا بازیو بردم خیلی بد خوردم نمیدونم بخاطر اینکه همه ریدنو بلدن یا چی اصلا نمیشد وین گرفت خیلی سرخورده شده بودم واقعا رنکد خیلی مسخره شده همش شده اسموک و حانی و اسکورپ هیچ چیزی دیگه ای نیستش.
لباس سابو کرفتم از رنکد دیگه خودمم برای پلت دیگش نمیخوام اذیت کنم اینویژن boring برم ولی اون لسکین لیو کنگ که jery and judge میخوامش خیلی خیلی خوبه.
کسی گرفتش اینجا؟چند بار شراین زدین تا داده؟
برعکس من فقط به عشق اینویژن ها بازیش میکنم. اون لباس با هودی لیوکانگ رو میگید؟

• Like
Reactions: Jaw

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
اره دقیقا شما گرفتیش؟چندبار شراین زدین تا داده؟
من فکر کنم بین 18 تا 20 بار شد داد.
همون اینویژن تا ته بازی کنید انقدر پول میده که برای دفعه های بعد هم پول می مونه یه پلیت قرمز هم فکر کنم تو اینویژن بود.
نکته: آخر سیزن همه پولها صفر میشه به جز سکه های شراین و کریستال ها.

• Like
Reactions: Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر