Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,153
نام
Melkor
من بازى فايتينگ از زمان پى اس وان و دو كه تكن ميزدم ديگه به بعدش بازى نكردم .. بنظرتون تكن جديدو بگيرم يا مورتال كامبت١ ؟ خودم با تكن حال ميكنم ولى ايا بنظرتون سخته دستت بياد ؟ عين استريت فايتره سختيش؟
دموی تکن رو دانلود کن و تصمیمتو بگیر چون واقعا سلیقه ایه ولی هردو بیگنر فرندلین

• Like
Reactions: noorihamid99

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,446
من بازى فايتينگ از زمان پى اس وان و دو كه تكن ميزدم ديگه به بعدش بازى نكردم .. بنظرتون تكن جديدو بگيرم يا مورتال كامبت١ ؟ خودم با تكن حال ميكنم ولى ايا بنظرتون سخته دستت بياد ؟ عين استريت فايتره سختيش؟
لامصب همشون خوبن کاش ارزش پولمون اینطور نبود میگفتم همه ر بگیری :D

حتی من که کلا با مورتال کامبت حال نمیکردم این جدیده رو امتحان کردم گیمپلی اش خیلی خوب بود خوشم اومد. مشکلی که داره فقط آنلاینش به کاملی و خوبی چیزی مث sf6 یا حتی تکن جدید نیست. و اینکه کلا سر گردنست و خیلی میخواد تیغت بزنه :D

درباره سختی ام من همیشه میگم هیچ فایتینگی آسون نیست چون طرف مقابلت آدمه نه سی پی یو که هی کارای تکراری انجام بده.

ولی خب بازم این فایتینگ جدیدا کلی امکانات گذاشتن که بگینر فرندلی شدن، sf مدرن کنترل داره که همه چیزو آسون میکنه و یادگیری سریع تر میشه. Tekken 8 بالاخره آموزش ها و ابزار های یادگیری درست حسابی گذاشته تو بازی، علاوه بر اون یه دکمه گذاشتن که وسط بازی میزنی بعد میتونی یه سری کامبو هارو بدون دونستن کامند های اصلیشون بزنی.

ام کی جدید رو‌ نمیدونم ولی خب همون قبلی هم بهترین توتوریال هارو داشت اینم حتما مستثنا نیست و بگینر فرندلیه.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان اخه شما چجوری میتونین به سرور وصل بشین من حتی shrine را هم هنوز نتونستم حتی یبار ببینم چون حتی یبارم نمیتونم به سرور وصل بشم چه برسه انلاین بازی کنم. نزدیک ۳ تومن دادم به فنا رفته. هرچیم دی ان اس میزنم فایده نداره
احتمال میدم شاید چون ظرفیت ۲ هست و توی اکانت خود بازی نیستم این مشکل هست. کسی از شما ظرفیت ۲ بازی کرده بازی را؟ یا دی این اسی که تست کرده باشین جواب بده میشه معرفی کنین
یکی از دوستان اینجا چندتا دی ان اس لطف کرد گفت ولی با اونا هم حتی یبار هم کانکت نشدم
اگه یه کمکی بکنین ممنون میشم

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوستان اخه شما چجوری میتونین به سرور وصل بشین من حتی shrine را هم هنوز نتونستم حتی یبار ببینم چون حتی یبارم نمیتونم به سرور وصل بشم چه برسه انلاین بازی کنم. نزدیک ۳ تومن دادم به فنا رفته. هرچیم دی ان اس میزنم فایده نداره
احتمال میدم شاید چون ظرفیت ۲ هست و توی اکانت خود بازی نیستم این مشکل هست. کسی از شما ظرفیت ۲ بازی کرده بازی را؟ یا دی این اسی که تست کرده باشین جواب بده میشه معرفی کنین
یکی از دوستان اینجا چندتا دی ان اس لطف کرد گفت ولی با اونا هم حتی یبار هم کانکت نشدم
دوستان شما چجوری تو بازی کانکت میشید من نه با همراه اول نه ایرانسل اصلا نمیتونم کانکت بشم
کلی دی ان اس هم زدم اصلا کانکت نمیشه
من به شخصه با Every proxy اینترنت و فیل تر شکن رو شِیر میکنم روی کنسول و وصل میشم.آنلاین بازی کردن رو کلا بی خیال بشید و همون بخش های دیگه رو میشه کجدار نریز بازی کرد. فکر کنم مشکل دو طرفه هستش هم از سمت آمریکا تحریم هستیم هم اینور فیل تر هستش.

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
منم اکانتم ظرفیت دوم هست ولی با خود اکانت اصلی هم تست کردم کانکت نشد حتی یک بار نمیدونم دوستان چجوری آنلاین بازی میکنن حالا حداقل کاکنت بشه آنلاین بازی کردن پیش کش اگه میدونستم اینجوریه اصلا سمتش نمی‌رفتم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,929
نام
نریمان
منم اکانتم ظرفیت دوم هست ولی با خود اکانت اصلی هم تست کردم کانکت نشد حتی یک بار نمیدونم دوستان چجوری آنلاین بازی میکنن حالا حداقل کاکنت بشه آنلاین بازی کردن پیش کش اگه میدونستم اینجوریه اصلا سمتش نمی‌رفتم
من پارس آنلاین وصل میشم و بدون کوچک ترین مشکلی بازی میکنم حتی آنلاین.

DNS رو تغییر دادی؟

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
582
نام
Dani
واقعا عجیبه دوستان نمیتونن وصل بشن با نت ایرانسل و همراه اول من خودم تهرانم و با دی ان اس همش پلی میدادم تازه الانم شنیدم وضع سرورها بشدت خوب شده نمیدونم برای سرعت اینترنته یا چی عجیبه واقعا این قضیه دی ان اسیم که میزدم الکترو بود و یا 149.112.112.112
9.9.9.9

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
من صبحی آپدیت رو گرفتم و فقط سر زدم شاپ ببینم چه خبره :-"

با ایرانسل، مشکلی نداشتم و آنلاین شدم، حالا عصر رفتم خونه نگاه میکنم ببینم DNS زدم یا نه، و چی زدم...

---

تو شاپ اون لباس های آبی تیره رو بیشتر پسندیدم:-" به اکثر کاراکترهای آبی محورم میان:-"

تو شاپ پولی، لباس آبیه کیتانا چه خوبه!!!!! دهنشون سرویس هرچی لباس خوبه دلرن پولی میدن:(

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
خب من این سیزن هم تموم کردم و اون لباس خفن سابزیرو باز کردم لعنتی غول آخرش نفسمو گرفت.
اولا با لیو کانگ و سکتور برید به جنگش و تا میتونید آتیشش بزنید جونش زودتر تموم بشه.
دور اول مورد خاصی نداره.
دور دوم میخواد شروع بشه اولش بشینید تا نیزه یخی بهتون نخوره و وسطهای مبارزه توپهای یخ میفرسته که باید با پرش و نشستن جا خالی بدید.
متاسفانه دور سوم شروع میشه دیگه جونتون پر نمیکنه پس تا میتونید مواظب جون تون تو دور دوم باشید.
دور سوم شروع میشه همون اولش تند تند سه چهارتا تیر بهش بزنید آتیش بگیره ولی مواظب باشید اون یخی که رو زمین میکوبه بهتون بخوره درجا میکشه و برتلینی میشه.داشت یخ میزد زمین بپرید هوا تیر بزنید یا پامرغی بزنید تا رو هوا بمونه و به یخ نخورید.حالا سعی کنید ازش دور بمونید و آتیشش بزنید دور باشید تا نفس یخیش بهتون نخوره.خط آخر خونش میره ته صفحه شما هم برید ته اونور صفحه شروع میکنه حباب یخ درست کردن حالا تند تند به حباب تیر بزنید تا یخ بترکه بره تو تن خودش...و تمام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر