Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
582
نام
Dani
خب متاسفانه فکر کنم به این سیزن نرسم چون شاپی که اکانت خریده بودم ازش اکانت بنده رو خورد.و باید وایسم از یجای دبگه اکانت جور کنم متاسفانه این سیزن به خفنیم از دست میدم متاسفانه...فکر کنین صدتا گیر گرفتاری داشته باشین بعدشم همچین داستانیم پیش بیاد براتون...

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
چه سرّی وجود داره آپدیت که میاد مثل کره اجرا میشه حتی DNS هم نزدم ولی یکم میگذره انگار سرورهاشون میگنده فاسد میشه.
من تو اون بخش اژدها کلی پول دادم کلی اسکین هم باز کردم ولی تو اسکین ها اضافه نشده این هم مدل جدیده . ~X(

• Like
Reactions: NaRiiMaN

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
چه سرّی وجود داره آپدیت که میاد مثل کره اجرا میشه حتی DNS هم نزدم ولی یکم میگذره انگار سرورهاشون میگنده فاسد میشه.
من تو اون بخش اژدها کلی پول دادم کلی اسکین هم باز کردم ولی تو اسکین ها اضافه نشده این هم مدل جدیده .
تو شراین؟
یه سری هاش پالت واسه اسکین هایی هست که داری ها، چک کردی؟
واسه من همه رو اضافه کرد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
تو شراین؟
یه سری هاش پالت واسه اسکین هایی هست که داری ها، چک کردی؟
واسه من همه رو اضافه کرد.
اره تو همون شراین قبل همه چی بعد آپدیت رفتم همشو خریدم بعد رفتم بخش شخصی سازی هیچکدوم از اسکین ها اضافه نشده بود.از اسکین های جدید کیتانا و سابزیرو و ریدن و لیوکانگ خوشم اومده بود گفتم استفاده کنم که نبودن.!

• Poker Face

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,938
نام
نریمان
اسکین ساب زیرو که خداست
ولی اسکین رنگی سیزن هم برای سابزیرو جالبه، شبیه فراست شده:-"
آره
خوبیش اینه که تو tier اول کامبت لیگ هست و سریع میشه گرفتش!

GBU255dW0AEgbjv.jpg

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,641
دیشب زدم رو استیم آپدیت بشه اول نوشته بود 25 گیگ دانلود کمی که جلو رفت شد 80 گیگ دانلود (مجموعا نود و چند گیگ نصب) بی خیالش شدم 🙁
حالا ببینم امشب میتونم نصفشو دانلود کنم بقیش هم فردا شب احتمالا! 🙁

مشکل اینه که میان یک کمیو رو بخاطر کرکترهایی مثل جانی کیج نرف میکنن ولی کرکترهای ضعیف مثل سابزیرو بیشتر ضربه میخورن و جانی کیج همچنان بدون تغییر میمونه. بعد از سه ماه هنوز نفهمیدن که باید شخصیت های اصلی رو بالانس کنن و کمیو ها رو تا جایی که میشه فقط باف کنن تا به سطح برابر برسن.

بعد از نرف کمیو لائو باید به فکر یه کمیو دیگه برای لوکنگ باشم، به نظر موتارو بهتر شده ولی احتمالا مجبور میشم برم سراغ استرایکر یا کینو. خداروشکر کرکتر دوم ام Raiden هست و همونطور که همه میدونیم جانی کیج و ریدن و سیندل و کنشی نرف هم بشن همیشه توی Top 5 میمونن. :))

کمیو سابزیرو هم بهتر شده به نظر :-?

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
آره

View attachment 322273
این رنگ سفید تو تریلرشم خفن بود
کلا این لباسه به راحتی یکی از بهترین طراحی های ساب زیروهه به نظرم

مخصوصا به این بی هانی که نشون دادن خیلی میاد:D

• Like

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
آره

View attachment 322273
کنسول خاموش کردم عصر روشن کردم رفتم تو بازی اون اسکین ها و رنگ لباس هارو آورده بود.! فعلا وضعیت سرورها نسبتا پایداره و بدون شیلتر شکن و دی ان اس به راحتی وصل میشه.

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,653
نام
hamid
من بازى فايتينگ از زمان پى اس وان و دو كه تكن ميزدم ديگه به بعدش بازى نكردم .. بنظرتون تكن جديدو بگيرم يا مورتال كامبت١ ؟ خودم با تكن حال ميكنم ولى ايا بنظرتون سخته دستت بياد ؟ عين استريت فايتره سختيش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر