Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,937
نام
نریمان
این عکس بدون محاسبه کمبت پک اول هستش دیگه درست میگم؟تعداد اصلی راستر۲۴ و کیمو شونزدهتاس؟
درسته.
البته کمیوها تو دمو ۱۶ تا اسلات داشت اما اد گفته بین ۱۶-۲۰ تا کمیو موقع لانچ تو بازی هست.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,641
این قضیه کیفیت تریلر خیلی رو اعصابمه. این همه رو تریلر کار میکنن بعد برای بیت ریتش محدودیت میذارن. مثلا برید کیفیت اصلی تریلرهای Doom Eternal رو ببینید که چه بیت ریتی داشتن. یا تریلرهای کپکام. کیفیت وحشتناک بالا، تکسچرها وااااضـــح ترین حد ممکن. تک تک افکت ها قابل تشخیص. حتی تو سریع ترین و پرافکت ترین صحنه ها همه چی معلومه.

البته بخشی از مشکل MK1 احتمالا از متود Anti Aliasing بازی باشه چون MK11 هم AA ضعیفی داشت و تو حرکت، خیلی از افکت ها مات میشدن. ولی بازم خوب میشد اگه بیت ریت تریلرها بالاتر بود.

• Like
Reactions: NaRiiMaN

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یکی از کاربر ها یه نکته توی تریلر آخر دیده که ظاهرا توی بازی یه مود بدون Kameo هم وجود داره :-?

توی اینترو شخصیت اسکورپیون kameo دیده نمیشه

البته نمیشه قطعی نظر داد ولی به هر حال گفتم ببینید :D

View attachment 4_5880816951378314397.mp4

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,641
مجبور شدم سیستم ارتقا بدم
ببین این بازی چه خرجی انداخت رو دستـــــــم :((:((

تازه یه سیستم ضعیف بستم ولی رو اینکه بازی برای Series S هم میاد حساب باز کردم

دسته با D-Pad یک تیکه چی پیشنهاد میدید؟ (غیر از دسته xbox)

• Poker Face
Reactions: blak

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
خود بازی از لحاظ گیمپلی و گرافیک خیلی خوب به نظر میاد ولی دیزاین شخصیتا خیلی عادی و معمولیه. ساب زیرو و اسکورپین جای اینکه مثل نسخه های قبلی خفن و ترسناک باشن بچه خوشگل شدن :D فک کن تو بازی بیای با شخصیتی که لباسش به رعیت ها و کشاورزای چین میخوره فن های خفن بزنی و استخونای طرفو بشکنی. جور در نمیاد با هم.

• Like
Reactions: darkfall

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,641
1:45 دقیقه امشب

تریلر انیمیشن Cage Match که تقریبا قطعیه.
پیش بینی من از 2 تریلر دیگه، یکی Dev Diary هست و احتمالا توش فتالیتی جانی کیج رو نشون میدن. و یکی هم رونمایی از 1 شخصیت و 2 کمیـو جدید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر