Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
View attachment 112393

واقعا این رسمش نیست بیش از یک سوم فروش بازی روی PC ـه بعد همیشه اینا اولیت اخرشون قرارش میدن این نسخه رو :-&:-&
تا زمانی که چیزی به نام پایرت رو پی سی وجود داره این جریانات همیشه باقی میمونه

• Like
Reactions: S0lid Snake

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین

نمیگم Piracy و اینا تاثیر نداره
ولی عموما پروسه عجیب غریب پورت بازی ها رو PC و حساسیت شون برای بازی هایی مثل Monster Hunter که قشنگ بازی هایی اند که بیشتر از چند ماه و یه سال قراره عمر کنن خیلی مهم تره باعث میشه الویت شون بیفته عقب...
بعلاوه عصبانی شدن فن های کنسول ها، (مخصوصا PS که فن بیس اصلی بازی اون جاست) اصلا به نفع اینا نیست...

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
واقعا بی ربط بود، در مورد اینکه اون تفکر قدیمی "بازی ها روی پی سی نمیفروشن چون پایرسی وجود داره" منسوخ شده میشه خیلی بحث کرد، ولی در مورد MH:World که داره عجیب و غریب روی پی سی میفروشه و نزدیک به نصف فروش کل پلتفرمها روی پی سی بوده، اونم بازی ای که هیچ نسخه ای ازش قبلاً برای پی سی نیومده و world هم با شش ماه تاخیر براش عرضه شده، زدن این حرف خنده داره.
دلیل تاخیر کلی آپدیت ها و الان Iceborne رو کپکام همون روز عرضه توضیح داد، گفتن آپدیت ها رو سعی می کنیم به مرور زمان و با همون حدود فاصله زمانی کنسول ها روی پی سی عرضه کنیم و کم کم این فواصل رو کم کنیم تا بعد از مدتی آپدیت ها همزمان روی کنسول و پی سی عرضه بشن، الان هم اگر نگاه کنید تاخیر چهارماهه هست. مشکل اینه که باید یه خورده بیشتر میجنبیدن و تا الان فاصله رو به صفر میرسوندن که هنوز نتونستن.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,197
نام
∂αнмα
وات !!!!
شما میدونی بازی چقدر رو PC فروش داشته ؟ میدونی هرچی رکورد واسه کپکام بوده رو زده ؟؟؟ همینجوری رو هوا یـ چیزی گفتیا !!!!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
یکم بچه های سمت PS رو هایپ کنیم... :D

Monster Hunter World: Iceborne expansion x Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds collaboration announced - Gematsu

بله...مثل گرالت ، ایندفعه نوبت Aloy هست که بیاد به دنیای MH:W و این جک و جونورها رو شکار کنه :D

مشخصا انحصاری برای PS4 :-"
Monster-Hunter-World-Iceborne_2019_08-21-19_001_600.jpg

----

به نظرم واضح ترین تغییری که ما توی Horizon 2 خواهیم دید، اضافه کردن Co Op برای شکار ربات هاست... حالا یا تو حالت Arena مانند ، یا گرفتن ماموریت از Hunter Lodge ، و امیدوارم یه حالت Raid Boss گونه داشته باشن که واقعا لازم باشه چند نفری ریخت سرشون، نه همونی رو که تک نفره میزدیم الان فقط بشه گروهی زد:-" (خاص باشن:p )

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
لطفا ادد کنید اگر کسی روی ps4 بازی میکنه ، سرورها خیلی خلوت شده چرا؟
خوبه هر هفته ایونت میذاره
ایدی پی اس ان : RezaFallahi

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
ای ملت یک سوال

خود بازی ۵۵ گیگه و آپدیت ۱۳.۰۱ اش ۳۰ و خورده ای ؟؟؟

چه خبره ؟
خواستم دانلود کنم دارم منصرف میشم:|

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
ای ملت یک سوال

خود بازی ۵۵ گیگه و آپدیت ۱۳.۰۱ اش ۳۰ و خورده ای ؟؟؟

چه خبره ؟
خواستم دانلود کنم دارم منصرف میشم:|
خوب همه بازی ها اینطوره، بعضا بازی هایی هست که ابدیتش بالای 50 گیگ هست،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خوب همه بازی ها اینطوره، بعضا بازی هایی هست که ابدیتش بالای 50 گیگ هست،

اونو که می‌دونم عزیز من

بهتر بود سوالم رو اینطوری می پرسیدم که اصلا ارزشش رو داره ؟
الان این بازی برای من پلاس شده ! هر چند سوالم خطاست چون سلیقه ایه دیگه :-?

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
اونو که می‌دونم عزیز من

این تنها بازیی هست که من بالای 400 ساعت بازیش کردم و خسته نشدم! ارزشش رو داره.
فقط 5 ساعت اولش رو تحمل کن چون من نزدیک بود همون 5 ساعت اول بازی رو پاک کنم. اما وقتی فهمیدم چطور بازیش کنم دیگه نتونستم ولش کنم!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
اونو که می‌دونم عزیز من

قطعا ارزشش رو داره، تو سبک خودش بهترینه، معتادش میشی اگه به این سبک علاقه داشته باشی، طبق گفته دوستموم دو سه ساعت اول رو تحمل کنی بازی برات عالی میشه

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
نکته اینه که بعد از نصب بازی اصلا انگار یهو ۳۹ گیگ آپدیت رو بیخیال شد و یهو بازی تکمیل شد
در حالی که حدود ۲۰ گیگ از آپدیت رو دانلود کرده بودم! آپدیت یهو copying شد و تموم

فقط کلاس چی بردارم ملت فعلا چیز خاصی جلو‌ نرفتم

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435
نکته اینه که بعد از نصب بازی اصلا انگار یهو ۳۹ گیگ آپدیت رو بیخیال شد و یهو بازی تکمیل شد
در حالی که حدود ۲۰ گیگ از آپدیت رو دانلود کرده بودم! آپدیت یهو copying شد و تموم

فقط کلاس چی بردارم ملت فعلا چیز خاصی جلو‌ نرفتم
combat با هر سلاحی که انتخاب میکنی فرق میکنه - یه چیزی رو که الان دوست داری انتخاب کن بعدا میتونی عوضش کنی - sword and shield انتخاب نکن (S&S ساپورت هست) تازه کار ها daggersرو دوست دارن اما یکم طول میکشه که باهاشون راه بیوفتی. long sword هم قلق داره اگه میتونی یادش بگیری یکی از بهترین های بازیه - Great sword رو هم اگه الان انتخابش کنی زود یاد میگیریش - chargeblade خیلی عالیه اما برای الان برات زوده - hunting horn هم ساپورت هست فعلا ولش کن - bow هم قلق داره اگه تونستی یادش بگیری قویترین سلاح کل بازی هست اما واقعا قلق داره! heavy/light gun هم برای شروع بد نیستن اما قدرتشون آخر های بازی زیاد میشه. اسم بقیه سلاح ها رو هم یادم نیست.
توی این بازی کاراکترت هیچ وقت قوی نمیشه و level up نمیشه و تمام قدرتت به سلاح و ابزار و لباس هات هست پس تا میتونی بهشون برس.
یکی از دلایلی که این بازی خسته کننده نمیشه اینه که هر سلاحی کاملا گیمپلی کمبت رو عوض میکنه! بنابر این میتونی بعدا سلاحت رو عوض کنی.
توی منطقه تمرینی حسابی تمرین کن و تمام حرکات سلاحت رو یاد بگیر.
پیشنهاد میکنم که چند تا ویدئو tips & tricksبرای این بازی از یوتوپ ببینی - ترجیحا یک ویدئو هم از move set سلاحی که انتخاب کردی ببین.
دقیقا یاد بگیر که توی hub چه چیزهایی هست و هر کدوم به چه دردی میخورن.پ

حتما حتما حتما حتما حتما قبل از شکار غذا بخور - هم توی hub میتونی غذا بخوری و هم توی campها. به غذا هایی که میخوری دقت کن.
حتما حتما حتما حتما از buff ها و داروها استفاده کن - اوایل بازی چیز زیادی نداری اما بعدا حسابی همه چیز گیرت میاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: unloved

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر