ModNation Racers

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این MNR هم عجب چیزی بود و خبر نداشتیم ! رسمآ هرچیزی میشه باهاش ساخت !!

Iron Man

modnation-racers-20100527022246145-000.jpg

Vault Boy !!

modnation-racers-20100527022257535-000.jpg

Sam Fisher !!!

modnation-racers-20100527022754912-000.jpg

و حتی Kirby !!!!!!

modnation-racers-20100527022250019-000.jpg

دقیقاً :D انوع و اقسام شخصیت های مختلف رو کاربرا ساختن و خیلی راحت میشه دانلود کرد و لذت برد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
این تاپیک بازدیدش از قسمت آنلاینش بیشتره برای همین اینجا میگم!
موقع خرید حواستون به ریجن باشه! چون متاسفانه تو این بازی ریجن های مختلف با هم نمیتونند بازی کنند!
ته ضد حال بود این حرکت ...
فعلا من ریجن 1 تک و تنهام :d هرکی ریجن 1 بگیره قدمش بر روی چشم ماست! :d ما رو از تنهایی در بیارید :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بچه ها شما هم تو قسمت Mod Spot ( همونجایی که سوار ماشینتون هستید و تو یک محیطی می تونید بچرخید و همونجا هم Career و Creation Studio و ... در دسترسند ، افت فریم دارید ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بچه ها شما هم تو قسمت Mod Spot ( همونجایی که سوار ماشینتون هستید و تو یک محیطی می تونید بچرخید و همونجا هم Career و Creation Studio و ... در دسترسند ، افت فریم دارید ؟
بـــله بـــله :biggrin1: مثل اینکه فقط رو مسابقات کار شده !

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
بچه ها منم چند نفرتون رو اد کردم رجیون 2 رو گرفتم ولی هنوز آنلاین با کسی نزدم ولی کلی دانلد کردم آدمک و ماشین و ترک ! منم اد کنید==>pouyawicky

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
آره توی ساخت مرحله یک جایی میرفتی (دقیق یادم نیست ولی اگر می خوای میرم دقیق میگردم و میگم ) که خورشید گرامی رو انتخاب میکنی و زاویه تابش به زمین رو تنظیم میکنی (توی E3 پارسالم نشون دادن) که اگر خیلی بیاریش پایین خود به خود شب میشه!
میتونی آسمون رو ابری تر یا حتی بی ابر بکنی!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
آره توی ساخت مرحله یک جایی میرفتی (دقیق یادم نیست ولی اگر می خوای میرم دقیق میگردم و میگم ) که خورشید گرامی رو انتخاب میکنی و زاویه تابش به زمین رو تنظیم میکنی (توی E3 پارسالم نشون دادن) که اگر خیلی بیاریش پایین خود به خود شب میشه!
میتونی آسمون رو ابری تر یا حتی بی ابر بکنی!

اونجوری غروب میشه نه شب :D
--------
بچه ها چجوری میشه یک منظقه بزرگ رو چمن کرد ؟
برای مثال وقتی برای ساخت پیست نوع محل رو Seaside انتخاب می کنی ، زمین شن هستش .
من می خوام کل اون منطقه رو بکنم چمن ، میشه ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب منم امروز بلاخره بازی کردم ! به نظرم بازی جالبیه ! گرافیکش متناسب با بازی هست . ولی به نظرم یکم شلوغ پلوغه تو بازی ! هنوز هیچ بازی Kart ی نتونسته به خوبیه CTR برای من باشه . ولی MNR هم تجربه ی خوبی هست . فعلا حوصله ی Creation و این حرفا رو نداشتم ! شاید در اینده اثار هنریم رو به نمایش در بیارم :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
این max speed قضیش چیه ؟ گرفتنش سخته :d راه حلی براش ندارید ؟ یکی از مراحل گفته 2000 تا بگیرید ولی به زور به 1000 تا میرسم(یکبار شانسی 1400 تا رفتم :d )
میشه ما را راهنمایی کنید که چجوری باید بگیریمش؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر