ModNation Racers PSP Version

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
يعني هيچ كي دانلود نكرده بازيرو؟؟
دانلود من تا يكربع ديگه تموم ميشه و ميام بهتون ميگم كه چه بازيي رو داريد از دست ميديد!

nomad08

کاربر سایت
Dec 14, 2008
113
نام
علي
من بازی دان کردن واقعا بازیه معرکه ایه سه مسابقه داره اکشن،ریسر و زمانی اگه اشتباه نکنم.
بازیکن هاش هم هیچ کدوم از اونایی تو تیرلرش بود نیست اونا رو فکر کنم باید از PSN خرید :(

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
خب یه یکربعی بازی کردم و باید بگم که واقعا محشره!!
cut scene هاش همون cut scene های ps3ـه!
دریفت هاش فوقالعاده هستن!!
هر کسی بازی نکنه تا حدودی نصف عمرش بر فناست!!

ورژن psp من 5.3 gen-c full با این روش کار میکنه؟
بله دوست عزیز کار میکنه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب یه یکربعی بازی کردم و باید بگم که واقعا محشره!!
cut scene هاش همون cut scene های ps3ـه!
دریفت هاش فوقالعاده هستن!!
هر کسی بازی نکنه تا حدودی نصف عمرش بر فناست!!

بله دوست عزیز کار میکنه.
از گرافیکش بگو ! آخه تو رونمایی های اول بازی چنگی به دل نمیزد ، نوع مسابقات ، آنلاینش ، قابلیت Costume کردن و ... :biggrin1:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
از گرافیکش بگو ! آخه تو رونمایی های اول بازی چنگی به دل نمیزد ، نوع مسابقات ، آنلاینش ، قابلیت Costume کردن و ... :biggrin1:

گرافيكش يه ذره بهتر از عكس هاي پست اوله.
مسابقاتش خيلي باحاله مثلا من دارم ميرم اول شم يكي از پشت يه بمب. ميزنه و من ميتركم و چهارم ميشم! يه مسابقه داره و اون اينه كه هر كي نفر اخر زنده بمونه برندس. منظورم رو گرفتي؟ منظورم همون take down و اينجور كارا!
انلاين رو هنوز امتحان نكردم :d
قابليتش هنوز براي من قفلي زياد داره بايد بيشتر بازي رو برم تا قابليتش هاي بيشترش باسم باز شه.
تو مسابقه كه دريفت ميري و بمب به ديگران ميزني و از روي پل هاش ميپري بهت يه چيزي به نام boost ميده كه سرعتت رو زياد ميكنه!
راستي يه كاري هم ميتومي بكني وقتي يكي بهت ميخواد بمب بزنه دايره رو بزني يه ديواره دورت تشكيل ميشه كه بمب بهت نخوره!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
گرافيكش يه ذره بهتر از عكس هاي پست اوله.
مسابقاتش خيلي باحاله مثلا من دارم ميرم اول شم يكي از پشت يه بمب. ميزنه و من ميتركم و چهارم ميشم! يه مسابقه داره و اون اينه كه هر كي نفر اخر زنده بمونه برندس. منظورم رو گرفتي؟ منظورم همون take down و اينجور كارا!
انلاين رو هنوز امتحان نكردم :d
قابليتش هنوز براي من قفلي زياد داره بايد بيشتر بازي رو برم تا قابليتش هاي بيشترش باسم باز شه.
تو مسابقه كه دريفت ميري و بمب به ديگران ميزني و از روي پل هاش ميپري بهت يه چيزي به نام boost ميده كه سرعتت رو زياد ميكنه!
راستي يه كاري هم ميتومي بكني وقتي يكي بهت ميخواد بمب بزنه دايره رو بزني يه ديواره دورت تشكيل ميشه كه بمب بهت نخوره!
منم دانلودم تموم شد !
149fs887355.gif
برم اکسترکت کنم مام توضیح میدم ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر