Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
Persian_3jme
mg_habab
Gun4Punishment
Sheikh67
agentspn
X-BakeR-BoY-X
:biggrin1:
لیست نهایی:
mg_habab
Gun4Punishment
Sheikh67
agentspn
X-BakeR-BoY-X
UAE-DEVILS
دوستان کسی کلنی چیزی داره اعلام کنه که MW2 Grand Championship رو دوباره راه اندازی کنیم.

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام.بچه ها خواهش یه این مشکل من درست و حسابی جواب بدید خدایی خسته شدم هر کاری میکنم نمیشه دیگه خسته شدم دارم میمرم این مشکل:
اون موقع که MW2 اومد من ریجن 1 رو خریدم و میخواستم انلاین بازی کنم میرفتم روی گزینه ی PLAY ONLINE و بعدش یه کادر کوچیک میومد که نوشته بود:CONNECTING TO MATCHMAKING SERVER هر کاری میکردم درست نمیشد الان هم بازی ریجن 2 اش رو خریدم همین مشکل هست و دقیقا همین مشکل تا 1 ساعت هم صبر کردم مشکل حل نشد همینکه گزینه ی PLAY ONLINE رو میزنم این مشکل به وجود میاد و هیچ کاریش نمیشه کرد حتی چند تا ایرانی برای من INVITE فرستادند ولی هیچی نشد اصلا همین مشکل بازم شکل گرفت من با ADSL 128 صبانت بازی های MAG_KILLZONE 2_MGS_UNCHARTED 2 رو راحت انلاین بازی میکنم و مشکلی ندارم اما این رو مشکل دارم لطفا خداییش خوب راهنمایی کنید یه کاری بگید انجام بدم به غیر از بریج کردن مودم چون PC من از PS3 خیلی دور هست یعنی PC اون طرف خونه هست و PS3 خیلی ازش دور هست به طوریکه اصلا نمیشه چون باید کل خونه رو سیم کشی کنم و نمیشه لطفا راهنمایی خوب بکنید ممنون میشم یه لطفی هم در حق بنده ی حقیر انجام بدید.ممنون

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام.بچه ها خواهش یه این مشکل من درست و حسابی جواب بدید خدایی خسته شدم هر کاری میکنم نمیشه دیگه خسته شدم دارم میمرم این مشکل:
اون موقع که MW2 اومد من ریجن 1 رو خریدم و میخواستم انلاین بازی کنم میرفتم روی گزینه ی PLAY ONLINE و بعدش یه کادر کوچیک میومد که نوشته بود:CONNECTING TO MATCHMAKING SERVER هر کاری میکردم درست نمیشد الان هم بازی ریجن 2 اش رو خریدم همین مشکل هست و دقیقا همین مشکل تا 1 ساعت هم صبر کردم مشکل حل نشد همینکه گزینه ی PLAY ONLINE رو میزنم این مشکل به وجود میاد و هیچ کاریش نمیشه کرد حتی چند تا ایرانی برای من INVITE فرستادند ولی هیچی نشد اصلا همین مشکل بازم شکل گرفت من با ADSL 128 صبانت بازی های MAG_KILLZONE 2_MGS_UNCHARTED 2 رو راحت انلاین بازی میکنم و مشکلی ندارم اما این رو مشکل دارم لطفا خداییش خوب راهنمایی کنید یه کاری بگید انجام بدم به غیر از بریج کردن مودم چون PC من از PS3 خیلی دور هست یعنی PC اون طرف خونه هست و PS3 خیلی ازش دور هست به طوریکه اصلا نمیشه چون باید کل خونه رو سیم کشی کنم و نمیشه لطفا راهنمایی خوب بکنید ممنون میشم یه لطفی هم در حق بنده ی حقیر انجام بدید.ممنون
دوست من جای این سوال اینجا نیست:confused: ولی فک کنم مودم تو روتر باشه از روتری در بیار فک کنم درست بشه یوزر پسوردی کن:love:;)

آخرین ویرایش:

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دست همه درد نکنه من هم بالاخره تونستم امروز 4 شنبه بازی رو انلاین انجام بدم و مشکلم حل شد مودم رو از روتر به بریج تغییر دادم بعدش درست شد و رفتم توی ps3 یوزر و پسورد دادم دیگه درست شد.ایول ممنون از همه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
جناب punisher امروز اگر دقت کرده بودی یه چند دستی باهم تو یک تیم بودیم:biggrin1:
حال کردی تو afghan زدم همه رو ترکوندم.:biggrin1:مطمئن نبودم هدست داری یا نه.وگرنه عرض ادب میکردم:biggrin1:راستی تو چرا انقدر رنکت خوبه:biggrin1:یکم یاده ما بده.:biggrin1:
بچه ها اگر کسی تجربه بدرد بخوری داره که باعث پیشرفت میشه دریغ نکنه.

بیشتر از چه سلاحی استفاده میکنید.من خودم aug . m4

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
جناب punisher امروز اگر دقت کرده بودی یه چند دستی باهم تو یک تیم بودیم:biggrin1:
حال کردی تو afghan زدم همه رو ترکوندم.:biggrin1:مطمئن نبودم هدست داری یا نه.وگرنه عرض ادب میکردم:biggrin1:راستی تو چرا انقدر رنکت خوبه:biggrin1:یکم یاده ما بده.:biggrin1:
بچه ها اگر کسی تجربه بدرد بخوری داره که باعث پیشرفت میشه دریغ نکنه.

بیشتر از چه سلاحی استفاده میکنید.من خودم aug . m4
بله! رو دور نبودم! 1-2 ساعت بعدش افتادم رو دور ملت رو درو می کردم!
دارم ولی استفاده ای نداره! توی MAG دو کلمه حرف میزنی KIck ـت می کنن توی MW2 هم استفاده ای نداره.
فقط از SCAR و FAMAS استفاده کن. سعی کن SCAR Extended Mags رو بگیری. Perk 2 رو هم بزار Stopping power اگه از FAMAS استفاده می کنی. Secondary رو هم بزار SPAS.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
بله! رو دور نبودم! 1-2 ساعت بعدش افتادم رو دور ملت رو درو می کردم!
دارم ولی استفاده ای نداره! توی MAG دو کلمه حرف میزنی KIck ـت می کنن توی MW2 هم استفاده ای نداره.
فقط از SCAR و FAMAS استفاده کن. سعی کن SCAR Extended Mags رو بگیری. Perk 2 رو هم بزار Stopping power اگه از FAMAS استفاده می کنی. Secondary رو هم بزار SPAS.

این stopping power چیکار میکنه؟
راستی به نظرت ac130 بهتره یا choper gunner؟؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
اقا قضیه چیه؟امروز هرکار کردم یه دست بزنم نشد.دائم میومد بیرون یا قطع میشد؟مشکل از سرور activision هست یا اینترنت ذغالیه ایران؟:evil:
The Punisher جان ممنون بابت راهنمائیت.بیشترین میزان kill streak من قبلا 19 بود.ولی از وقتی بجای c130 نشستم پشت هلیکوپتر رکوردم به 25 رسید:excited::clap::biggrin1:
واقعا کمک خوبی بود.واقعا بازی زیبائی هست.بسی لذت میبریم.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

ravani

کاربر سایت
Dec 18, 2009
172
نام
داوود
دوستان یه سوال دارم. من قبلا mw1 انلاین با کامپیوتر بازی می کردم ولی اصلا از استیلش خوشم نیومد خیلی سرعت بازی بالا بود map هاشم خیلی کوچیک بود خلاصه خر تو خر بود. می خواستم بپرسم که اینم همونطوره یا کلا بهتره. اگه کسایی که جفتشو بازی کردن بگن ممنون میشم.:cool:

The_GWR

کاربر سایت
Feb 12, 2010
153
نام
بپرس بگم
دوستان یه سوال دارم. من قبلا mw1 انلاین با کامپیوتر بازی می کردم ولی اصلا از استیلش خوشم نیومد خیلی سرعت بازی بالا بود map هاشم خیلی کوچیک بود خلاصه خر تو خر بود. می خواستم بپرسم که اینم همونطوره یا کلا بهتره. اگه کسایی که جفتشو بازی کردن بگن ممنون میشم.:cool:
مپ های این بزرگ تره مخصوصا یکی از نقشه های mw2 برفیه و خیلی بزرگه gameplay بسیار شبیه mw1 هست ولی خیلی بهتر شده و امکانات و اسلحه ها زیاد تر شده منپیشنهاد میکنم اگر مطمئن نیستید و نتمیخواهیدپولتون رو حروم کنید اول نسخه ی pc رو که ارزون هست بگیرید بعد اگر خوشتون اومد برای ps3 بگیرید امیدوارم کمک کرده باشم:smile:

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
سرعت بازی همونه ولی Map ها بزرگتر شده !
به نظر من که بگیری پشیمون نمیشی.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر