Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,893
نام
کیارش
دوستان 2تا سوال دارم:
ایا با پینگ 150 میشه راحت بازی کرد؟
پینگ بالا باشه خوبه یا پایین؟:cool:
بله. پینگ 150 برای این بازی مناسب هست.
پینگ هم هرچی پایین باشه بهتره.
پینگ : مدت زمان انتقال اطلاعات برا حسب میلی ثانیه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
ببخشید که بازهم این سولو میپرسم فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده.اینکه اگه در mw2 پینگهای هم سطح با هم بازی میکنن تا تاخیر ایجاد نشه ایا واقعا کوچکترین تاخیری ایجاد نمیشه؟خوب اگه اینجوری باشه که خیلی عالیه:biggrin1:ایا در mag هم همچین چیزی هست؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,893
نام
کیارش
ببخشید که بازهم این سولو میپرسم فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده.اینکه اگه در mw2 پینگهای هم سطح با هم بازی میکنن تا تاخیر ایجاد نشه ایا واقعا کوچکترین تاخیری ایجاد نمیشه؟خوب اگه اینجوری باشه که خیلی عالیه:biggrin1:ایا در mag هم همچین چیزی هست؟
والا من خودم این چیزی که میگی رو تجربه نکردم.
همه ایرانی ها وقتی وارد دست های خارجی ها میشن پینگشون زرد ِ .
در ضمن فکر نکنم کشوری باشه که پینگش از ما داغون تر باشه:biggrin1:
MAG هم اینطوری نیست. چون سرور داره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
والا من خودم این چیزی که میگی رو تجربه نکردم.
همه ایرانی ها وقتی وارد دست های خارجی ها میشن پینگشون زرد ِ .
در ضمن فکر نکنم کشوری باشه که پینگش از ما داغون تر باشه:biggrin1:
MAG هم اینطوری نیست. چون سرور داره.

من امروز از یکی از دوستانم شنیدم مشکل تاخیر در mw2 وجود نداره:eek:به دلیل همون چیزی که گفتم.

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
من امروز از یکی از دوستانم شنیدم مشکل تاخیر در mw2 وجود نداره:eek:به دلیل همون چیزی که گفتم.
سلام.
معمولا تاخیر تو بازی وجود داره , چون اینترنته ایران به لطف مسئولان جزوه بهترین کانکشن های دنیاست :biggrin1: اما تو بازیه MAG به هیچ وجه , کوچکترین تاخیری وجود نداره !

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا

تاخیر وجود داره ولی نه مثل MW1 که مثلا پینگ تو بده تو تیر میزنی ولی یارو اصلا نمیمیره چون چند لحظه پیش اونجا بوده وتو در اصل داری به جای خالی تیر میزنی ولی در MW2 این شکلی نیست یعنی ممکنه تیرت کمی دیر به یارو برسه ولی بالاخره میرسه یعنی تو دیگه مشکلی نداری من خودم به راحتی بازی میکنم و خیلی هم
ازش لذت میبرم به نظر من MW2 هنوز بهترین آنلاین رو داره...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
معمولا تاخیر تو بازی وجود داره , چون اینترنته ایران به لطف مسئولان جزوه بهترین کانکشن های دنیاست اما تو بازیه MAG به هیچ وجه , کوچکترین تاخیری وجود نداره !
خیلی خوبه که:((من امروز رفته بودم بین mag و mw2 یه کدومو انتخاب کنم انقدر از این mw2 خوب گفتن که گرفتم:biggrin1:
تاخیر وجود داره ولی نه مثل MW1 که مثلا پینگ تو بده تو تیر میزنی ولی یارو اصلا نمیمیره چون چند لحظه پیش اونجا بوده وتو در اصل داری به جای خالی تیر میزنی ولی در MW2 این شکلی نیست یعنی ممکنه تیرت کمی دیر به یارو برسه ولی بالاخره میرسه یعنی تو دیگه مشکلی نداری من خودم به راحتی بازی میکنم و خیلی هم
ازش لذت میبرم به نظر من MW2 هنوز بهترین آنلاین رو داره...
یعنی انقدر لذت بخشه:biggrin1:پس ما هم اومدیم:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خیلی خوبه کهمن امروز رفته بودم بین mag و mw2 یه کدومو انتخاب کنم انقدر از این mw2 خوب گفتن که گرفتم
پس MW2 رو خریدی به سلامتی دیگه ؟ خدا رو شکر ، پس دیگه شاهد این مقایسه های بیهوده و بی ارزش تو همه تاپیک ها نیستیم دیگه ؟ چون عملا میری تو تاپیک MAG و MW2 و BFBC2 و یه مشت حرف تکراری میزنی و آخرش نتیجه خودت رو میگیری . یهو هم دوستانت نازل میشن و بهت میگن MAG آشغال ِ مثلا یا MW2 اصلا لگ نداره ! واقعا مبارکه ، ما رو هم از سردرد نجات میدی .
تو تاپیک MAG سوال پرسیدی 10 خط با حوصله برات نوشتم و از همه لحاظ مقایسه کردم فقط به امید اینکه دیگه پستای شما رو تو این زمینه نبینیم ولی گویا افاقه نکرده .
یعنی انقدر لذت بخشهپس ما هم اومدیم
حتما بیا . منم Modern Warfare 2 بازی می کنم ، فقط اگر میشه PSN ID که باهاش بازی میکنی بده ، منم ADD کن .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
پس MW2 رو خریدی به سلامتی دیگه ؟ خدا رو شکر ، پس دیگه شاهد این مقایسه های بیهوده و بی ارزش تو همه تاپیک ها نیستیم دیگه ؟ چون عملا میری تو تاپیک MAG و MW2 و BFBC2 و یه مشت حرف تکراری میزنی و آخرش نتیجه خودت رو میگیری . یهو هم دوستانت نازل میشن و بهت میگن MAG آشغال ِ مثلا یا MW2 اصلا لگ نداره ! واقعا مبارکه ، ما رو هم از سردرد نجات میدی .
تو تاپیک MAG سوال پرسیدی 10 خط با حوصله برات نوشتم و از همه لحاظ مقایسه کردم فقط به امید اینکه دیگه پستای شما رو تو این زمینه نبینیم ولی گویا افاقه نکرده .

حتما بیا . منم Modern Warfare 2 بازی می کنم ، فقط اگر میشه PSN ID که باهاش بازی میکنی بده ، منم ADD کن .
من نمیدونم آرش خان شما چرا انقدر خشنی:biggrin1:چرا همش دعوا داری:confused:اتفاقا دیشب بازی کردم بسیار لذت بردم:love:فقط یکم زیادی خر تو خر بود:biggrin1:برای همین تصمیم گرفتم بعد از عید mag رو هم بگیرم.چون فعلا پول یخدی:biggrin1:چون دوست دارم اونم بازی کنم ببینم واقعا بر اساس کار گروهی طراحی شده یا نه.ولی mw2 رو که دیشب بازی کردم از mw1 خیلی بهتر بود.تاخیر میتونم بگم تقریبا وجود نداشت.به خر تو خری mw1 :biggrin1: نبود.به نظرم فقط map هاش اگر بهتر بشه خیلی خوب میشه.من خودم عاشق map های باز و بزرگ هستم و برای همین هم تصمیم گرفتم mag رو هم بگیرم.در کل باید بگم خیلی کیف میده.
اینم psn id بنده.modern_killer_26

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
دوستان چندتا سوال دارم:
1)چرا من هرچی تو هدست حرف میزنم کسی جواب نمیده یا انگار اصلا صدام نمیره؟:confused:چون من با 360 که لایو بازی میکردم صدامو میشنیدن.

2)kill streak یعنی چی؟

ارش من شمارو add کردم ولی پیغام میده که بیش از حد شما تقاضای دوستی داری و بیش از این نمیتونی add کنی.مگه چندتا add داشتی که جا واسه ما نیست؟:biggrin1:

ارش یه کلن تشکیل بده ایرانیارو جمع کن بریم حال کنیم.

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
با ایرانی جماعت حرف زدی کسی جواب نداده !؟ 1 تست بکن هدست را ;)
2 اینی که گفتی برای این است اگر چند تا kill پشت سر هم گرفتی از این استفاده کنی که انواع مختلف با کاربرد مختلف داره . مثلا uav بعد از 3 Kill میتونی حریف رو نقشه ببینی اگر ninj نباشن و ....

• Like
Reactions: .:Metallica:.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
با ایرانی جماعت حرف زدی کسی جواب نداده !؟ 1 تست بکن هدست را ;)
2 اینی که گفتی برای این است اگر چند تا kill پشت سر هم گرفتی از این استفاده کنی که انواع مختلف با کاربرد مختلف داره . مثلا uav بعد از 3 Kill میتونی حریف رو نقشه ببینی اگر ninj نباشن و ....

هنوز ایرانی ندیدم که بخوام باهاش حرف بزنم

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
دوستان چندتا سوال دارم:
1)چرا من هرچی تو هدست حرف میزنم کسی جواب نمیده یا انگار اصلا صدام نمیره؟:confused:چون من با 360 که لایو بازی میکردم صدامو میشنیدن.

2)kill streak یعنی چی؟

ارش من شمارو add کردم ولی پیغام میده که بیش از حد شما تقاضای دوستی داری و بیش از این نمیتونی add کنی.مگه چندتا add داشتی که جا واسه ما نیست؟:biggrin1:

ارش یه کلن تشکیل بده ایرانیارو جمع کن بریم حال کنیم.
از هدست 360که استفاده نمی کنی؟!:d
یعنی اگر یه تعداد کیل توی یه دست بدون مردن بگیری میتونی یه کار های خاصی انجام بدی. اگر مثلا 5 تا کیل بگیری میتونی یه موشک رو از بالا کنترل کنی و بفرستیش هر جا که دلت میخواد. 25 تا کیل اگه پشت سر هم بگیری میتونی یه Nuke بزنی و بازی رو تموم کنی. رکورد من 22 تاست!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
از هدست 360که استفاده نمی کنی؟!:d
یعنی اگر یه تعداد کیل توی یه دست بدون مردن بگیری میتونی یه کار های خاصی انجام بدی. اگر مثلا 5 تا کیل بگیری میتونی یه موشک رو از بالا کنترل کنی و بفرستیش هر جا که دلت میخواد. 25 تا کیل اگه پشت سر هم بگیری میتونی یه Nuke بزنی و بازی رو تموم کنی. رکورد من 22 تاست!

نه بابا.از هدست خودش استفاده میکنم.منو add کن.بگو کی بریم میدون جنگ:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر