Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام ! دوستان لطف کنید برید تو سایت InfinityWard.com عضو بشید ! بعد توی گروه
MW2 | Iranian Gamer عضو بشید , تا قرار هارو و تورنومنت هارو اونجا ترتیب بدیم ! اینطوری راحتر و بهتره !! ;)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام ! دوستان لطف کنید برید تو سایت InfinityWard.com عضو بشید ! بعد توی گروه
MW2 | Iranian Gamer عضو بشید , تا قرار هارو و تورنومنت هارو اونجا ترتیب بدیم ! اینطوری راحتر و بهتره !! ;)
فعلا هیچ حرکتی نمخواید بکنید . البته اجباری نیست ولی اگر کسی برای خودش خودسرانه کاری انجام بده توی Tournament جایی نخواهد داشت .
قوانینش رو دارم وضع می کنم ، خیلی هم سخت گییری زیاده ولی خوب باعث میشه کیفیت کار بره بالا .
به زودی تاپیک Tournament رو با همه جزئیات و قوانین و مقررات و برنامه ها تو بخش PlayStation Network میزارم .

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
فعلا هیچ حرکتی نمخواید بکنید . البته اجباری نیست ولی اگر کسی برای خودش خودسرانه کاری انجام بده توی Tournament جایی نخواهد داشت .
قوانینش رو دارم وضع می کنم ، خیلی هم سخت گییری زیاده ولی خوب باعث میشه کیفیت کار بره بالا .
به زودی تاپیک Tournament رو با همه جزئیات و قوانین و مقررات و برنامه ها تو بخش PlayStation Network میزارم .
چشم استاد...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارش جان این قوانین رو کی اعلام میکنی :love:

فقط مجازات سنگینی رو برای کمپرها در نظر بگیر مثل قصاص , شلاق , ..... :mad: :d
ابولفضل قرار بود امشب اعلام کنم که میگم ساعت 30 : 8 از دانشگاه اومدم ، 9 هم تا الان که PSN بودم داشتیم بازی میکردیم دیگه :D
قوانین خیلی سخت گیرانه است ، مطمئنا خیلی ها نمیتونن دووم بیارن .
راستی یه Headset جور کن ، از هفته ای که داره میاد میخوام استارت مسابقات رو بزنم .

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
ابولفضل قرار بود امشب اعلام کنم که میگم ساعت 30 : 8 از دانشگاه اومدم ، 9 هم تا الان که PSN بودم داشتیم بازی میکردیم دیگه :biggrin1:
قوانین خیلی سخت گیرانه است ، مطمئنا خیلی ها نمیتونن دووم بیارن .
راستی یه Headset جور کن ، از هفته ای که داره میاد میخوام استارت مسابقات رو بزنم .

ایول پس همه کارهای مقدماتی انجام شده :d
مشکلی از اون بابت نیست حتی میتونم از PS eye هم استفاده کنم ولی اینقدر این چند روزه خونه شلوغه نمیشه :d
امشب یه لحظه هم وصل شدم نمیدونم فهمیدی یا نه
البته فکر نکنم از بس که بچه ها با هم حرف میزنن :d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آدم تو این Matchmaking موهاش سفید میشه!!
شما چه حوصله ای دارید با این وضع Rank up میشید
به هر حال عشقه دیگه . :D
البته من خودم اصلا Public بازی نمی کنم و فقط به عشق جمع شدن دور هم و گفتن و خندیدن MW2 رو بازی می کنم ، واقعا هم حال میده .
دیشب دیدی که پارتی داشت میترکید ، 18 نفر بودن تازه کلی هم PM میدادن که خالی شد بگید :D

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بچه ها وقت زیادی ندارید که تیم بدید ها . بعد نگید آرش تمدیدش کن . شروع کنید به یار گیری . هر کسی که فکر میکنه طبق اون تاپیک میتونه Leader بشه ، شروع کنه به یار گیری .
منم میخوام ! : (
نگو آیدین ، یادت میفتم اعصابم خورد میشه : (

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
آرش تا بازیا شروع نشده شبا که بازی میکنیم فقط با 12 نفر بازی کنیم که بتونیم public بازی کنیم
دیدی که دیشب بازی کردیم چه حالی هم داد

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش تا بازیا شروع نشده شبا که بازی میکنیم فقط با 12 نفر بازی کنیم که بتونیم public بازی کنیم
دیدی که دیشب بازی کردیم چه حالی هم داد
چشم ، تا شروع مسابقات Public بازی می کنیم .
دوستانی که تیم ندارن ، میتونن تیم تشکیل بدن ، تواناییشو دارن شروع کنن .
اگر زمان تموم بشه دیگه نمیزارم هیچ بازیکنی بیاد تو ، میل خودتونه .

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم اینشاهکار روگرفتم گرافیگش به کیلزون نمیرسه ولی صحنه های سینمایی خیلی قشنگی داره ...که خیلی خوب درست کردند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر