Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
دوستان عزیز شما برای حل این مشکل باید حالت مودمتون رو از router به bridge تغییر بدین
این روش رو خود infinity ward تو سایتش گفته در ضمن پورت 3074 رو هم برای بهتر وصل شدن به سرورها پیشنهاد کردن;)
منظور شما از پورت 3074 همون MTU هست یا چیز دیگه ؟:confused:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
شما ناراحت نباش!:biggrin1:
این نیکنام وقتی لایو هم بود خیلی بچه خوبی بود!:biggrin1:
شانس اوردین اکثرا هدست ندارین وگرنه بیچارتون میکرد!:biggrin1:
ما هروقت با بچه های ایرانی جمع میشیم , نیکی رو هم اینوایت میکنیم , بعد تا وارد میشه بچه ها براش اسم میزارن , حالا اینکه چه چیزی میگن بماند ! :-":biggrin1:
پ.ن : امیدوارو ایشون از من ناراحت نشن ! چون شوخی میکنم ! خیلی بچه با معرفتیه :biggrin1:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
یه سوال
نسخه ی 360 یه قابلیت داره که کسایی که پینگشون مثل هم ـه، رو با هم میندازه یعنی دیگه مشکل تاخیر در تیر رسیدن به حریف رو نداره (یا یه همجین قابلیتی بود دقیق نمیدونم) میخواستم بدونم نسخه ی PS3 این جوری هست یا نه؟
یعنی مشکلی داره با پینگ یا نه؟
بووووووق
یکی جواب مارو بده لطفآ...

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
خوب مثل اینکه باز دولت امید دست به کار شده
به احتمال زیاد مشکل همین هستش

البته پچ جدید هم بی تاثیر نبوده
از پایین ترین پینگ شروع میکنه به Search کردن تا به PING ماها برسه نیم ساعت الافیم :mad:

فعلا که نمیشه بازی کرد چون سریع Sign out میشم ;)

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام
دوستان من یک بار دیگه هم این سول رو پرسیدم ولی کسی جواب درست حسابی نداد!
مولتی پلیر این بازی ارزش 70 تومن رو داره یا نه؟ چون من میتونم رو PC این بازی رو بگیرم .
ممنون

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
سلام
مولتی پلیر این بازی ارزش 70 تومن رو داره یا نه؟ چون من میتونم رو PC این بازی رو بگیرم .
ممنون
اگه leaderboard واست مهم نیست بگیر که حال میده اساس :love:
این ارش هم خودش بازی میکنه ولی انتظارش برآورده نشده ! انم واسه این کد تقلباست :biggrin1:

BQD.FISHER

کاربر سایت
Aug 8, 2009
79
سلام.من دو مرحله از بخش تک نفره رو رفتم.اما بازم وقتی‌ میرم تو قسمت چند نفره مینویسه connecting to mavh making server... و هیچ اتفاقی نمی‌‌افته.من ۱۰ دقیقه هم صبر کردم.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
سلام.من دو مرحله از بخش تک نفره رو رفتم.اما بازم وقتی‌ میرم تو قسمت چند نفره مینویسه connecting to mavh making server... و هیچ اتفاقی نمی‌‌افته.من ۱۰ دقیقه هم صبر کردم.

مشکل هرچی هست مربوط به اینترنت شما میشه...
الان دیگه تقریبا مشکلات مربوط به Matchmaking Server حل شده! فقط پینگ 200 به بالا مشکل ساز هست... اونم بعضی وقت ها و نه همیشه.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
سلام
ممنون

آره داداش بگیر می ارزه . من که با بازی حال کردم...:-"

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
دلم تنگ شده برا PSN :((بزودی یه PS3 اسلیم میگیرم و به جمع دوستان میپیوندم !!! :biggrin1:اگر دوباره رو این PS3 جدیده , YLOD بده یعنی من خدای بد شانسی ام ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر