Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
داداش انشاا... كه مشكلت حل بشه...راستي اون 20 مگ رو اپديت كردي ؟!؟ :confused:
علیرضا جون برای من 15m بود و فکر کنم version 1.04 !
راستی اگه من شرکتی که ازش اینترنت میگیرم عوض کنم و از یه شرگت دیگه سرویس بگیرم مشکل حل میشه؟

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
با درخواست سعید جان و اینکه خودشون خیلی وقته دارن Online بازی میکنن میخام بر خلاف میل خودم باز هم قرار بزارم .
این قرار با بقیه قرار ها فرق داره . فردا شب ساعت 8 شب به وقت تهران هر کسی که حضور خواهد داشت یه PM میده ، میتونه شامل هر چی باشه ، فحش ، ناسزا ، سلام و ... .
فردا هیچ Clan Tag یی فعال نخواهد بود . یعنی وقتی من شما رو توی Party دعوت می کنم همه باید بدون Clan Tag باشند . هاست خودم میشم مگر اینکه یکی هم تهران باشه و هم اینترنت 1 مگ با Upload یک مگ داشته باشه . اگر کسی با این وضعیت قرار داره میتونه به من بگه تا هاست عوض بشه .
اگر بازی با زیر 6 نفر شروع بشه ، یعنی فقط 6 نفر حضور داشته باشند بازی برگزار نمیشه و بنده هم دیگه هیچ قراری توی این بازی نخواهم گذاشت . حداقل تعداد باید 8 و حداکثر هم 12 نفر باشه .
فردا ساعت 8 بنده PSN منتظر دوستانی هستم که واقعا میخوان بازی کنن ولی خوب کسی نیست که متحدشون کنه .
از همین الان میتونید راجع به قرار فردا شب بحث کنید . امشب نزاشتم چون امروز عید ! هست و ملت همیشه عرب ما هم در حال دید و بازدید هستند .
سعید جان منتظرم .

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.من هم هستم فقط ADSL من 128 هست اگه ناراحت نميشيد بيام چون ميترسم يه وقت LAG بشه و 100 درصد ميشه و بقيه فوش بدن كه چرا نزديش چزا نكشتيش:((
ممنون اين هم ايدي من اگر ميشه من رو هم ادد كن.ممنون
AMIR_MGS44 اره.من رو هم ادد كنيد بعدش از كجا بفهمم ادد كردي من رو؟
راستي منظورت از CLAN TAG جيه؟ممنون
AMIR_MGS44
ببخشيد يه سوال ديگه:
اقا ارش جواب من رو هم ميدي؟پست قبلي من رو بي زحمت بخون جواب بده و بعدش اينكه اگر بازي من ريجنش 1 باشه و شماها ريجن بازيتون 2 باشه ميتونم باهاتون بازي كنم؟ريجن بازي من 1 هست

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
سلام
با درخواست سعید جان و اینکه خودشون خیلی وقته دارن Online بازی میکنن میخام بر خلاف میل خودم باز هم قرار بزارم .
این قرار با بقیه قرار ها فرق داره . فردا شب ساعت 8 شب به وقت تهران هر کسی که حضور خواهد داشت یه PM میده ، میتونه شامل هر چی باشه ، فحش ، ناسزا ، سلام و ... .
فردا هیچ Clan Tag یی فعال نخواهد بود . یعنی وقتی من شما رو توی Party دعوت می کنم همه باید بدون Clan Tag باشند . هاست خودم میشم مگر اینکه یکی هم تهران باشه و هم اینترنت 1 مگ با Upload یک مگ داشته باشه . اگر کسی با این وضعیت قرار داره میتونه به من بگه تا هاست عوض بشه .
اگر بازی با زیر 6 نفر شروع بشه ، یعنی فقط 6 نفر حضور داشته باشند بازی برگزار نمیشه و بنده هم دیگه هیچ قراری توی این بازی نخواهم گذاشت . حداقل تعداد باید 8 و حداکثر هم 12 نفر باشه .
فردا ساعت 8 بنده PSN منتظر دوستانی هستم که واقعا میخوان بازی کنن ولی خوب کسی نیست که متحدشون کنه .
از همین الان میتونید راجع به قرار فردا شب بحث کنید . امشب نزاشتم چون امروز عید ! هست و ملت همیشه عرب ما هم در حال دید و بازدید هستند .
سعید جان منتظرم .
آرش جان ما که هرشب ,10-12 نفری داریم با بچه های ایرانی آنلاین بازی میکنیم ! خیالت راحت ! حداقل من میتونم 15 نفرو اینوایت کنم ! ;)

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش جان ما که هرشب ,10-12 نفری داریم با بچه های ایرانی آنلاین بازی میکنیم ! خیالت راحت ! حداقل من میتونم 15 نفرو اینوایت کنم ! ;)
والا من که چیزی ندیدم . تو ADD لیست من هم همه دارن MW2 بازی میکنن ولی من هر موقع نگاه می کنم هر کی داره واسه خودش توی یه مود و یه مپ دیگه بازی میکنه .
من نگران چیزی نیستم . گفتم قبلا یه موقع با اینکه تعدادمون تو KZ2 خیلی کمتر از این بود واقعا هماهنگ بودیم ولی الان هیچکس حرف گوش نمیکنه .

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
والا من که چیزی ندیدم . تو ADD لیست من هم همه دارن MW2 بازی میکنن ولی من هر موقع نگاه می کنم هر کی داره واسه خودش توی یه مود و یه مپ دیگه بازی میکنه .
من نگران چیزی نیستم . گفتم قبلا یه موقع با اینکه تعدادمون تو KZ2 خیلی کمتر از این بود واقعا هماهنگ بودیم ولی الان هیچکس حرف گوش نمیکنه .
حالا فردا private بازی میکنیم یا همون بازیه معمولی ؟

mohsen67

کاربر سایت
Dec 6, 2006
519
اینو خوب گفتی :(
واسه 10 نفر میفرستی 5 نفر به زور افتخار میدن :confused:

jiz

کاربر سایت
Oct 13, 2009
137
سلام.من هم هستم فقط ADSL من 128 هست اگه ناراحت نميشيد بيام چون ميترسم يه وقت LAG بشه و 100 درصد ميشه و بقيه فوش بدن كه چرا نزديش چزا نكشتيش:((
ممنون اين هم ايدي من اگر ميشه من رو هم ادد كن.ممنون
AMIR_MGS44 اره.من رو هم ادد كنيد بعدش از كجا بفهمم ادد كردي من رو؟
راستي منظورت از CLAN TAG جيه؟ممنون
AMIR_MGS44
ببخشيد يه سوال ديگه:
اقا ارش جواب من رو هم ميدي؟پست قبلي من رو بي زحمت بخون جواب بده و بعدش اينكه اگر بازي من ريجنش 1 باشه و شماها ريجن بازيتون 2 باشه ميتونم باهاتون بازي كنم؟ريجن بازي من 1 هست
جواب من رو هم بديد ذيگه من هم ميام

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دیشب حدودآ ساعت 2:15 شب بودش با 10 تا از بچه های همین فروم داشتیم بازی میکردیم. همه چیز عالی بود
با اینکه دیشب اینجا بارون میزد من لگی تو بازی نداشتم(اینترنت وایرلس دارم)

فکر کنم اولین شبی بود بعد از مدت ها بچه های ایرانی با هم بازی میکردند.(البته این بازی)

امیدوارم آرش بتونه دوباره همه رو جمع کنه و با همکاری همدیگه.
:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر