Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
من موقعه وصل شدن تو قسمت online status گیر میکنم،کسی میدونه مشکل از چی هست؟
زمان وصل شدن به special ops ارور creating session میده!
ممنون میشم کمک کنید
از دوستان کسی نمیدونه مشکل از چی هست؟(یه جون رو از نگرانی در بیارین:biggrin1:)

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
یک نکته ی خیلی مهم رو میخوام یادآور بشم.
دوستان والله بالله هماهنگ شدن و جور شدن با هم دست کس خاصی نیست. خودتون باید با هم قرار مدار بزارید. اصلا در PSN فرد خاصی برای هماهنگ کردن وجود نداره بلکه همه باید با هم هماهنگ بشند. هر کسی واسه خودش باید Leader باشه . به طور مثال :
من به ... PM دادم ایشون جواب من رو ندادند و چون ندادند ما دیگه گذاشتیم کنار ! این دیگه چه کاریه ؟!! ( من منظورم با آرش جان نیست چون خود ایشون هم از این وضع ناراضی هست.)

یکی از نکات مثبت XBL نسبت به PSN این هست که بچه ها چون هدست دارند و با هم از طریق صحبت آشنا میشند دیگه قرار خود به خود جوره . نه تو یک بازی بلکه تو همه بازیها !
وقتی تو XBL حتی سه نفر بطور مثال تو یک Lobby هستند هر کی رو که آنلاین هست رو Invite to game میده حالا هر کی میخواد میاد هر کی نمیخواد نمیاد. دیگه منتظر موندن واسه یک نفر خاص اون هم در یک تاریخ و ساعت معین معنا نداره بخدا !!

من الان نزدیک به 2 سال و نیم میشه که برای اولین بار به psn کانکت شدم و ازون موقع تا الان این ایراد خیلی بزرگ رو متاسفانه میون بچه ها دیدم. یعنی عدم هماهنگی میان بچه ها
من مطمئنم تعداد کسانی که هر شب تو PSN مشغول بازی هستند زیاده اما شاید ما تا بحال ID هیچکدومشونو نداریم و هر کی متفرق واسه خودش کار میکنه.
چون واقعا باید بگیم PSN از یک نعمت بنام View Freind list از طریق خود پروافیل freind مورد نظرتون محرومه !!

بطور مثال هر کسی که تا به الان تو تاپیک اعلام آمادگی کرده بیاد لیست ID دوستان و کسانی رو که هر شب تو لیستش تقریبا به صورت مداوم MW2 بازی میکنه رو بگه تا بشه یک لیست کلی از ایرانی هایی که هر شب تو PSN مشغول MW2 هستند رو داشته باشیم تا هیچ وقت محتاج بازی کردن با خارجی ها و مشکلاتی مثل پینگ و ... رو نداشته باشیم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,317
نام
امیر حسین
چون واقعا باید بگیم PSN از یک نعمت بنام View Freind list محرومه !!
میشه در این مورد توضیح بدید؟؟؟
من که میتونم تو freind list ببینم کی الان داره چه بازی میکنه و ... !

ویرایش :

دستت درد نکنه !

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
میشه در این مورد توضیح بدید؟؟؟
من که میتونم تو freind list ببینم کی الان داره چه بازی میکنه و ... !

این قابلیت که در Xbox Live وجود داره به شما این امکان رو میده که شما بتونید دوستان اون کسی که در Freind list شما هستند رو ببینید. به طور مثال شما فردی تازه وارد هستید و فقط id یک نفر در Freind list شما هست. با این امکان شما میتونید بدون جستجو و بدبختی وارد Profile دوستتون بشید و ازونجا میتونید باز Freind list دوستتون رو ببینید و برای اونها Freind Request بفرستید که اگر کمی فکر کنید میبینید چه قابلیت مهم و کاربردی هست.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این قابلیت که در Xbox Live وجود داره به شما این امکان رو میده که شما بتونید دوستان اون کسی که در Freind list شما هستند رو ببینید. به طور مثال شما فردی تازه وارد هستید و فقط id یک نفر در Freind list شما هست. با این امکان شما میتونید بدون جستجو و بدبختی وارد Profile دوستتون بشید و ازونجا میتونید باز Freind list دوستتون رو ببینید و برای اونها Freind Request بفرستید که اگر کمی فکر کنید میبینید چه قابلیت مهم و کاربردی هست.

یک سوال... اگه کسی‌ نخواد ببینه کسی‌ لیست اون طرف رو آیا گزینه‌ای هست که بشه این امکان رو بست ؟

:smile:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
یک سوال... اگه کسی‌ نخواد ببینه کسی‌ لیست اون طرف رو آیا گزینه‌ای هست که بشه این امکان رو بست ؟

:smile:

بله تورج جان. دقیقا یادم نیست اما فکر کنم تو قسمت Privacy Setting میشه همچین کاری رو کرد و به اصطلاح Block کرد.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من موقعه وصل شدن تو قسمت online status گیر میکنم،کسی میدونه مشکل از چی هست؟
زمان وصل شدن به special ops ارور creating session میده!
ممنون میشم کمک کنید
یعنی شما به هیچ وجه نمیتونید وارد Multiplayer بشید ؟
دقیقا مثل حالتی که تو COD4 پیغام Downloading Game setting میداد و به همون صورت باقی میموند ؟
خب اگه اینطوری باشه احتمالا تنظمیات مودم شما یکجورایی با UDP سرورهای Infintyward مشکل داره یا مودم شما تو حالت Routing هست و در اینصورت قاعدتا دارای یک سری ****** ها و Firewall هایی هست که میاد دسترسی شما به اون سرور رو Block میکنه و ...
اگر مودم شما تنظیمی بنام DMZ داره بهتره مودمتون رو تو اون حالت بزارید و PS3 را با اون IP که در قسمت DMZ وارد کردید به PSN متصل کنید ان شاءالله مشکل حل میشه اگه Connection Type تو حالت Routing هست به Bridge تبدیلش کنید تا دیگه هیچ واسط و firewall باقی نمونه

اما اگر شما DGS رو رد میکنید و فقط نمیتونه RANK و اطلاعات LEVEL شما رو لود کنه احتمالا Gamertag شما مشکل پیدا کرده و بهتره یک ID دیگه بسازید و امتحان کنید.

آخرین ویرایش:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
یعنی شما به هیچ وجه نمیتونید وارد Multiplayer بشید ؟
دقیقا مثل حالتی که تو COD4 پیغام Downloading Game setting میداد و به همون صورت باقی میموند ؟
خب اگه اینطوری باشه احتمالا تنظمیات مودم شما یکجورایی با UDP سرورهای Infintyward مشکل داره یا مودم شما تو حالت Routing هست و در اینصورت قاعدتا دارای یک سری ****** ها و Firewall هایی هست که میاد دسترسی شما به اون سرور رو Block میکنه و ...
اگر مودم شما تنظیمی بنام DMZ داره بهتره مودمتون رو تو اون حالت بزارید و PS3 را با اون IP که در قسمت DMZ وارد کردید به PSN متصل کنید ان شاءالله مشکل حل میشه اگه Connection Type تو حالت Routing هست به Bridge تبدیلش کنید تا دیگه هیچ واسط و firewall باقی نمونه

اما اگر شما DGS رو رد میکنید و فقط نمیتونه RANK و اطلاعات LEVEL شما رو لود کنه احتمالا Gamertag شما مشکل پیدا کرده و بهتره یک ID دیگه بسازید و امتحان کنید.
دوست عزیز هیچ چیزیرو نمیتونه بگیره،انگار همش تو حالت LOADING هست برای وصل شدن به سرور و اپدیت رنکم

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوست عزیز هیچ چیزیرو نمیتونه بگیره،انگار همش تو حالت LOADING هست برای وصل شدن به سرور و اپدیت رنکم

خب پس شما همون مشکل معروف DGS رو دارید که تنها راهش بنظرم عوض کردن تنظمیات مودمتون هست.
این یک روش حل مشکل شما هست که خیلی هم معروفه ولی واسه من کار نمیکرد.
1) Turn off your ps3 by the back switch.
2)Unplug your modem and leave it unplugged for about 30-35 secs.
3)Switch Your modem back on
4)Switch your ps3 back on.
5) Go straight to your network setting and disble your internet connection for 30-35 secs then enable it.
6)THen go straight bk on to cod4 and you shouldn't hav any downloading game settings.
روش دیگه فعال کردن dmz هست که گفتم ( تو تنظمیات مودمتون اگر باشه و تبدیل کردن مودمتون از حالت Routing به Bridge)

این لینک تاپیک رسمی خود Infinityward هست که مربوط به رفع مشکل DGS تو COD4 بود و ازونجایی که مشکل شما هم بنظرم یک ارتباطی با این مساله داره بهتره اونجا رو دنبال کنید.
http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1012&start=0

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
برای من همش این صفحه باز میشه و همینطور برای خودش مثلا میخواد سرور پیدا کنه
12495503be.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر