Modern Warfare 2 | PS3 | Online Multiplayer

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
منم پایه همه سری بازی های انلاین هستم...به خصوص call of duty..از 4..5...و حالاmw2....:sick::biggrin1:
بیشتر psn باز های سایت هم منو میشناسن...100 تا ادلیست ایرانی دارم....هر کی دوست داره... میتونه به اد لیستش اضافه کنه...
کوچیک همتون علی :smile:

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
764
نام
nima
من امروز یه اپدیت 15 مگابایتی دانلود کردم بعدشم رفتم تو بازی روز قبل هم یه اپدیت 20 mb دانلود کرده بودم حالا میخوام انلاین بازی کنم نمیشه میگه منطقت عوض شده برو مین منو دیروز اینطوری نبود:((

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من امروز یه اپدیت 15 مگابایتی دانلود کردم بعدشم رفتم تو بازی روز قبل هم یه اپدیت 20 mb دانلود کرده بودم حالا میخوام انلاین بازی کنم نمیشه میگه منطقت عوض شده برو مین منو دیروز اینطوری نبود:((

As a result, Infinity Ward's Robert Bowling (aka fourzerotwo) has now released a PS3 patch update v1.02 to remedy the PS3 Trophies issues, and apparently party invites will be patched this coming Friday.

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
من امروز یه اپدیت 15 مگابایتی دانلود کردم بعدشم رفتم تو بازی روز قبل هم یه اپدیت 20 mb دانلود کرده بودم حالا میخوام انلاین بازی کنم نمیشه میگه منطقت عوض شده برو مین منو دیروز اینطوری نبود

:arrowd:
Randolf d'Amore, Activision Support, stated that the new patch is not related to the multiplayer not connecting. They had a server outage and they are adding more PS3 servers to meet huge PS3 MP demand
lol​

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اصلان حالا اینو ببین !
The amount of players on MW2 PSN overwhelmed the PSN presence server which updates “what you’re doing” and is essential to parties.”
ما رو ببین به چه زوری هم شده مثل آدم 70 دلار پول نسخه ارجینال دادیم که MP بازی کنیم .
آقایون Patch دادن بخش MP رو کلهم مورد عنایت قرار دادند !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اصلان حالا اینو ببین !

ما رو ببین به چه زوری هم شده مثل آدم 70 دلار پول نسخه ارجینال دادیم که MP بازی کنیم .
آقایون Patch دادن بخش MP رو کلهم مورد عنایت قرار دادند !

یعنی چی الان ... منو بگو میخواستم بازی رو بخرم ... یعنی نخرم !؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
امیر مطمئن باش هر مشکلی که هست دیر یا زود حل میشه....
خیلی جالبه! هنوز هیچی نشده (اول لانچ) این مشکلات مسخره کمبود سرور و .... پیش میاد!
اینم بخونید:
http://playstationlifestyle.net/2009/11/11/modern-warfare-an-offline-experience/

lol

اصلان جان ...
تو کار شبکه به خصوص توی کار های Enterprise این Downtime اصلا قابل بخشش نیست ... واقعا شرم آور ترین اتفاق ممکنه پیش اومده ... خیلی مسخره هست ... اون عکسه خیلی باحال تو این لینک كه دادی :

Operation Server Crash Successful, Roger That!
rofl

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خوب مثل اینکه سرورها با تمام قوا ( به قول منبع Full Capacity ) برگشتند . :D
مثل اینکه سرورها توانایی این همه بازیکن رو نداشتند و سونی هم به خاطر قطع نشدن شبکه PSN راه های ورودی به MW2 رو بسته بود تا مشکل کاملا حل بشه و دوباره اون راه ها رو باز کنه .
به هر حال الان میرم چک میکنم و خبر میدم ، ببینم ما هم میتونیم The Most Hyped Game رو Online بازی کنیم یا نه ! :D

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
خوب مثل اینکه سرورها با تمام قوا ( به قول منبع Full Capacity ) برگشتند . :biggrin1:
مثل اینکه سرورها توانایی این همه بازیکن رو نداشتند و سونی هم به خاطر قطع نشدن شبکه PSN راه های ورودی به MW2 رو بسته بود تا مشکل کاملا حل بشه و دوباره اون راه ها رو باز کنه .
به هر حال الان میرم چک میکنم و خبر میدم ، ببینم ما هم میتونیم The Most Hyped Game رو Online بازی کنیم یا نه ! :biggrin1:
حتما زود تر خبر بده :cool:.... چون دارم دغ می کنم :((... امروز می خوام برم بگیرمش :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر