Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
من رسیدم این جا و هرکی رو که اومد کشتم ولی بعدش هیچ اتفاقی نمی افته!!! نه دستور جدیدی و نه هیچ اتفاقی!
چی کار باید کنم؟

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
من رسیدم این جا و هرکی رو که اومد کشتم ولی بعدش هیچ اتفاقی نمی افته!!! نه دستور جدیدی و نه هیچ اتفاقی!
چی کار باید کنم؟
شاید همرو نکشتی .... یه بار دیگه مرحله رو تموم کن چون بعد این قسمت باید مرحله تموم بشه .....؟

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
دکمه اسکیپ رو بزن
اگه دشمنی مونده باشه بصورت یه نقطه قرمز رو نقشه نشون میده برو سراغش و تنهای یتکونی هم به دشمنه بده !:D

پ.ن
اینجا فقط خوراکش اون اسلحه ای مخوف بازی یعنی پرداتوره! (اسمایل لاو)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
آقا من با نسخه ی کرک شده بازی می کردم...
2 بار رو درجه های مختلف تمومش کردم...
الان ارجینالش به دستم رسیده ، می خوام آنلاین برم...
راهی هست که بشه Save ـامو نگه دارم وقتی ارجینال رو ستاپ کردم Saveـارو کپی کنم ؟
یعنی Saveـام بمونه...
باید بری جلو خودش می گه:blushing:
بعد می گی 6 بار تموم کردی ؟؟؟
اینجا اصلا جلو رفتنی نیست...
همرو که کشتی صبر می کنی منفجر بشه بعد با برو بچه های سپاه می رید پایین و ادامه ی کار...

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
نقد من درباره ی بازی گفتم اولین پستم تو بازیسنتر نقد باشه :biggrin1:

بیشتر درمورد مولتی پلیر هست

Activision مثل همیشه اواخر سال میلادی طرفداران سری بازیه Call of duty رو خوشحال میکنه ! و امسال دوباره ساخت بازی رو به infinityward (خالق نسخه مدرن قبلی) سپرد ...

Gameplay : گیم پلی بازی به طرز مجزه آوری حس زنده بودن در محیط بازی رو به شما منتقل می کنه ( مخصوصا در مرحله کوهستانی )

modern-warfare-2-screenshot.jpg

Story : داستان بازی مدتی بعد از نسخه قبلی رخ میده و شما کنترل سرباز جدیدی به نام Roach رو به عهده دارید که در اواسط بازی دوباره کنترل Mactavish (کسی که در 4 کنترل می کردید) رو در دست می گیرید

Graphic : بعد از دو سال همه انتظار گرافیک بهتری داشتند تنها 30 % پیشرفت داشته البته که امیدوارم در نسخه های بعدی این طور نباشه و کاملا از DirectX 11 بهره ببره

Sound : صدا گذاری مثل همیشه عالی هست که از موسیقی متن تاثیر گذار و برخورداره و صدای محیط که اگر از سیستم صوتی مناسب استفده کنید حس حضور داشتن در میدان نبرد رو به شما منتقل می کنه
N_aggressive%20%2814%29.gif

صحنه پایانی : ای داره یک روند تکراری میشه که هم در 4 هم در World at war و هم در این نسخه آخرش شما تیر می خورید یا زخمی میشید و باید کار خاصی انجام بدید البته پایان بسیار سینمایی و زیبایی هست این نوع پایان اما اگر به طور مکرر انجام بشه جذابیتش از دست میره

prestige edition : این نسخه فقط برای کنسول ها عرضه شده همراه با مجسمه Mactavish و یک عینک دید در شب + بازیه Call of duty Classic برای کسانی که به سبک جنگ جهانی دوم بیشتر علاقه دارند

modern-warfare-2-star.jpg

fxr6p0wfgk6zkl52kcyv.jpg

امتیاز من به Single player

Gameplay : 9 / 10

Story : 8.5 / 10

Graphic : 9 / 10

Sound : 9.5 / 10

call-of-duty-modern-warfare-2-20091109113924402_640w.jpg

بعد از موفقیت قسمت مولتی پلیر در شماره قبلی که رکورد پر طرفدار ترین بازی آنلاین سال 2007 رو از آن خود کرد infinityward هدیه خوبی را برای کسانی که آنلاین بازی می کنن در نظر گرفته که قابلیت co-op هست

Co-op

infinity ward این قابلیت رو در این نسخه اضافه کرده که می توانید مراحل Special ops رو به همراه دوستتان از طریق آنلاین و split-screen (در نسخه های کنسول) بازی کنید که بسیار بسیار به یاد ماندنی خواهد فقط به خاطر داشته باشید که به تاکتیک دقیقی نیاز دارید و استفاده از هدست تقریبا خیلی تاثیر داره مخصوصا در مراحل برفی و مرحله hidden که از شماره قبل اضافه شده

call-of-duty-modern-warfare-2-20091106034433875_640w.jpg

call-of-duty-modern-warfare-2-20091106034435812_640w.jpg

Multiplayer

مولتی پلیر بازی پس از دو سال با 10 ها نوع perk و اسلحه های جدید که شامل انواع کلت های کمری . ماشین گان . شاتگان . تنفگ های دوربرد . بازوکا و ... می باشد منتظر شماست !

نکته حالب تر این که سپر ضد گلوله به perk ها اضافه شده که در انواع قسمت ها کاربرد خوبی داره اما ضعفش این هست که امکان استفده همزمان از سپر و تفنگ وجود نداره

این نسخه از سیستم Ranking پیچیده تری نسبت به نسخه قبل برخورداره که از 70 درجه نظامی تشکیل شده که شما از سرباز 0 تا Commander که درجه 70 هست باید امتیازجمع کنید و درجه خود را ارتقا دهید که با افزایش هر درجه تفنگ های جدیدی باز می کنید که می توانید آن ها را به رنگ های برفی و ببری و گورخری و ... در بیاورید
N_aggressive%20%284%29.gif

همین طور امکان Attachment که می توانید انواع دوربین و بمب انداز گرفته تا رادار را بر روی تفنگ خود سوار کنید و آن را پیشرفته تر کنید

call-of-duty-modern-warfare-2-20090917021011486_640w.jpg

Kill Streaks : این قابلیت بسیار پیشرفته تر شده که شما به طور مثال می توانید با کشتن 3 نفر به صورت متوالی رادار را بر روی نقشه فعال کنید

4 تا موشک ریموت دار . 5 تا بمباران منطقه ای . 7 تا هلیکوپتر . 11 تا هم می توانید از هواپیما تیراندازی کنید (مانند مرحله ای که شماره قبل وجود داشت نباید به کلیسا شلیک می کردید)
البته به طور همزمان بیشتر از 3 تا از این قابلیت ها رو نمی توانید داشته باشید که بسته به انتخاب خودتان متغیر هست

این بخش شمال قسمت های مختلفی هستند که بهتون چند تا از پر طرفدارهاشو معرفی می کنم

Team Deathmatch : همون طور که از اسمش پیداست شما به صورت تیمی به جنگ بقیه بازی کنان میروید

Free-for-all : شما در این بخش به هیچ تیمی ندارید و تنها یار خود خودتان هستید ! که در تعداد بالا (10 . 15 نفر) صحنه فوق العاده شلوغی رو شاهد میشین

Sabotage : این قسمت بیشتر از بازی معروف Counter-Strike الهام گرفته که به صورت تیمی یک تیم بمب میگذراد و تیم مقابل هم وظیفه خنثی سازی رو داره

Capture the flag :
در این حالت وظیفه دارید پرچم گروه خود را جای پرچم تیم مقابل بکارید

call-of-duty-modern-warfare-2-20090917021013298_640w.jpg

call-of-duty-modern-warfare-2-20090917021006939_640w.jpg

یک جایزه دیگر Infinityward هم گذاشتن قابلیت تنظیم بازی به صورت سوم شخص در مولتی پلیر بود که جالب هست ولی مثل اول شخص به بازی کن حال نمیده
N_aggressive%20%2845%29.gif

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x720.
4u5kzkzsgsyscum2hj0.jpg

و این قسمت آخر شاید یکم جذاب باشه و اونم آرم خودتون هست که بعد از کشتن کسی آرم در گوشه صفحه طرف مقابل نمیش داده میشه اینم مثالش

drld4fuj4exq4cv01eo.jpg

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
آقا من با نسخه ی کرک شده بازی می کردم...
2 بار رو درجه های مختلف تمومش کردم...
الان ارجینالش به دستم رسیده ، می خوام آنلاین برم...
راهی هست که بشه Save ـامو نگه دارم وقتی ارجینال رو ستاپ کردم Saveـارو کپی کنم ؟
یعنی Saveـام بمونه...
...
کافیه فولدر Players رو از توی نصب قبلی به فولدر نصب جدید-یعنی Steam\SteamApps\common\call of duty modern warfare 2
منتقل کنی.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
باید بری جلو خودش می گه
شاید همرو نکشتی .... یه بار دیگه مرحله رو تموم کن چون بعد این قسمت باید مرحله تموم بشه .....؟
بعد از کلی بررسی و گشت و گزار رفتم دیدم Captain Price یه جاگیر افتاده برای همین مرحله پیش نمیره!!!
از IW بعید بود!
این هم مستند سازی:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر