Mod-Chip

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
مهبد جون چرا قاط میزنی حالا؟ ما میخوایم تو اشتباه نکنی و پولت رو تو جوب نریزی و گرنه میگفتم که برو PS2 بخر حال کن!
ولی نمبرم 360 بگیرم بعد بدون بازی بمونم!
چرا بدون بازی؟ مطمعا باش تا آخر تابستون چیپ مودش اومده تو ایران و همه دارن بازی کپی بازی میکنن!
عوضش میشینم به کسایی که از بی بازیی دارن میمیرن میخندم
من فکر کنم بعد از 2 هفته که نشستی با PS2 بازی کردی به حال خودت گریه کنی!:-" که چرا پولمو ریختم دور ...
تابستون تا زمستون 86 360 ام رو میخرم و اون موقع است که من دوباره به شماها می خندم که حول شدید و مدل قدیمی رو گرفتید و با مدچیپ های بدرد نخور
من هم میشینم دستگاه مدل جدیدم رو باهاش بازی می کنم
مدل جدید چیه؟
HD-DVD Drive
Full Backward Compatibility
+200GB of HDD Storage
New IBM Processor
باز هم بگم؟
مصرف برق کمتر هم داره
و خداوند عقل را آفرید ...!! بابا کدوم مدل جدید؟ این مطلب رو کدوم سایت معتبری تا حالا تایید کرده؟ این مطلب را یه عده ... ساختن که مایکروسافت و اکس باکس رو خراب کنن، تا حالا چنین اتفاقی برا کدوم کنسول افتاده؟ یکم فکر کن بعد منو مسخره کن! هر موقع این خبر تو Xbox.com تایید شد بعد به ما بخند!:cheesygri
آها مثلا بعدا میتونم برم مغازه بگم آقا ببخشید یه (نمیدونم یه چراغ جادو!) بده که 360 ام همه ی بازیهای XBOX رو پشتیبانی کن
تا حالا لیست بازی هایی که 360 از نسل قبلیش رو ساپورت میکنه رو تو سایت Xbox.com دیدی؟ اگه ببینیش دیگه از این حرف ها نمیزنی!
آخی چه رویای شیرینی !!!
:cheesygri
:D
باز دوباره هم یه چراغ ادوی دیگه واسه کاهش مصرف برق
تو 2 تا چراغ اضافه رو خاموش کن انگاری داری مدل جدید رو بازی میکنی! :-"
خوب ببین من PS2 میخوام که بتونم اینها رو بازی کنم
بعدا میفهمی که داری چه اشتباهی میکنی، عمر PS2 سالهاست که تموم شده نمیدونم اگه این 2 تا بازی خوب رو هم نداشت باید چی کار می کرد
Prince of Persia Series (این سری رو بعلت مشکلات گوناگون! در سخت افزار هیچ وقت از یک مرحله بیشتر بازی نکردم!)
موقعی که 2 مرحله از بازی POP3 رو، رو PS2 بازی کنی از بس که فریم از دست میده پناه می بری به همون کامپیوتر !
بقیه اون بازی ها رو هم که بازی کنی میفهمی که اونطوری نیستن که فکر می کردی

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
شما اصلا چیکار دارید
میخوام بخرم:mad:

آخر تابستون تو تاپیک 360 میبینیمت:)

تا حالا چنین اتفاقی برا کدوم کنسول افتاده
PS2!!!
مدل جدیدش خیلی چیزها رو سرخود داشت

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اصلا قرار نيست cpu جديد 360 قوي تر باشه.تنها كاري كه ميخواد مايكروسافت انجام بده اينه كه ميخواد die هاي cpu رو كوچكتر كنه و اگه يادم باشه ميخواد 65 نانو كنه.
دقيقا مثل nvidia كه سري g70 رو 1 سال بعد با تكنولوزي 90 نانو به جاي 110 داد بيرون.مثلا اين 7900gt با اين 7800gtx چه فري داره؟
البته اين كار مايكروسافت هزينه هارو كم ميكنه و باعث ارزون شدن 360 ميشه.ولي قويتر نميكنه.
در مورده ps2 هم زياد روي مد اينا فكر نكن برو لباف يه ps2 بگير خودش روش مد چيپم هست و نيازي هم به تعويض مد نداري.

• Like
Reactions: Vahidmarzban

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
تجریش-پاساژ کیش صوت و تصویر کیش.
این مغازه چطوره؟
خوبه؟
آخه دیدم قسطی مدیه گفتم اگه خوب میده یه Psp همراه با Ps2 بردارم
بشه حدود 400 500

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
طريقه ي قسطي دادنش به وسيله ي بانك پارسيانه كه اول بايد اونجا حساب داشته باشي و بعد از 6 ماه هم حتما بايد پرداخت شه.
اگه اطلاعات بيشتر داري لطف كن بگو.

keyvan_zh

کاربر سایت
Oct 10, 2005
206
نام
keyvan
نوشته شده توسط gameware:
تجریش-پاساژ کیش صوت و تصویر کیش.
این مغازه چطوره؟
خوبه؟
آخه دیدم قسطی مدیه گفتم اگه خوب میده یه Psp همراه با Ps2 بردارم
بشه حدود 400 500
از هر چا می گیری از کیش نگیر صاحبش یه کلاه برداره خالص ولیو پکشو دم عید میداد 300000تومن:eek:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
مدل جدیدش خیلی چیزها رو سرخود داشت
مراجعه شود به شکلک Rolling Eyes در یاهو مسنجر!!
این همیشه کار Sony بوده دقیقا مثل PS1 های سفید رنگ و حالا هم PS2 های سری 7000
تا اونجایی که من میدونم این 7000 ها یه کارت لن اضافه روشه همین! [که به هیچ دردی نمیخوره!] تازه مثل آدم روش هارد نصب نمیشه ...
دیگه تصمیم با خودته که یه کنسول نسل حاضر رو بخری یا یه کنسول از رده خارج رو ...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نوشته شده توسط Sasy360:
مراجعه شود به شکلک Rolling Eyes در یاهو مسنجر!!
این همیشه کار Sony بوده دقیقا مثل PS1 های سفید رنگ و حالا هم PS2 های سری 7000
تا اونجایی که من میدونم این 7000 ها یه کارت لن اضافه روشه همین! [که به هیچ دردی نمیخوره!] تازه مثل آدم روش هارد نصب نمیشه ...
دیگه تصمیم با خودته که یه کنسول نسل حاضر رو بخری یا یه کنسول از رده خارج رو ...

فكر كنم كارت لن PS2 جديدا ! به يه دردايي بخوره:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=992

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر