Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,792
نام
مراد حلیمی
با سلام
میشه بگید چطور میشه فروخت و اینکه ایا می تونم کاپیتان های محافظ دومینیت کنم بفرستم چنگ با وار چیف و کمکش کنم وار چیف بمیره و اون بشه وار چیف ؟؟
وقتی داری انتخابشون می کنی تا تو slot ها بذاری با x یا یه دکمه میشه دیگه فروختشون

تو نقشه نمسیس یا همون رییسها اگه دقت کنی وارچیفها چند تا محافظ دارن(رو وارچیف نگهداری با خط بهشون وصل میشه )میتونی اونا رو دامینیت کنی و وقتی میری سر وقت وارچیف ,خود وارچیف رو با محافظاش می بینی که در اختیار تو هستن میتونی دستور بدی وارچیف رو یکشن(خیانت کنن)
ولی تو این مرحله که از تو فقط دامینیت وارچیف ها رو میخواد بهترین کار اینه محافظها رو بکشی و تنها گیرش بندازی

حتی میتونی یه boss رده پایین رو دامینیت کنی بفرستی باس یا وارچیف قوی تر رو بکشه و جاشو بگیره یه وارچیف ضعیفتر داشته باشی و راحت باهاش تا کنی:d

.

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
کسی میدونه این add onمجانیی
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Middle-earth™: Shadow of Mordor™ The Power of Shadow (Game Pack)[/FONT]
به چه دردی میخوره
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif])[/FONT]

- - -ویرایش - - -

نبود؟:) یکی یه راهنمایی کنه لطفا

- - -ویرایش - - -

اهن اهن :d

- - -ویرایش - - -

نبود کسی جواب مارو بده کپک زدم:((

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
اقا این تروفی repaid in blood که باید یه vendetta mission رو بری چیه قضیه اش؟
من ps plus دارم و بازی رو هم تموم کردم اپدیت بازی رو هم دان کردم ولی اصلا این مراحل نمیان رو نقشه!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اقا این تروفی repaid in blood که باید یه vendetta mission رو بری چیه قضیه اش؟
من ps plus دارم و بازی رو هم تموم کردم اپدیت بازی رو هم دان کردم ولی اصلا این مراحل نمیان رو نقشه!
این تروفی باگ داره،
بازی رو از اول شروع کنید، 4-5 تا مرحله رو برید یدونه از این مراحل باز میشه واستون.

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
این تروفی باگ داره،
بازی رو از اول شروع کنید، 4-5 تا مرحله رو برید یدونه از این مراحل باز میشه واستون.
مرسی از راهنماییت این کار رو کردم ولی بازم خبری نشد البته 2 تا مرحله رو رفتم ولی بازم 4 5 تا میرم ببینم چی میشه.
شما با همین روش گرفتی ؟

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
مرسی از راهنماییت این کار رو کردم ولی بازم خبری نشد البته 2 تا مرحله رو رفتم ولی بازم 4 5 تا میرم ببینم چی میشه.
شما با همین روش گرفتی ؟
بله من همینجوری گرفتم.
بعد از هر مرحله نقشه رو بگردید.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
اقا این وارچیف ها چررا انقدر سخته کشتنشون؟
الان اونجایی هسم که باید 4تاشون رو بکشم ...راه دیگه ای نداره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا این وارچیف ها چررا انقدر سخته کشتنشون؟
الان اونجایی هسم که باید 4تاشون رو بکشم ...راه دیگه ای نداره
استارت بزن بببین بهشون خطی وصل نیست اگه هست برو اون خطهای پایینی رو اول بکش راه دوم هم اینایی که اطلاعات دارن رو گیر بیار ازشون اعتراف بگیر ببین نقطه ضعف وارچیف چیه بعد بوسیله اون از بینشون ببر

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
سلام این مرحله vendetta mission چطور رو نقشه نمایان میشه من نزدیک 30ساعت بازی رو انجام دادم ولی اصلا این مرحله برام باز نشده قسمت داستانی باز رو هم تموم کردم اکثر ماموریت ها فرعی بازی رو هم رفتم ولی باز نمیشه اپدیت بازی رو نگرفتم اپدیت رو بگیریم اون مرحله باز میشه یا احتیاجی نداره ؟ نظرکاربران دیگه رو هم خوندم ولی بازم متوجه نشدم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان بنظرتون در هر قسمت از نقشه که هستیم تمام مراحل (اصلی و فرعی) رو انجام بدیم یا مراحل داستانی رو پشت سر هم بریم؟

حس میکنم نقشه بازی خیلی کوچیکه! برای شما هم همینطوره؟ البته من تازه استارت زدم

سلام.دوستان تازه بازیرو گرفتم راستش اولش خیلی گیج شدم خیلی همه چی شلوغ هستش فقط الکی ضربدر میزنم تایید میشه همه چیو.چقدر عکس میاد نوشته میاد نمیدونم اینا چی هستش اصلا.تو نقشه ماموریت های اصلی با چی نشون داده میشن؟کلا علامتایی که روی نقشه هر کدوم مربوط به چی هستش؟ممنون.
خب همین عکس و نوشته ها رو باید بخونی که بدونی چی به چی هست، درکل روی نقشه نزدیکترین مراحل به خودت رو انتخاب کن و اونا رو انجام بده، فکرکنم این بهترین حالت باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام این مرحله vendetta mission چطور رو نقشه نمایان میشه من نزدیک 30ساعت بازی رو انجام دادم ولی اصلا این مرحله برام باز نشده قسمت داستانی باز رو هم تموم کردم اکثر ماموریت ها فرعی بازی رو هم رفتم ولی باز نمیشه اپدیت بازی رو نگرفتم اپدیت رو بگیریم اون مرحله باز میشه یا احتیاجی نداره ؟ نظرکاربران دیگه رو هم خوندم ولی بازم متوجه نشدم
باید بازیو اپدیت کنی بعد ظاهر میشه اگه نشد باید از اول بری

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
Repaid in Bloodاقا این مرحله ظاهر نمیشه باید چیکار کرد من اپدیت بازی رو هم دارم ولی اصلا ظاهر نمیشه:| یعنی چه باید یکی از firendهات انلاین باشه راهی نیست که بشه invداد پس فرند دیگه به چه دردی میخوره یکی هست بتونه در مورد گرفتن این تروفی دقیق راهنمایی کنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Repaid in Bloodاقا این مرحله ظاهر نمیشه باید چیکار کرد من اپدیت بازی رو هم دارم ولی اصلا ظاهر نمیشه:| یعنی چه باید یکی از firendهات انلاین باشه راهی نیست که بشه invداد پس فرند دیگه به چه دردی میخوره یکی هست بتونه در مورد گرفتن این تروفی دقیق راهنمایی کنه

از اول برو میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر