Middle Earth: Shadow Of Mordor | Xbox 360

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
فک کنم اینم مثل gta جدا باید نصب شه دیسک یک و دو هردو رو تو هارد ریختم تکسچرها خیلی مشکل داشت
ویرایش
خوب یه دیسک رو تو فلش هم نصب کردم همون آش و همون کاسه فرقی نکرد

آخرین ویرایش:

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
فک کنم اینم مثل gta جدا باید نصب شه دیسک یک و دو هردو رو تو هارد ریختم تکسچرها خیلی مشکل داشت
ویرایش
خوب یه دیسک رو تو فلش هم نصب کردم همون آش و همون کاسه فرقی نکرد

خوب اگه بیشتر کنن گرافیکشو واسه یه کنسول نسل قبلی که ذوب میشه کنسول

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خوب اگه بیشتر کنن گرافیکشو واسه یه کنسول نسل قبلی که ذوب میشه کنسول
بعصی جاها texture ها لود نمیشه فریم ریتش هم خوبه ولی اشن لود نشدن خیلی بده بعد یه بدی دیگه ای هم که داره اینه که وقتی pause میزنی میره رو صفحه نمسیز و تا unpause میکنی یه مقدار طول میکشه بیاد تو گیم

King Kourosh

کاربر سایت
Aug 20, 2008
177
نام
پیمان
لازم به ذکر هم هست که برای بازی کردن هر دو دیسک لازمه و اگر مستقیما دیسک دوم رو داخل دستگاه بزارید داخل منوی بازی پیامی مبنی بر اینکه ابتدا دیسک یک بازی رو نصب کنید روی صفحه ظاهر میشه

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
بعصی جاها texture ها لود نمیشه فریم ریتش هم خوبه ولی اشن لود نشدن خیلی بده بعد یه بدی دیگه ای هم که داره اینه که وقتی pause میزنی میره رو صفحه نمسیز و تا unpause میکنی یه مقدار طول میکشه بیاد تو گیم
پس برا همه اينطوره؟؟؟
خيلي رو موخه تكستچراش - كاريش نميشه كرد؟

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بدترین گرافیکیه که من تو این یه سال اخیر دیدم رو 360 کلا از بازی دوری کنید که بدجوری ضد حاله رسما چیزی به عنوان تکسچر تو بازی وجود نداره

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
آقا من گرفتم دیسک ۲ ش رو ۵۲٪ نصبش ارور میده خود بازی هم ک پلی میکنم ارور کلین دیسک میده.. رو ایکس باکس خود طرف راحت میاد ولی برا من مشکل داره حتی عوضش کردم باز ارور داد و نصبشم ۵۲٪ ارور میده کسی نمیدونه مشکل چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
بدترین گرافیکیه که من تو این یه سال اخیر دیدم رو 360 کلا از بازی دوری کنید که بدجوری ضد حاله رسما چیزی به عنوان تکسچر تو بازی وجود نداره
قشنگ معلومه رو این جن کار نکردن جز این یه ماهی که تاخیر خورد.بازیو دادن بیرون ملتو بچاپن حالا ما که کپی میزنیم ولی بیچاره اونایی که اوریج میگیرن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
واقعا توی کنسول نسل قبل بد کار کردن روش .جالبه من لپ تاپم متوسطه (4 گیگ رم 1 گیگ گرافیک ) . نسخه ی پی سی اش رو که ریختم راحت اومد بالا و گرافیکش خیلی بهتر بود (انتظار نداشتم کامپیوتر من که قوی نیست کیفیتی بهتری نسبت به نسل هفتم کنسول ها داشته باشه ) . حالا اونش به درک این که بعد از زدن منو یا بعد هر دمویی باید یک مدتی وایساد تا همین تکسچر های بی کیفیت لود شن خیلی رو مخه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر